Vytauto šeima sako nuoširdų AČIŪ kardiologui Povilui Budriui. Nuoširdus ačiū už Jūsų laiku, greitai ir puikiai atliktą operaciją 2019.08.04 ir išgelbėjus Vytauto T. gyvybę! Dėkojame už nuoširdų darbą, parodytą žmogiškumą sudėtingoje situacijoje.

Vytautas T.


Nuoširdžiai dėkoju Neurologinio centro gydytojai Irenai Zagorskienei ir slaugos personalui už mamytės kvalifikuotą gydymą ir puikią priežiūrą. Ačiū gydytojai už atsidavimą darbui, rūpestingumą, pagarbą ligoniui, už malonų bendravimą, kasdienį artimųjų informavimą apie gydymą bei pacientės savijautą. Šiuo nelengvu laikotarpiu atstojote mamai visus brangiausius žmones. Linkime Jums sveikatos ir ištvermės atsakingame darbe!
Gintarė


Nuoširdus ačiū už Jūsų laiku, greitai ir puikiai atliktas pareigas 2020.09.17 išgelbėjus Romualdo G. gyvybę!

Dėkojame už nuoširdų darbą, parodytą žmogiškumą sudėtingoje situacijoje ir už tai, jog suteikėte antrą gyvenimą Romualdui.

Džiaugiasi visa šeima, giminės, draugai, artimieji!

Аčiū Jums visiems už Jūsų puikiai atliką pareigą, kuri suteikia tiek džiaugsmo visiems mums!

Būkime visi sveiki! Sėkmingų Jums darbų!

Romualdo šeima ir visi artimieji sako nuoširdų AČIŪ visiems.

Santaros klinikų Priėmimo, Bendrosios reanimacijos ir 1-ojo kardiologinio skyriaus darbuotojams už šį stebuklą!!!!

2020 m.


Nuoširdžiai dėkoju gydytojams, padėjusiems išgelbėti mano mamą. Bėda viena nevaikšto. Visi žino, jog esamoje situacijoje patekti į ligoninę garbaus amžiaus žmogui yra nelaimė. O dar kai susiklostė taip, kad niekas iš artimųjų negalėjo būti greta, ilgas valandas padėti laukti tyrimų atsakymų, tikslingai patekti pas specialistus, išgyventi nelengvą nejautrą ir operaciją, iškęsti išgyventi pooperacinį periodą ir po truputį grįžti į gyvenimą, kreipiesi į visus, ką pažįsti ir ko ne, tikėdamas Hipokrato ir likimo valia. Kad gyvenimas mano brangiam žmogui - mamai - tęsiasi, galiu melstis Dievui ir gydytojams, kurie buvo pašaukti sunkią akimirką. Vadinčiau juos visus Profesoriais, Gelbėtojais, Dievo angelais. Būkite visi sveiki, apsaugoti nuo ligų, nelaimių, nedoros valdžios, kvailų jos sprendimų, biurokratų pinklių ir popierių, kuriuose skęstate kasdien. Lengvai eikite savo profesiniu keliu nešdami galimybę išgyventi ir visiems tikėti, jog medikai yra nuo Dievo.

Širdinga padėka: prof. P. Šerpyčiui dr. V. Sokolovui dr. J. Valantinui dr. R. Kugienei dr. E. Zdanytei - Sruogienei dr. M. Kvietkauskui dr. T. Strainiui dr. M. Kryžauyskui.

Ačiū Gastroenterologijos ir Pilvo chirugijos skyrių slaugytojoms, ligoniams atstojančioms artimus žmones. Dievo keliai nežinomi, bet jis - su mumis.

Violeta


Nuoširdus dėkui ambulatorinės reabilitacijos gydytojai Dovilei Šablinskienei – profesionali, rūpestinga, maloni, įsiklausanti į problemą, viską išsamiai paaiškina, skiria procedūras, pastoviai domisi savijauta.
Sėkmės Gydytojai!
Ačiū kineziterapijos specialistėms Irenai Jamontaitei, Giedrei Strazdienei, ergoterapijos specialistėms Anželikai Kludkevič, Vilmai Meiliūnienei, masažistei Renatai Staikūnienei.

Dėkinga registratorėms už mandagumą, gerai suderintą laiką.
Pagarbiai
Valentina Pečiulienė.


Didžiausia padėka Reabilitacijos, fizinės ir sporto medicinos centro vadovei gyd. dr. Svetlanai Lenickienei, vedėjai Ievai Laucevičienei. masažistei Galinai Karpuškienei, kineziterapijos specialistėms Ievai Jamontaitei bei Alinai Zabukienei ir visam nuostabiam medikų kolektyvui už profesionalų gydymą, nuoširdų dėmesį bei rūpestį.
Ačiū Jums !
Aida Bacevičienė

Nuoširdžiai dėkoju gydytojui dr. PETRUI BUTĖNUI už profesionalumą – kurį konkrečiai pajutau po operacijos. Lygiai taip ačiū Jums už žmogišką šilumą, supratingumą, humoro jausmą, patarimus.
AČIŪ!
Jūs mums labai labai reikalingas.
Su dideliu pacientės dėkingumu ir meile - Audronė

Norėčiau nuoširdžiai padėkoti Plastinės chirurgijos skyriaus darbuotojams už rūpestį ir pagalbą. Buvau sužavėta profesionalumu, žmoniškumu, šiltais santykiais ir didele pagarba žmogui (jo jausmams, kūnui ir mintims).
Žemai lenkiuosi gydytojai Ievai Kastytei, kitiems skyriaus gydytojams ir visiems kitiems darbuotojams, su kuriais man teko bendrauti.
Būkite sveiki ir laimingi! Visada telydi Jus sėkmė!
Aleksandra Sankovska

Nuoširdžiai dėkoju Akių ligų centro gydytojoms Sigitai Speičienei ir Dovilei Šimkienei už profesionalią, kompetentingą konsultaciją, skubią operaciją atlikusioms gydytojoms Jūratei Ambrozaitienei ir Rasai Strupaitei-Šileikienei bei visoms Akių ligų skyriaus sesutėms ir slaugytojoms už kantrybę, dėmesį, paslaugumą, pagalbą, kuri man ypatingai reikalinga, nes esu neįgali. AČIŪ JUMS iš visos širdies.
Sėkmės Jums kilniuose darbuose ir asmeniniame gyvenime.

Valė Čebatorienė

Nuoširdus dėkui kineziterapeitei Giedrei Strazdienei, rūpestinga, atidi, maloni atsakinga savo srities specialistė. Sveikatos, sėkmės sunkiame darbe!. Nedvejodama visiems rekomenduoju.
AČIŪ!!!

Valentina


Nuoširdžiausias AČIŪ Santaros klinikų Ortopedijos traumatologijos centro medikams. Ypatinga mano padėka gydytojui GIEDRIUI KVEDERUI ir operacinės komandai, kuri jam asistavo rugpjūčio 24d. 7:30 val. operacijoje, endoprotezuojant klubo sąnarį. Ačiū visam ortopedijos traumatologijos skyriaus kolektyvui, padėjusiam man atsigauti po operacijos. Ypatingas ačiū sesutei DAIVAI, kurios pasiūlyta kava, esant mažytei krizei, buvo kaip vyšnia ant torto ir dar kartą gyd. G.Kvederui, kurių dviejų šypsenos vizituojant rytais ar dienos eigoje net ir pro kaukes nuteikdavo tiktai gerai dienai! Sveikatos, mielieji, Jums ir Jūsų šeimoms!
Pagarbiai
Jūratė D.

Nuoširdžiai dėkoju gydytojui Andriui Deguliui už mano ligos priežiūrą, rūpestingą požiūrį, gydymą bei malonų bendravimą.

Nuoširdus AČIŪ, Jums gydytojau, ir viso ko geriausio JUMS.

Aldona  Slavickienė.


Niekada nerašiau atsiliepimų ar padėkos žodžių, bet 2020-09-04 vizitas pas gydytoją, endokrinologę, Rasą Žiukaitę, mane paskatino tai padaryti. Aš nuoširdžiai linkiu, kad tokiu, ne tik Lietuvoje bet ir visame pasaulyje nepaprastai sudėtingu metu, siaučiant pandemijai, kai dauguma medikų yra išvargę o pacientai ne visada patenkinti, kiekvienoje šalies klinikoje dirbtų daugiau tokių nuostabių Rasų, kurios grąžina ir suteikia pasitikėjimą klinikomis.
Branginkite ir saugokite tokius specialistus.
Marija

Nuoširdžiausias AČIŪ Santaros klinikų ortopedijos traumatologijos centro medikams.
Ypatinga mano padėka gydytojui GIEDRIUI KVEDERUI ir operacinės komandai, kuri jam asistavo rugpjūčio 24 d. 7:30 val. operacijoje, endoprotezuojant klubo sąnarį. Ačiū visam ortopedijos traumatologijos skyriaus kolektyvui, padėjusiam man atsigauti po operacijos. Ypatingas ačiū sesutei DAIVAI, kurios pasiūlyta kava, esant mažytei krizei, buvo kaip vyšnia ant torto ir dar kartą gyd. G.Kvederui, kurių dviejų šypsenos vizituojant rytais ar dienos eigoje net ir pro kaukes nuteikdavo tiktai gerai dienai!
Sveikatos, mielieji, Jums ir Jūsų šeimoms!

Pagarbiai Jūratė D.


Nuoširdžiai dėkoju Santaros klinikų nervų ligų skyriaus gydytojai Justinai Jurkevičienei ir visam kolektyvui gydžiusiam ir slaugiusiam mano mamą Vladislavą Šcerbuk. Ačiū už profesionalumą, rūpestingą priežiūrą, dėmesį ir supratimą.
Pagarbiai
Dukra Leokadija Žukovskaja 

Paskutinį kartą redaguota: 2020-08-14
Skubi pagalba kaip mus rasti susisiekti