Kardiologė V. Maneikienė man yra tobulo mediko pavyzdys:aukštas profesinis meistriškumas puikiai dera su nuoširdžiu bendravimu, išskirtiniu dėmesingumu paciento sveikatos problemoms, operatyvia ir altruistiška pagalba.

Su didžiausia pagarba tariu Jums AČIŪ.

Kornelijus Avižius


Nuoširdžiausias AČIŪ profesoriui Aleksandrui Kibarskiui už meistriškai atliktą planinę koronarografiją, malonų bendravimą ir išsamų tyrimo paaiškinimą. Esu dėkingas šauniam Dienos stacionaro kolektyvui už darnų komandinį darbą, rūpestingą priežiūrą, šypsenas sutinkant ir išlydint.

Su didžiausia pagarba,

Kornelijus Avižius, Ukmergė


Ačiū ... Gyd. hematologui - Tomui Daukšai, tai puikus gydytojas, kuriam rūpi žmogus .... Ačiū, ačiū, ačiū.

 

Petras


Dėkoju intervencinės kardiologijos skyriaus gyd. prof. Aleksandrui Kibarskiui ir gyd. Aistėjai Šelmytei - Besusparei už atliktus išsamius diagnostinius tyrimus, už rūpestingą, nuoširdų, malonų bendravimą. Taip pat dėkoju ir personalo darbuotojoms. Sėkmės jūsų nelengvame darbe!

Su didele pagarba Danutė Pundienė


Noriu padėkoti gydytojai reumatologei Daliai Miltinienei ir jos rezidentei už nuoširdų bendravimą, už atliktus išsamius tyrimus, už norą padėti ir, žinoma, už profesionalų gydymą.

Ačiū prof. Irenai Butrimienei už rūpestį ir bendradarbiavimą atliekant gydymą. Likau labai maloniai nustebinta šių gydytojų profesionalumu ir tokiu dideliu dėmesiu pacientui.

Ačiū ir sėkmės jūsų tolimesniame darbe.

 

Natalija M.


Neurologinio skyriaus 514 palatos pacientės Tatjana, Juzefa, Vanda ir Edita nori padėkoti gydytojui Mindaugui Baginskui už rūpestį, dėmesingumą pacientams ir atsidavimą savo darbui. Taip pat dėkojame med. sesutei Violetai už nuoširdų, malonų bendravimą.

Sėkmės darbuose!


Nuoširdus ačiū už rūpestingą gydymą ir auksnę širįdį.

Algirdas Butkevičius.

Rokiškis


Labai didelis ačiū hematologei SKIRMANTEI ČERNAUSKIENEI.

Tai labai profesionali, puiki, dėmesinga daktarė.

Linkiu kuo didžiausios sėkmės darbe.

 

Janina.L.


Nuoširdžiai dėkoju Hematologijos, onkologijos ir tranfuziologijos centro personalui, ypač skyriaus vedėjai Reginai Pileckytei ir Linui Davainiui, už jų rūpestį ir nuolatinę priežiūrą gydymo metu. Su gydymu susijusią informaciją jie visuomet suteikia suprantamai ir aiškiai, todėl neabejoju ju taikytais gydymo metodais ir tai suteikia saugumo ir užtrikintumo jausmą. Jaučiu jų palaikymą ir rūpestį, o tai, mano nuomone, yra labai svarbu. Linkiu sėkmės ir džiaugiuosi, kad turime tokius gydytojus.

Robertas Lobinas


Už nuoširdų rūpestį, puikias konsultacijas ir gydymą dėkojame gyd. E.Benušienei ir A.Marcinkutei.

Esate nuostabios Gydytojos iš didžiosios "G"!

 

Nuoširdžiai, M.&L. Gadeikiai


Dėkojame Santarų darbuotojams 04 15 d. padėjusiems pasaulį išvysti mūsų sūnui. Ačiū gyd. Volochovič, akušerėms Renatai ir Kristinai, berods, gyd. Ilonai ir Ernestui, anestoziologėms ir kitiems atskubėjusiems į pagalbą. Už gydymą dėkojame gyd. S.Daubariui, gydytojai, kurios vardo, deja, neatmenam, tačiau jos rūpestis apžiūrint naktį labai įstrigo, visoms skyriaus akušerėms (mus prirašiusiai šviesiaplaukei Almai ir kitoms), žindymo konsultantei, slaugytojoms, Naujagimių skyriui.

M.&L. Gadeikiai


Nuoširdžiai dėkoju med. dr. Dariui Raubai už profesionalumą, kompetenciją ir kvalifikuotą gydymą. Tai nuostabus ir itin geras gydytojas.

Dėkoja Stasys Vaikutis 


Nuoširdžiai dėkoju gydytojoms reumatologėms Godai Šeškutei, dr. Sigitai Stropuvienei ir dr. Irenai Butrimienei - už gydymą ir optimizmą.

Geros Jums kloties!

Daina


Šeštą dieną po operacijos man pasidarė labai bloga, o visi gydytojai dar operavo. Staiga virš manęs palinko angelas – mulatas, spindinčiomis akimis, ir vis kartojo: "Tik tu nebijok..."– ir išnyko. Tik grįžus iš ligoninės sužinojau, kad "angelas" buvo gyd. A. Ostapenka, kuris iš karto įtarė plaučių arterijos užsikimšimą ir išgelbėjo man gyvybę.

Ačiū Jums.

Linkiu ir toliau būti geruoju angelu.

 

Rasa Laurinaitienė


Prof. A. Šileikis atliko man 8 val. kasos vėžio operaciją, po kurios chirurginių komplikacijų nebuvo.

Kai gulėjau chemoterapijos skyriuje, nugirdau vizitatorių sakant praktikantams: "Tai labai gerai atlikta operacija."

Dėkoju ir linkiu daug laimės.

 

Rasa Laurinaitienė


Paskutinį kartą redaguota: 2020-08-14
Į viršų