Nuoširdžiai dėkoju Alerginių ir imuninių ligų dienos stacionaro kolektyvui už nuolatinį rūpestį ir priežiūrą procedūrų metu.

2022-11-08 Diana Šeržintienė


Nuoširdžiai dėkoju neurologui Arminui Jasioniui už profesionalumą, rūpinimąsi pacientu, atsidavimą savai profesijai.

Ligita


Nuoširdžiai dėkoju Vaikų neurochirurgijos gydytojui R. Raugalui, kuris ne tik puikus specialistas, bet ir mokėjo bendrauti su mažąja ligoniuke.Dėkoju gydytojai Aistei Visockytei, kuri nustatė ligos priežastį. Ūla sakė, kad labai graži ir gera dakterė.
Vyriausioji fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja Daiva Šatkutė stengėsi, kad Ūla kuo greičiau pasveiktų: sukinėtų kaklą ir vėl taisyklingai laikytų galvą.
Esu dėkinga Vaikų neurochirurgijos poskyrio visoms slaugytojoms, sanitarėms, o Ūla didelį ačiū sako virtuvės darbuotojoms už skanius pietus.

Pagarbiai

Ūlos Snapaitytės mama - globėja Ramutė Varnaitė


Lapkričio 9 dienos vakare mane paguldė į chirurginį 2 skyrių  korpusą C į palatą  513. Slaugytojos, kurios nebuvo priskirtos manęs slaugyti, buvo malonios, bet norėčiau išskirti Emiliją, jos slaugymo laikas sutapo su mano gijimu ligoninėje.

Visų pirmiausia, ji buvo labai pareiginga, užjauti, atsidavusi darbui, paslaugi, švelni, tvarkinga. Mačiau taip pat, kaip slaugė mano palatos pacientes – nebuvo nė minutės, kad pasvarstytų, kad galbūt, kita kolegė padarys kokį užsilikusį darbą – slaugė „čia ir dabar“. Kadangi su Emilija buvau susitikusi, tik per 2 jos pamainas, bet jau tada pastebėjau, kokia tai slaugytoja, nes patirtys rodo, kad kartais slaugytojos būna piktos, nekultūringos, bet Emilija yra verta žymiai daugiau.

Prašau į tai atkreipti dėmesį, nes tokios slaugytojos yra Dievo siųsta dovana. Tos slaugytojos, kurios slaugė ir kitomis dienomis mane, noriu jas irgi įvertinti – tai buvo Dievo siųsti angelai.

Būtinai atkreipkite dėmesį!

Pagarbiai

Kotryna Dikšaitė 


Nuoširdžiausia padėka Vaiko raidos centro Ankstyvosios reabilitacijos skyriui. Ten dirbanti komanda - tai puikūs savo srities profesionalai. Jų žinios, pagarbus bendravimas, individualus priėjimas prie vaiko bei pagalba tėvams leido skurti tokias sąlygas, kad vaikas padarytų labai didelę ir neįkainuojamą pažangą. Ačiū Jums už tai ! Dėkojame Ankstyvosios reabilitacijos skyriaus vedėjai gerb. Laimai Mikulėnaitei – už aukšto lygio profesionalumą, atsidavimą darbui, už sugebėjimą suburti komandą, kuri nesikeičia, o tai daug reiškia stebint vaiką daug metų. Už aktyvų visuomenės švietimą vaikų psichikos sveikatos klausimais ir žinoma už žmogiškumą ir supratingumą. Dėkojame Ankstyvosios reabilitacijos skyriaus psichologei gerb. Akvilei Marcikonytei - už visas rekomendacijas, taiklias pastabas, malonų ir profesionalų bendravimą tiek su vaiku, tiek su tėvais. Dėkojame Ankstyvosios reabilitacijos skyriaus ergoterapeutei gerb. Justinai Tamošunienei už tai, kad padėjo suprasti ir suvokti kaip jaučiasi vaikas. Nuolatinis kartojimas, pavyzdžių pritaikymas, naujausių mokslinių tyrimų rezultatų aptarimas, leido jaustis profesionalų rankose visą laiką. Dėkojame Ankstyvosios reabilitacijos skyriaus logopedėms gerb. Birutei Žaliukienei ir gerb. Dovilei Rimkuvienei - už profesionalumą, pagarbą vaikui ir tikslingą nukreipimą darbui. Dėkojame Ankstyvosios reabilitacijos skyriaus kineziterapeutei gerb. Milda Serbentavičiūtei už profesionalumą, patarimus bei individualų požiūrį į vaiką. Dėkojame Ankstyvosios reabilitacijos skyriaus spec. pedagogei gerb. Rasai Kazlauskienei - ypatingai už pagalbą kelio pradžioje, suprantant struktūros svarbą ir už patarimus bei rekomendacijas dabar. Jūsų profesionalus darbas įkvepia ir žavi. Ačiū visam skyriui ! Linkime nesustoti savo veikloje, Jūs darote pokytį visuomenėje ! Dėkingi tėvai

Dėkingi tėvai


Padėka 2-jam reanimacijos-intensyvios terapijos skyriui. Norėjau padėkoti visiems ten dirbantiems. Labai maloniai manimi rūpinosi ir visada prižiūrėjo. Ačiū labai dar kartą.
Kristupas Sejunas 

Labai norime padėkoti, už atliktą nuostabų darbą bei sugrąžintą sveikesnės širdies plakimą ir greitą gijimą, gydytojui/chirurgui Andrej Podkopajev. Esame dėkingi iš visos širdies, už mamos gyvybės išgelbėjimą. Taip pat dėkojame anesteziologui Jurijui. Taip pat – visam slaugytojų personalui. Esame labai dėkingi už jūsų nuoširdų ir profesionalų darbą. Pagarbiai
Vida Meškūnienė ir jos artimieji 


Padėka gyd. Erikai Krylovai ir slaugytojoms Reginai ir Virginijai. Ačiū Jums už nuoširdumą, supratingumą ir profesionalumą.

Norėčiau padėkoti gydytojui neurochirurgui Aidanui Preikšaičiui už suteikta išsamia konsultacija. Nepaisant daktaro užimtumo - konsultacijai buvo skirta daugiau laiko nei paskirta, išsamei išaiškinti ligos simptomai, gydymas ir atsakyta į visus pateiktus klausimus dėl ligos. Nuoširdžiai dėkoju gydytojui už profisionalumą, nuoširdumą, empatija ir suteikta viltį! Ačiū, kad Santaros klinikose yra tokių daktarų!!!

Alina


Noriu padėkoti I bei II Pilvo chirurgijos skyriaus chirurgams M. Kvietkauskui ir M. Kryžauskui, bei kitiems gydytojams, kurių pavardžių nežinau, bei visam personalui(seselėms, slaugutėms), infektologei Audronei Marcinkutei, nuoširdžiai prisidėjusiam prie mano mamytės sudėtingo gydymo, išsiaiškinant diagnozę ir dar visą aibę pasekmių, rūpestinga priežiūra bei dėmesiu... Net išleidus pacientę iš ligoninės į namus. Tariu Nuoširdus Ačiū!!!

C617 ir C510 palatos pacientės Danguolės dukra. Kantrybės ir tvirtybės Jūsų darbe!


Nuoširdžiai dėkoju Gydomųjų aferezių skyriaus kolektyvui už nuolatinį rūpestį ir priežiūrą procedūrų metu.
Didelis AČIŪ gydytojai Ritai Čekanauskienei, kuri savo pozityvumu įkvepia daryti gerus darbus ir niekada nesustoti.
Loreta

Šiais metais rugsėjo mėnesį patekau į Santaros klinikas širdies operacijai. Likimas taip lėmė, kad paslauga buvo suteikta 1 širdies chirurgijos skyriuje. Nors chirurginė intervencija nelabai gali džiuginti paciento, tačiau baigusi chirurginį ir pooperacinį gydymo kursą ir įvertinus potyrius, šiandien noriu su didžiausia pagarba padėkoti visam cccccccccccc.

Pirmiausiai, žinoma, stebuklingoms chirurgų V.Janušausko, A.Zorino rankoms, kurios šiandien daro tikrus stebuklus. Kiek mūsų medicina yra pažengusi ir kokie pasiekimai gali tik stebėtis. Šių chirurgų profesionalumas, mokėjimas pacientą nuteikti pozityvui, subtilus jumoras – kas gali geriau nuteikti kada esi sudėtingoje ir abejonių pilnoje būklėje. Šaunūs, profesionalūs, savo darbą puikiai įvaldę chirurgai, kuriais gali šalis didžiuotis.

Nuoširdi padėka gydytojai R.Čypienei. Jos profesionalumas, raminantis žodis, nuoširdi komunikacija – tai sėkmingo gydymo tąsa be kurios neįsivaizduojamas atstatomasis laikotarpis. Jei bandyčiau įsivaizduoti, kokį šiandien norėčiau matyti mediką – ši gydytoja geriausias pavyzdys.

Didele dalimi bendra būklė po oepracijos, žinoma, priklauso nuo viso skyriaus darbuotojų veiklos.  Padėka visam 1-o skyriaus darbuotojams, kurie  tikrai stebino savo paslaugumu, geranoriškumu ir pozityviu komunikavimu. Tik atsidūręs tokioje situacijoje,  pradedi suprasti, kokie gali būti sunkūs budėjimai esant įvairioms ligonių būklėms, koks kasdieninis darbo krūvis ir todėl kasdien matyti optimistiškai nuteikiančius veidus, pajusti paslaugumą – tai geriausias paciento  kelias į pasveikimą ir geranoriškas mintis apie mediciną.

Niekada nežinai, kada gali ištikti bėda ir tau teks ieškoti pagalbos pas medikus.Būtent, ypatingus  šio Santaros skyriaus medikus. Duok Dieve, Jums visiems sveikatos, ištvermės ir optimizmo – kada nors galbūt, ir Lietuvoje profesionalūs medikai bus vertinami ne taip, kaip yra šiandien.

 

Su nuoširdžia padėka,

Regina Statulevičienė


Norėjau labai padėkoti gyd. Rokui Trainavičiui už puikų gydymą, aiškų informacijos apie gydymą perteikimą, atsidavimą savo darbui.

Jurgita Kristina Pačkauskienė


Mūsų pagausėjusi šeima nori nuoširdžiai padėkoti Akušerijos ir ginekologijos centro akušerijos ir naujagimių skyriams, tiek už priežiūrą nėštumo metu, tiek už visą pagalbą ir priežiūrą sūnaus gimimo kelionėje. Liksime visados dėkingi už tai, kad vaikelis išvydo pasaulį laimingai. Jūsų nuostabi akušerijos skyriaus komanda veikė ne tik profesionaliai ir vieningai, tačiau ir su rūpesčiu, bei atsidavimu žmogui. Gavome visą reikiamą palydėjimą vaiko priežiūros, žindymo, mamytės sveikatos ir kt. klausimais dieną ir naktį. Didelis ačiū! Stiprybės ir sėkmės visam Jūsų kolektyvui. 

Silvija Vainauskaitė, vyras Žygimantas ir mažasis Jokūbas 


Pirmadienį, rugsėjo 26 d., Jūsų ligoninės Akušerijos skyriuje gimė mūsų pirmoji dukrytė Ema. Norėjau pasidžiaugti Jūsų nuostabia komanda ir padėkoti visam personalui už ypatingą rūpestį, priežiūrą, emocinį palaikymą ir profesionalų darbą gimdymo metu. Ypatingai esame dėkingi akušerei Natalijai Matiukovai ir gydytojai Paulinai Blotnienei, šie nuostabūs žmonės gimties stebuklo atvedimo į pasaulį metu sugeba tiek derinti kompetetingą ir operatyvų elgesį, tiek ir psichologinį palaikymą bei gimdyvės motyvavimą tokio nelengvo proceso kaip gimdymas metu.
Ačiū Jums visiems, nuoširdžiausi linkėjimai ir sėkmės tolimesniuose darbuose linki pacientė Alina Pajėdienė, vyras Gediminas ir naujoji pilietė Ema.


Paskutinį kartą redaguota: 2020-08-14
Į viršų