Šeimos gydytoja skyrė pasitikrinti dėl širdies ir kraujagyslių ligų pagal pirminės prevencijos programą. Šis patikrinimas labai išsamus ir ilgai trunka. Ačiū visam skyriui, ypač skyriaus darbuotojai iš B-378 kab. (t.y. Širdies ir kraujagyslių neinvazinės ir ultragarsinės diagnostikos skyrius), kuri puikiai organizavo tyrimų laiką, išeidavo patikrinti, ar nesėdim be reikalo, surasdavo, kuriam kabinete laisva, nukreipdavo ir taip sutaupė daug laukiančiųjų laiko. Ačiū už dėmesingumą.

Audronė


Esu dėkingas ir noriu pareikšti nuoširdžią padėką Santaros klinikų Vidaus ligų skyriaus personalui, kuriame sutikau aukštos kvalifikacijos ir atsakingus gydytojus bei bendrosios praktikos slaugytojas ir slaugytojų padėjėjas. Ypatingai dėkoju Vidaus ligų centro vadovei dr. Aušra Marcijonienėi bei gyd. Rasa Rinkšalytėi už žmogiškumą, nuoširdų bendravimą ir jų neabejotiną kompetenciją bei profesionalumą.
Nuoširdus ačiū visai skyriaus komandai už žmogiškumą, nepriekaištingą darbą ir begalinę atsakomybę.

Pagarbiai
Valdas Kasperavičius.


Nuoširdžiai dėkoju LOR gydytojams ir jų komandoms, dirbusiems 2022.06.16 ir 2022.06.17 skubios pagalbos skyriuje už profesionalumą bei žmogiškumą. Taip pat procedūrinio darbuotojams už rūpestingumą. Ačiū, medikai!

Aurelija


Širdingai dėkoju gydytojai Emilijai Žukauskaitei ir jos kolegai, dirbusiems 2022 m. birželio 10 d. 20.15 val. infekcinių ligų priėmimo - skubios pagalbos skyriuje, už suteiktą pagalbą,už rūpestį ir šilumą mano 86 metų amžiaus mamai Franciškai Šerėnienei.

Nuoširdi padėka gydytojams neonatologams ir jų kolektyvui, kurie 2022.05.24 18:17 gimusiam mūsų sūneliui padėjo atsigauti po sunkaus gimdymo.
Ačiū Jums!
Laimingi tėveliai Inga ir Artūras Vansevičiai ir sūnus Adomas


Noriu iš visos širdies padėkoti 1 infekcinių ligų skyriui, antram aukštui už priežiūrą, gydymą mano mamos. Atvežėm vos kvėpuojančią, o dabar kalbu telefonu su atsigavusia mama. Ačiū Jums, kad nustatetė kas jai yra, ačiū už rūpiestį, už maistą (sakė, dar taip skaniai ligoninėje nevalgė). Nuoširdūs Ačiū, kad ją išgelbėjot.
Ačiū Visam personalui!!!!!
Būkite sveiki!
Dukra Violeta

Labai noriu padėkoti  Kardiologijos ir angiologijos centro, II kardiologijos skyriaus visam labai profesionaliam bei draugiškam kolektyvui, jo vadovei doc. Birutei Petrauskienei ir ypatingai mane operavusiam profesoriui Germanui Marinskiui. Šiuos medikus visada prisiminsiu su didžiule pagarba ir dėkingumu. Linkiu jiems kuo didžiausios sėkmės ir sveikatos!❤
Edita Jakubonytė-Kybartienė


Dėkoju Akių ligų centro direktoriui Rimvydui Stanislovui Ašokliui priėmusiam sprendimą dėl akies operacijos ir paruošiamuosius darbus operacijai.
Akį operavo gydytoja Laura Butkienė.Tai medikė iš prigimties, nors pirmą kartą ją teko matyti. Operacija pasisekė sėkmingai, kaip toliau bus niekas nežinome. Svarbu, kad šiuo metu gerai.
Dėkoju visam Akių ligų centro kolektyvui už atsidavimą profesijai.
Linkiu jauniems specialistams sėkmės, jie bus geri gydytojai, nes mokosi iš profesionalų.

Ona Kavalčiukienė 2022.05.17                       


Noriu nuoširdžiai padėkoti VUL Santaros klinikų 1-jo Pilvo chirurgijos skyriaus chirurgams med. m. dr. Mariui Paškoniui ir med. m. dr. Andriui Rybakovui už puikiai atliktą operaciją. Ne kartą įsitikinau, kad tai aukščiausio lygio chirurgai, puikiai išmanantys savo darbą.
Dėkoju anestiozologui Jonui Špūrui, pritaikiusiam pažangią nuskausminimo procedūrą, padėjusią man atlaikyti šią sunkią intervenciją.
Nuoširdi padėka gausiems antrosios operacinės darbuotojams, kurių nemačiau, bet jaučiau jų siekį man padėti.
Taip pat dėkoju pooperacinės priežiūros palatos personalui, kuris labai jautriai visiems ligoniams pagelbėdavo ir kantriai aiškindavo, kaip geriau ištverti šį nelengvą pooperacinį periodą.
Dar kartą visiems labai ačiū ir linkiu sėkmės profesinėje veikloje ir asmeniniame gyvenime.
Pranas Juozas Žilinskas

Norime padėkoti visam Santaros klinikų Vidaus ligų diagnostikos skyriaus personalui už profesionalų darbą, puikų bendravimą su pacientu ir jo artimaisiais. Nuoširdžiai džiaugiamės, kad šiais susipriešinimo ir visuotinio susierzinimo laikais, skyriuje dirbantys visų lygių profesionalai geba atnešti ir gerą nuotaiką, ir šypseną, ir gerą žodį bei padrąsinimą.
Puiki komanda!
Visiems linkime stiprios sveikatos ir kuo didžiausios sėkmės!
Ypatingą pagarbą reiškiame daktarui Artūr Brovin, kuris nuoširdžiai išklausė mūsų nuogastavimus dėl Tėvelio negalavimų, išsamiai paaiškino apie ligos eigą ir nuramino artimuosius. Tai nuoširdus Gydytojas su šaunia padėjėjų komanda: slaugytoja Vilmute Misevič ir slaugytojos padėjėja Marija Žugina.
Algio Geležausko artimieji (2022-05-25)

Esu labai maloniai nustebintas, sužavėtas Santaros Vidaus ligų skyriaus personalu – malonūs, su šypsena ir gera nuotaika, į visus klausimus atsakyta trumpai ir aiškiai. Gydytoja Rita Jonušienė nuoširdi, maloni, suteikianti pasitikėjimą, atlieka savo darbą profesionaliai.
Nuoširdžiai džiaugiausi, kad šiuo sunkiu laikotarpiu, skyriuje dirbantys visų lygių profesionalai geba atnešti ir gerą nuotaiką, ir šypseną, ir gerą žodį bei padrąsinimą. Puiki komanda! Džiugu, kad tokie žmonės, net turėdami didelius darbo krūvius, neparodo, kad jiems yra sunku ir maloniai bendrauja su pacientais.
Ypatingai noriu padėkoti  gydytojai  rezidentei Kamilei, iš kurios sulaukiau daug nuoširdaus dėmesio, optimizmo, noro profesionaliai padėti kiekvienam ligoniui. Mane stebino jos nepaprastas atsidavimas savo pamėgtai profesijai ir nepaprastai fenomenali  atmintis.
Vidaus ligų skyriaus personalo pastangų ir didžiulio darbo dėka pacientai prisikelia antram gyvenimui. Ir jokie žodžiai negali pakankamai išreikšti mano dėkingumo ir Jūsų be galo sunkaus darbo prasmingumo.Vos per kelias valandas atlikti sudėtingi tyrimai, specialistų konsultacijos, paskirtas gydymas. Esu net ne sužavėtas, o abstulbintas tokiu puikiai organizuotu, profesionaliu darbu. Šio skyriaus kolektyvas – išskirtinis, kuris dirbdamas komandoje, padėjo pamiršti iškilusius negalavimus, įkvėpė naujų jėgų kovoti su gyvenimo išbandymais.
Dėkoju slaugytojoms, slaugytojų padėjėjoms, kurios rūpinosi, prižiūrėjo ir maloniai bendravo. Būkite sveiki, laimingi ir kantrūs bei atkaklūs savo itin svarbiame ir prasmingame darbe.

Pagarbiai
Algis Laukis

Nuoširdžiai dėkoju rūpestingosioms Endokrinologijos centro gydytojoms Modestai Aleknienei ir doc. Žydrūnei Visockienei,  slaugytojai Genovaitei Milošienei, mane lankiusiems rezidentams bei visam skyriaus personalui už puikų gydymą. Kardiologei dr. Vytei Maneikienei - už padrąsinimą, o šauniajam dr. Arvydui Baranauskui - už puikiai atliktą procedūrą. Siunčiu padėką ir savo šeimos gydytojui Lukui Pilipavičiui, kurio gerumas lydi sunkiu metu.
Tepadeda Jums Dievas iššūkių kupiname medikų gyvenime.
Angelė Rimševičienė


Nuo 2022.05.05 aš gydžiausi I kardiologijos skyriuje. Nuoširdžiai dėkoju už gydymą, rūpesčius ir globą skyriaus personalui.
Aleksandras Žerebovas


Padėka rezidentui Jonui Dautarui (iš Priėmimo, Skubios pagalbos, priėmimo skyriaus). Būtinai perduokite jam nuoširdžiausią Padėką. Sekmadienio popietę labai man pagelbėjo. Puikiai komunikavo, patarė. Bus puikus gydytojas. Kompetentingas specialistas. Kuo nuoširdžiausios sėkmės. Labai prašyčiau, suraskit šį nuostabų būsimą gydytoją.
Jola Kana 

Esu be galo dėkinga gydytojai otorinolaringologei Donatai Šukytei-Raubei už rūpestingą gydymą ir konsultavimą. Nuostabi, labai maloni gydytoja, profesionali, kompetentinga ir dėmesinga.
Janina Derenčienė

Paskutinį kartą redaguota: 2020-08-14
Į viršų