Šiandieną buvau paskirtu laiku pas gyd. R. Riauką. Eilėje laukiau apie 3 mėn. R.Riauka mano supratimu (man 70 metų) yra aukštos klasės gydytojas. Tuščiai nešnekantis. Žinantis, itin, savo darbą. Mane, valandos bėgyje, patikrino 4-iais aparatais. Vienu, lazeriniu „nuvalė prieš metus pakeistus lešiukus". Neįsivaizduojate, dingo migla. Fantastika. Ačiu gydytojui.

Pagarbiai, Osvaldas Griškevičius


Nuoširdus AČIŪ plastikos chirurgui Simonui Kaupui už labai profesonaliai atliktą operaciją ir pooperacinę priežiūrą.

Esate labai rūpestingas, profesionalus, nuoširdus ir gebantis skirti individualų dėmesį žmogui gydytojas.

AČIŪ Jums labai už viską, ką dėl manęs padarėte.

Linkiu visokeriopos profesinės sėkmes!

 

Elena Sėliukienė


Noriu padėkoti gydytojui Jonui Jurėnui už suteiktą pagalbą susilaužius nosį. Esu dėkinga už JŪSŲ profesionalumą, rūpestį, už dėmesingumą. Taip pat noriu padėkoti Priėmimo-skubios pagalbos skyriaus darbuotojai Rūtai Endrijaitytei, bei kitoms sesutėms, su kuriomis teko tąkart bendrauti, už jų profesionalumą, geranoriškumą ir paprastumą.

Stiprios Jums sveikatos ir didelės sėkmės!

 

Pagarbiai

Daiva Eglinskienė


Nuoširdus ačiū gyd. A. Vaitkui nuo pacientės Antaninos Sakavičienės.


Santaros klinikų F korpuso ligoninės chirurgei Rūtai Kurtinaitienei, gydytojams, seselėms, anesteziologams, visiems, kurie buvo prie manęs. Atlikusiems sudėtingą operaciją. Tariu begalini Ačiū. Tegul širdies dosnumas neišsenka, veide negęsta šypsena. Te laimė ir sėkme jums tiesia ranką. Te niekad neapleidžia sveikata.

Angelė Nacienė


Noriu padėkoti Dermatovenerologijos skyriaus gydytojai Aurėjai Bareikytei už profesionalumą, tikrai puiki, maloni gydytoja.

Ačiū :)

Zita Galkevičienė 


Didžiausia padėka gyd. R. Mameniškienei už nuoširdų rūpestį gydymo metu.

Džiugu, kad Lietuvoje yra tokių profesionalių ir atsidavusių gydytojų, kurie pacientais rūpinasi nuo pat pirmo vizito ir nepalieka nežinioje iškilus rūpimiems klausimams. Ne tik vaistai padeda pacientui, gydo dar ir žmogiškumas, jautrumas, kantrybė, rūpestis, dėmesingumas.

Vytautas


Nuoširdžiai dėkoju gydytojui neurologui Vigintui Kleziui už jautrumą, operatyvumą, aukštos kvalifikacijos gydymą šalinant insulto pasėkmes ir diagnozuojant ligą.

Sėkmės tolimesniame darbe ir linkiu išlaikyti individualų požiūrį į kiekvieną pacientą.

Romualdas Žalnora


Nuoširdžiai dėkoju gyd. Eglei Ašakienei, gyd. Artūrui Vinikovui bei visam Nefrologijos skyriaus kolektyvui, gydant mano brangiausią žmogų mamą, A. Žūkienę.

Ačiū Jums labai labai!!!

Pagarbiai

Neringa


Norėtumėm padėkoti VULSK filialo Vaikų Ligoninės Neonatologijos skyriaus gydytojai Laimai Tamulienei, taip pat E posto slaugytojoms Zitai, Dianai, Irenai, Sinatai, Gitanai už rūpestį, nuoširdų bendravimą.

Pagarbiai

mažasis Leonas ir mama Eglė Tamulionienė


AČIŪ Linui Andreikai ir Viktorijai Žitkutei (Ginekologijos skyrius) už profesionalų darbą ir profesionalią priežiūrą. Nors galutinis rezultatas mums buvo siaubingas (atvykome į ligoninę jau su baisia žinia), tačiau šie gydytojai padarė viską ką galėjo ir padarė labai gerai. Ačiū jums labai, gydytojai. Ačiū visam Ginekologijos skyriaus personalui, jūs esate nuostabūs.

Pagarbiai Saulius


Didžiausia padėka gydytojui oftolmologui A. Makseliui už atlikta operaciją.

Tai gydytojas kuriuo galima pasitikėti.

Sėkmės Jūsų darbe.

 

I.Leščinskienė


Nuoširdžiai dėkoju Reumatologijos skyriaus vedėjai prof. Irenai Butrimienei ir gydytojai Jelenai Rancevai bei slaugytojoms už didelę pagalbą ir nuoširdų rūpestį.

Su pagarba pacientė

Angelė (80 m.)


Ačiū mano rūpestingajai ir gerajai daktarytei Dianai Karpec - jau daug metų padedančiai gyventi švesiau, su mažiau skausmo. Jūs šveisulys ir šiluma - neškite juos visiems pacientams ir savo tolimesniame darbe.

Jus mylinti pacientė Angelė (80 m.).


Nuoširdžiai dėkoju gydytojams-akušeriams Mindaugui Balniui ir Simonai Radžvilaitei bei visai jų komandai, jų kolegai anesteziologui Giedriui Volbekui, dirbusiems 2019 rugsėjo 26 d. rytą, kai pasaulį išvydo mano dvynukai.

Jūs operacijos metu man leidote jaustis saugiai ir ramiai. Džiaugiuosi jaunų medikų profesionalumu ir atidumu, puikiu humoro jausmu.

Visiems jums sėkmės, dėkoju visam Santaros Akušerijos ir ginekologijos skyriui už aukštą pilotažą!

Jurga Brazauskaitė-Incienė, Vilnius


Paskutinį kartą redaguota: 2020-08-14
Į viršų