Noriu padėkoti už profesionalumą ir žmogiškumą Pilvo chirurgijos skyriaus chirurgui Virgilijui Beišai už 2019 05 16 atliktą skydlaukės šalinimo operaciją.

Taip pat labai dėkoju anesteziologei Rasai Martutaitytei už profesionalumą ir atsakingą mano, kaip nėščiosios, būklės įvertinimą. Tikrai jaučiausi apsupta profesionalių Gydytojų ir viso aptarnaujančio personalo.

Ačiū Jums!

Erika


Didelis ačiū už profesionalią pagalbą, žmogiškąjį dėmesį Gydytojai gastroenterologei BIRUTEI TITOVAI

Pirmą kartą įžengusi į jos kabinetą, pasijutau lyg atėjau pas artimą žmogų. Nustebino, kad ši gydytoja tokia paprasta, labai šilta, geranoriška ir nuoširdi. Praėjus metams, vėl pas ją užsiregistravau. Jos švelnūs žodžiai pažadina viltį prasveikti, sušildo sužvarbusią nuo negalių mano sielą. Profesionali, ieškanti ligų priežasčių, išaiškinanti gydymo eigą, palaikanti ligonį, Tai išskirtinė Gydytoja, iš pašaukimo, iš Didžiosios raidės.

Linkiu daug sveikatos, ištvermės sunkiame darbe, visokeriopos sėkmės ir laimės šiai puikiai medikei. Tokia daktarė – man Dievo dovana.

Pacientė Vanda Graužinienė


Nuoširdžiai dėkojame Nėštumo patologijos skyriui, D. Laužikienei ir visai jos komandai už profesionalų požiūrį ir priežiūrą nėštumo metu, bei Akušerijos skyriui už sklandų gimdymą ir priežiūrą po gimdymo.

Ačiū!

Agnija Vyšumirska


Nuoširdžiai dėkoju gydytojui oftalmologui Rimvydui Ašokliui už atliktą akies kataraktos operaciją. Ačiu Jums už Jūsų rūpestingumą, nuoširdumą ir profesionaliai atliktą operaciją.

Natalja Diomidova


Nuoširdžiai dėkoju Akių ligų centro gyd. Rasai Strupaitei ir Dr. Rasai Sirtautienei už skubią, jautrią, profesinalią pagalbą bei skirtus vaistus akies gydymui.

 

Pagarbiai

M.Z. Eimulienė


Visiška tamsa akyje.

Kaip ir Kristus stebuklingai gražino aklajam rėgėjimą, taip ir daktaras Darius Aukštikalnis operacijos pagalba gražino man regėjimą. Nuoširdžiai Jam dėkoju. Ačiū ir visam Akių skyriaus kolektyvui bei gydytojams Reginai Liutvinaitei ir Andriuj Ruzgiui už rūpestingą gydymą ir konsultacijas.

Te Dievas jums atsilygina...

Klemensas


Padėka dr. Dariui Aukštikalniui, visam Akių ligų centro ir operacinių personalui nuo pacientės Vandos Jarusevičienės. Širdingai dėkoju už puikų gydymą ir priežiūrą – jaučiausi kaip namuose, man buvo aiškiai paaiškinta, kodėl koks gydymas yra taikomas, viso ilgo gydymo metu jaučiausi saugiai ir užtikrintai. Didžiuojuosi, kad Lietuvoje dirbama taip profesionaliai. Greta gerų įspūdžių gydymo metu negaliu apsakyti, kaip esu dėkinga už pagėrėjusį matymą. Linkiu Jums geriausios sveikatos, kad daug žmonių turėtų galimybes būtų Jūsų gydomi, kaip kad aš turėjau.

Pagarbiai

Vanda Jarusevičienė


Širdingai dėkoju med. mokslų daktarei gydytojai Ingai Šatinskienei, gydytojai Gretai Žiulpaitei ir gydytojui anesteziologui Vaidui Vickai už profesionalumą, įsigilinimą į paciento problemas, atidą atliekant nosies operaciją,o gerbiamosioms gydytojoms ir už rūpestingą priežiūrą po operacijos.

Virgilija Valiauskienė


Noriu padėkoti gydytojui Andriui Timpai ir visam Krūtinės chirurgijos skyriui už tėčio gydymą ir gerą priežiūrą.

Puikios dėmesingos sesutės, ačiū jums!

Vaidas Jauniškis


Nuoširdžiai dėkoju gydytojams Dianai Sudavičienei, Audriui Aidiečiui, gydytojai Ernestai, visam Širdies aritmijų skyriaus kolektyvui už mamos Antoninos Veličkienės gydymą, priežiūrą, už gilias žinias ir profesionalumą, ryžtingus ir teisingus sprendimus.

Pagarbiai

Vida Uleckienė


Širdingai dėkoju gydytojui Kęstučiui BAGDONUI už gydymą ir malonų bendravimą. Viską aiškiai paaiškina dėl tolimesnio gydymo.

 

Irena Rozeta


Dėkoju už profesionalumą padedant žmonėms tiesiog toliau gyventi pilnavertį gyvenimą. Ačiū gydytojams Irenai Butkuvienei, Gintarui Kalinauskui, Vytautui Lastui.

Ačiū reanimacijos ir III širdies chirurgijos skyriaus kolektyvui.

Su didžiausia pagarba - Rita Arlauskaitė


Nuoširdžiai Dėkoju VULSK Ginekologijos skyriaus personalui už nepaprastai šiltą rūpestį, priežiūrą ir palaikymą. Jūsų Pasišventimas darbui ir atida suteikia stiprybės ir paguodos. Ypač Šiltai ir Nuoširdžiai Dėkoju gyd. Danutai Vasilevskai - už nepaprastą Atidumą, Rūpestį, Profesionalumą! Gydytoja nuo Dievo. kuri sugeba išlaikyti simbiozę tarp paciento palaikymo, išsamaus informacijos suteikimo ir profesionalios pagalbos.

Agnė


Nuoširdžiai dėkoju gydytojai reabilitologei Linai BUTĖNAITEI už rūpestingumą, nuoširdumą ir pagalbą įveikiant skausmą.
Dalė Kazlaučiūnienė


Labai dėkingas chirurgui Vladislavui Mečkovskiui už puikiai 2014 metais padaryta peties operacija.

Petras


Paskutinį kartą redaguota: 2020-08-14
Į viršų