Noriu padėkoti gyd-radiologei Evelinai Kodzis už kruopštumą, kompetenciją, nuoširdumą. Smagu matyti tokius jaunus motyvuotus medikus.
Jums gydytoja-sėkmės, tegul Jūsų veidą labai dažnai puošia šypsena.

Danutė


Mūsų šeimos vardu norėtume padėkoti Santaros klinikų Skubios pagalbos skyriuje dirbančiai gydytojai Karolinai Lukošienei.

Jūs neprisiminsit tų tūkstančių pacientų, kuriems padėjote, bet Jūsų nuoširdus atsidavimas savo profesijai ilgam išliks daugelio iš jų atmintyje. Mūsų - tikrai. Nuoširdžiai ačiū už dėmesį kiekvienai mūsų dukros ligos detalei, rūpestingumą, kantrų išaiškinimą, kaip gydytis toliau. Namo išvykome apginkluoti žiniomis ir ramesni. Išgysime.

Labai džiaugiamės, kad Santaros klinikose dirba tokie šaunūs jaunieji medikai. Dėkojame visai darbščiai, sustyguotai kaip laikrodis šio skyriaus komandai. 

Šerėnų šeima


Nuoširdžiai dėkoju gydytojui Dominykui Markevičui už profesionalų precizišką darbą ir atidą, puikiai derinamus su maloniu  betarpišku bendravimu. Galime didžiuotis, kad Lietuvoje turime tokius gerus medicinos specialistus. Ačiū Jums.

Labai linkiu Jums kuo geriausios profesinės ir gyvenimo sėkmės!

Julius Belickas


Tik nuoširdumas, atvirumas, gera nuotaika padeda pilnai atsiskleisti žmogui, parodyti jo esmę.

Noriu nuoširdžiai padėkoti 4-to reabilitacijos skyriaus gyd. Aušrai Kukulskienei bei slaugytojai Rasai Pigagienei už nuoširdumą, rūpestingumą, gydant mane po infarkto. Prie to pačio noriu padėkoti mane gydančiai gyd. Aušrai už operatyvumą, sprendžiant mano organizacinius klausimus.

Žmogui reikia ne tik duonos
Su smetoniška gira,
Reik, kad būtume malonūs
Ir su nuotaika gera !...

Dulkes jumoras nuvalo
Nuo paniurusių veidų...
Prie derybų, kartais, stalo
Gal laimėt jis net už du.

Noriu Jums aš palnkėti
Tiktai nuotaikos geros !..
O dabar... Kur mano skėtis?
Ir... lai muzika man gros..

Pagarbiai
Užsispyręs toks žemaitis,
Nuo Dubysos aš krantų,
Šmaikštų žodį taip suraitęs,
Kad šypsotumėms kartu!..

Lietuvos raiškos menų asociacijos narys poetas Vytautas Marcinkevičius


Žaviuosi šaunia Santaros oftalmologų komanda, kurios išskirtinumą ir lemia dr. Andriaus Cimbalo asmenybė.
Ačiū už išgelbėtą minimalų įgalumą skaityti. Kiekvienam ligoniui tokioje situacijoje tai ypač daug. Padarėte kiek tik pajėgia medicina šiandien ir nepergeriausiomis sąlygomis. Visos Avastino injekcijos buvo labai sėkmingos: nuo pirmosios - 2021 - jų liepos 15 iki tryliktosios 2023 - jų liepos 11.
Niekada nepamiršiu Jūsų jautrumo ir reiklumo, dalykiškumo ir atidumo laukiančiam.
Saulėtų Jums ateinančių metų.
Laimutė Jonušienė


Siunčiu  nuoširdžiausius dėkingumo žodžius Lapkričio 8 dieną dirbusiam Dienos chirurgijos skyriaus ir I operacinio bloko XIII operacinės kolektyvui už atliktą pėdos operaciją.
Į operaciją galima atvykti su nerimu, baime, bet mano operacijos metu dirbusio kolektyvo dėka šių jausmų patirti nereikėjo – į operacinę atvykau su užtikrintumu ir pasitikėjimu. Šiuos jausmus, pirmiausia, kelia operavusių gydytojų ortopedų traumatologų Irenos Gvozdovič ir  Andrii Nedorez profesionalumas, aiški, empatiška komunikacija. Anesteziologo – reanimatologo Tomo Strainio dėmesingas, detalus paaiškinimas apie laukiančia narkozę irgi formavo pasitikėjimo jausmą. 
Operacinėje slaugytojos Inga Kundelienė ir Oksana Tatarinova pasitiko skambant muzikai (Bonnie Tyler – Total Eclipse of the Heart) ir sužavėjo savo komunikaciniais įgūdžiais – taktišku ir tikslingu humoro jausmu, švelniu kateterio įdėjimu, kuriamu kontaktu – suvaldė visa galėjusį kilti stresą iki operacijos. Apie operacinės kolektyvo aukštus komunikacijos įgūdžius girdėjau ir iš savo palatos kaimynių.
Dienos chirurgijos skyriaus vedėjas-Skubiosios medicinos gydytojas Julius Jaramavičius savo dalykišku, bet paprastu bendravimu, skiriamu dėmesiu ir laiku, taip pat stipriai prisidėjo prie teigiamos operacijos patirties bei pasididžiavimo skyriaus veikla.
Viso gydymo organizavimo procesas maloniai nustebino ir sužavėjo. Buvo suorganizuota būsimos gydytojos reabilitologės, rezidentės Indrėjos Rimdžiūtės konsultacija, kuri aiškiai sudėliojo tolimesnio reabilitacinio proceso gaires. Ačiū kineziterapeutei Linai Rutkauskienei už pirminę kineziterapiją ir pamokymus, kaip rūpintis greitesniu atsistatymu namuose. Ačiū už buvimo skyriuje metu suorganizuotą ortopedijos techniko konsultaciją ir paskirtą įtvarą.
Ačiū Dienos chirurgijos skyriaus slaugytojoms ir padėjėjams, apglėbusiems nuoširdžiu ir profesionaliu bendravimu.
Net jei būtų klausimas, ką galėčiau kitaip matyti operacijos proceso organizavime, nieko nepridurčiau ir nekeisčiau, nes viskas buvo atlikta aukštame lygyje: profesionaliai, organizuotai, keliančiai pasitikėjimą, ramybės jausmą ir užtikrintumą.

Pagarbiai
Raminta Seniūnaitė-Ramanauskienė


Per paskutinius penkeris metus antrą kartą teko operuotis Santaros klinikų Krūtinės chirurgijos skyriuje ir teko praeiti visą  ciklą: registraciją Santaros šeimos centre, konsultavimą Konsultacinėje poliklinikoje, diagnozavimo procedūras ir operaciją Santaros krūtinės chirurgijos skyriuje.

Santaros  klinikų darbuotojų kompetencija, geranoriškumas visuose etapuose buvo savalaikis ir profesionalus.  

Nuoširdžiai dėkėkoju: 

  • Šeimos centro šeimos gydytojai Ingai Brežinskienei,
  • Krūtinės chirurgui Andriui Timpai,
  • Krūtinės chirurgijos skyriaus vyresniai slaugytojai Kristinai Belinskienei,
  • Krūtinės chirurgijos slaugytojoms Ritai Bielskytei, Jolantai Bražiūnienei, Genutei Miniotaitei  ir Oksanai Rymaš. 

Drabuotojų geranoriškumas ir kompetencija įtvirtina Santaros klinikų autoritetą ir sudaro galimybę didžiuotis medikų kolektyvu.

Pagarbiai
Dailis Alfonsas BARAKAUSKAS


Intervencinės kardiologijos dienos stacionare 2023-10-26 man buvo atlikti spec. tyrimai, todėl labai noriu padėkoti visam tą dieną dirbusiam šio skyriaus kolektyvui už jų profesionalumą, kompetenciją, sukurtą pozityvią atmosferą, kantrybę, paprastą ir šiltą bendravimą. Nuoširdžiausias AČIŪ visam kolektyvui, kuriuo galima didžiuotis.
Sėkmės nelengvame darbe!
Pagarbiai
Dalia Gliebienė

Dėkoju gydytojai reumatologei Reginai Šakalytei už nuoširdų dėmesį pacientui, profesionalumą ir kompetenciją. Ačiū
Pagarbiai
Elvyra Vaiciukevičienė


Dėkoju gydytojai kardiologei Almai Čypienei už profesionalumą ir nuoširdumą, dėmesį pacientui. Ačiū
Pagarbiai
Elvyra Vaiciukevičienė


Labai dėkoju nuostabiai gydytojai Irenai Gvozdovič už puikiai atliktą operaciją ir nuoširdų rūpestį. Gydytoja, esate puikus žmogus ir tikras profesionalas.
AČIŪ JUMS!
Jūratė Zina Gaižutienė

Nuoširdi padėka Skubios medicinos centro dienos chirurgijos skyriaus darbuotojams. Pradedant gydytojais Andriumi Sadausku ir Birute Samuolyte. O baigiant kekvienai slaugytojai, sutiktai mano dienoje pas Jus įstaigoje. Noriu padėkoti, kad man daryta kelio operacija 2023-10-19 nuo pirmos akimirkos buvo lydima gerų emocijų, personalas aukščiausio lygio. Ačiū už jų atsidavimą ir meilę savo profesijai. Tai ypatingi žmonės, išvažiavau išoperuota su plačia šypsena veide.
Ačiū kad esate mūsų gyvenime – senai neteko sutikti tokių atsidavusių savo profesijai žmonių.
Būkit sveiki ir laimingi.
Pagarbiai
Inga SilkoNuoširdžiai dėkoju profesoriui Eugenijui Lesinskui ir visai Jo komandai už rugpjūčio 31 d. mano dukrytei Milei rūpestingai atliktą operaciją bei slaugytojoms už malonią pooperacinę priežiūrą. 

Dukrytės sveikatos pagerėjimas akivaizdus nuo pirmų akimirkų po operacijos :) 

Sėkmės ir geriausių darbų su puikiausiais rezultatais visam Ausų, nosies, gerklės ligų centrui!

Pagarbiai,
Agnė


Širdingai dėkojame gydytojui dr. Viliui Rudaičiui ir visam Ginekologijos skyriaus personalui už profesionalumą, jautrumą, rūpestingą Jūratės gydymą, atjautą ir mūsų šeimos palaikymą sunkiu metu.
Nuoširdus AČIŪ daktarui Viliui už pasiaukojimą, kompetenciją ir bendrystę mūsų kelionės metu. Jūsų pasišventimo dėka Jūratės gyvenime buvo daug įsimintinai pragyventų metų.
Dėkui Jūratę palaikiusiai ir slaugiusiai skyriaus komandai už nepaprastą atsidavimą, rūpestį ir tikėjimą!
Stiprybės ir Dievo palaimos!
Su didžiausia pagarba ir dėkingumu Jūratės Žadeikienės šeima.

Rugsėjo 29 d. lankiausi pas kardiologą. Pirmiausia buvau maloniai nustebinta darbuotojos, kuri sėdi pirmąjame aukšte ir suteikia info. Darbuotoja labai maloniai paaiškino, kur eiti. Registratūroje taip pat labai maloniai paaiškino visą tvarką.

Konsultacijai patekau pas kardiologę Agnę Drąsutienę. Buvau kruopščiai apžiūrėta. Gydytoja viską aiškiai, konkrečiai paaiškino. Parinko naują gydymą (kitus medikamentus, kurie pasiteisino). Tai tikrai nuostabi, profesionali gydytoja. Gavau siuntimą Santaros klinikose atlikti koronarografiją. Ją atlikti atvykau spalio 16 d.7 val.ryte. Ir čia esu sužavėta tą dieną dirbusiu kolektyvu – visi darbuotojai tiek slaugytojos, tiek padėjėjai buvo malonūs, paslaugūs, suteikė konkrečiai visą informaciją.

Koronarografiją atliko gydytojas Arvydas Baranauskas. Gydytojas atlikęs procedūrą aiškai, rūpestingai viską paaiškino.

Nuoširdžiai dėkoju visiems.
Ačiū, kad esate.
Danguolė Sukankaitė


Paskutinį kartą redaguota: 2020-08-14
Į viršų