Noriu padėkoti visiems pilvo chirurgams-nuo Priėmimo skyriaus iki ligoninės skyriaus chirurgų. Ypatingas ačiū-Rokui Račkauskui-už dėmesingumą, paprastumą ir, žinoma, už puikiai atliktą operaciją.

Ačiū, Jums, visiems.

Loreta


Padėka Priėmimo – skubios pagalbos ir Intensyvios terapijos skyriams

Dėkoju Priėmimo – skubios pagalbos skyriaus personalui ir gydytojai Jelenai Blaščiuk už profesionalumą, atjautą, supratingumą ir įdėtas pastangas. Taip pat didelis ačiū Renimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus gydytojams ir personalui.

Sekmės ir sveikatos Jums, nelegvame Jūsų darbe.

Žydrė


Aldonos Elenos Šliužaitės vardu padėkoji gyd. Tomui Daukšui ir kartu su juo dirbančiai medicinos sesutei už rūpestį, išgirstus nusiskundimus, suteiktas gydymo paslaugas bei išsakytus šiltus žodžius, kurie suteikia ligoniams sveikimą bei paguodą.

Pagarbiai

Eva Šliužaitė


Norėčiau nuoširdžiai padėkoti VšĮ Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų Hematologijos, onkologijos ir transfuziologijos centro gydytojai hematologei Agnei Bertašiūtei už jos ypatingą profesionalumą, nuoširdumą, rūpestį pacientu bei spinduliuojančią vidinę ramybę, kuri suteikia jėgų išlikti stipriam nekasdieninėse situacijose.

Nuoširdus Ačiū Jums ir kuo dideliausios sėkmės Jūsų darbuose.

 

Pagarbiai

pacientė Laimutė Matulevičienė


Dėkoju Gediminui Račkauskui už jautrumą ir kantrybę operuojant! Linai Gedvilaitei dėkoju už širdies šilumą, ji turi didįjį pašaukimą gydyti žmones! Dėkoju visam kolektyvui už greitą reagavimą ir nuoširdų rūpestį!

Su didele pagarba

Emilija Juškauskienė


Dėkoju profesoriui Kęstučiui Strupui už man skirtą laiką, nuoširdų rūpestį ir sėkmingai atliktą operaciją. Didelis ir nuoširdus ačiū Jūsų komandai, prisidėjusiai prie sėkmingo mano gydymo.

Nijolė Esmantienė


Po peties traumos teko kreiptis į Santaros traumatologinį skyrių.

Gydytojas Remigijus Valčeckas dėmesingai išsiaiškino traumos sudėtingumą, labai profesionaliai ir jautriai atliko sudėtingą operaciją.

Pooperacinę reabilitaciją vykdė kinezeterapeutė Inga Zaičenkovienė, kuri kvalifikuotai ir išmanančiai per trumpą reabilitacijos laiką pasiekė gerų rezultatų.

Vytas Nėnius


Noriu padėkoti Priėmimo-skubios pagalbos skyriaus gydytojams ir I Reanimacijos-intensyvios terapijos skyriaus vedėjui Gintautui Kėkštui bei jo komandai už profesionalumą ir nuoširdų rūpestį gelbstint Gedimino gyvybę.

Stiprios Jums sveikatos ir didelės sėkmės!

 

Ieva Gudanavičienė


Nuoširdžiai dėkoju gydytojui Tomui Baltrūnui, kuriam skubiai teko mane operuoti, už išgelbėtą sveikatą, operatyvumą ir profesionalumą.

Geriausi linkėjimai ir didelė padėka Santaros klinikų personalui už malonų aptarnavimą bei rūpestingą požiūrį į pacientus.

Margarita Adomavičienė


Nuoširdžiai dėkingas gydytojai Birutei Vaišnytei. Už skirtą laiką ir dėmesį. Už pagalbą ir požiūrį, į paprastą eilinį pacientą. Linkiu gydytojai tik sėkmės, sveikatos ir laimės.

Ačiū šiai GYDYTOJAI.

D.Motuza


Vakar mano vaikas liko gyvas, jis turi gyventi ir gyvens. Ačiū Jūsų reanimacijos darbuotojams.

Igor Smirnov


Noriu padėkoti gydytojai Virginijai Paliulytei už puikų darbą. Mes turime gerą sveiką sūnų! Labai ačiū už puikų darbą ir gražų nematomą randą! Tegul Dievas jums suteikia sveikatos ir ilgo gyvenimo! Labai didelis ačiū))))

 

Natalja


Nuoširdžiausia padėka Akušerijos skyriui, tačiau vienai moteriai jaučiu išskirtinį dėkingumą. Tai gydytoja, kuri padėjo ateiti į šį pasaulį mūsų sūneliui. Vilija Kvietkauskienė, taip ir girdžiu Jūsų balsą koridoriuje (man atrodo ten tikrai buvote Jus atėjusi į pamainą "na ką merginos, kimbam į darbą, už Tėvynę".) Mačiau Jus pirmą kartą, bet padrąsinamieji žodžiai gimdymo metu ir jūsų balsas, ką daryti, skambės atmintyje labai ilgai! Dėkoja spalio 11 d. gimdyvė,

Natalja.


Norėčiau padėkoti psichologei-psichoterapiautei Romai Gramulaitienei už supratimą, už profesonalumą, nuoširdumą, bei spinduliuojancią vidinę ramybę, kuri suteikia man stiprybės, sudėtingoje mano gyvenimo situacijoje.

Ačiū ir sėkmės jūsų darbuose.


Noriu padėkoti kardiologei Neringai Bileišienė už gerą profesonalų darbą už nuoširdumą ir supratingumą už pacientų išklausymą skiriu 10 balų; taip pat noriu padėkoti jos sesutei pagalbininkei už gerą darbą ir nuoširdumą - skiriu jai 10

Tegul jiems padeda visi šventieji, Visagalis Dievas;

Taip pat skiriu padėką Aritmijų skyriui už gerą priežiūrą ir nuoširdumą; taip pat skiriu padėką prof. Germanui Marinskiui.

Su pagarba jūsų pacientas Antanas Draksas - tegul jus globoja Visagalis Dievas


Paskutinį kartą redaguota: 2020-08-14
Į viršų