Išmani pagalbos iškvietimo ir gavimo sistema ligoninėms. Išankstinė rinkos konsultacija
Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos (VUL SK) identifikavo poreikį išmaniai pagalbos iškvietimo ir gavimo sistemai. Norėdami apie būsimą pirkimą informuoti rinkos dalyvius, paskelbėme Išankstinį informacinį pranešimą Lietuvos Respublikos Centrinėje viešųjų pirkimų informacinėje sistemoje bei Europos Sąjungos oficialiajame leidinyje. Taip pradedame ir išankstinę rinkos konsultaciją dėl galimų inovatyvių sprendimų šiam poreikiui patenkinti, po kurios seks  formalios pirkimo procedūros.
 
Tai pilotinis inovacijų pirkimo projektas, kuriuo siekiama pagerinti gyvybei pavojingų kritinių situacijų ligoninėje valdymą, kas leis pasiekti geresnę gydymo kokybę ir pacientų ligos išeitis, įgalins efektyvesnį personalo informuotumą ir patirtis.
 
 
KVIETIMAS DALYVAUTI RINKOS KONSULTACIJOJE
Šios rinkos konsultacijos metu, kviečiame potencialius tiekėjus ir kitus suinteresuotus rinkos dalyvius pristatyti savo produktus ir paslaugas, bendardarbiauti ir padėti pasiruošti inovatyvaus viešojo pirkimo vykdymui.
 
Mes laukiame susidomėjimo ir pasiūlymų iš visų potencialių tiekėjų – gamintojų, sprendimų architektų ir dizainerių,  novatorių, mokslininkų ir konsultantų.
 
Mus domina idėjos, informacija, naujos koncepcijos, kurios galėtų atliepti  bent vieną ar daugiau sistemai keliamų funkcinių reikalavimų:
 
  • 24/7 veikianti įspėjimo sistema, informuojanti atitinkamus medicinos specialistus apie kritinės situacijos pobūdį ir vietą bei nukreipianti juos ten, kur reikalinga jų pagalba, minimizuojant reakcijos laiko vėlavimus bei užkertant kelią reagavimo dubliavimui.
  • Grįžtamojo ryšio apie reagavimą į skubų iškvietimą kritinėje situacijoje esančiam ir į pagalbą skubančiam personalui mechanizmas.
  • Skubių pagalbos iškvietimų ir reagavimo atvejų duomenų kaupimas ir analizė, siekiant nuolatinio mokymosi, sistemos ir klinikinės praktikos tobulinimo, geresnių pacientų sveikimo rezultatų bei optimalaus personalo resursų panaudojimo ir gerovės.
  • Sprendimas, leidžiantis valdyti keletą kritinių klinikinių situacijų, vykstančių vienu metu.
  • Sprendimas lengvai įdiegiamas esančiose operacinėse, skubios pagalbos ir intensyviosios terapijos skyriuose visoje ligoninėje ir pilnai integruojamas į kitas ligoninės sistemas.
  • Sprendimas 100% patikimas ir patvarus ligoninės aplinkoje, naudojamas intuityviaikompaktiškas, t. y. optimalių matmenų, tinkamų operacinei ir kitoms skubios pagalbos patalpoms.
  • Sprendimas draugiškas aplinkai (išskiriantis mažai dioksido), nekeliantis triukšmo, paprastai ir saugiai valomas bei lengvai prižiūrimas.
  • Sprendimas lengvai adaptuojamas įvairioms ligoninėje iškylančioms klinikinėms situacijoms.
 
Išankstinės rinkos konsultacijos aprašyme  apžvelgta esama situacija, identifikuotas poreikis inovatyviems sprendimams, laukiami rezultatai, preliminarus pirkimo grafikas.
 
Prašome išreikškite savo susidomėjimą, užpildydami Rinkos konsultacijos dalyvių atsakymų formą, kurią rasite čia:

RINKOS DALYVIŲ KLAUSIMYNAS
 
 
 
2021 m. lapkričio mėn. planuojamas rinkos konsultacijos renginys, į kurį registruotis kviečiame, pildant RINKOS DALYVIŲ KLAUSIMYNĄ (renginys nukeltas, pratęsus rinkos konsultacijos terminą).
 
Šį VUL Santaros klinikų poreikį palaiko ir kitos ligoninės:
 
Corporacio Sanitaria Parc Tauli de Sabadell (Ispanija)
ZOZ Sucha Beskidzka (Lenkija)
VšĮ Panevėžio respublikinė ligoninė (Lietuva)
VšĮ Šiaulių respublikinė ligoninė (Lietuva)
Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė (Lietuva)
 


Paskutinį kartą redaguota: 2021-09-23
Skubi pagalba kaip mus rasti susisiekti