Nuoširdžiai dėkoju Santaros ligoninės prof. Eligijui Poškui už profesionaliai atliktą operaciją, padrąsinantį, nuoširdų bendravimą, jautrų dėmesį, priežiūrą po operacijos, geranoriškumą, skirtą laiką ir mielą humoro jausmą. Dėkinga ir sužavėta skyriaus darbu, kuris priminė sudėtingą, puikiai suderintą muzikos instrumentą. Linkiu darbuotojams visokeriopos sėkmės darbe, asmeniniame gyvenime, dėkingų pacientų ir žavių poilsio valandėių.

Pagarbiai

M.Z. Eimulienė


Norėčiau padėkoti Gydomųjų aferezių skyriaus gydytojams A. Griškevičiui ir J. Audzijonienei bei visam kolektyvui už nuoširdumą, supratingumą ir kiekvienu atveju suteiktą profesionalią pagalbą.

Zita


Esu be galo dėkinga Akių ligų centro personalui ir asmeniškai gydytojai Aušrai Liveikienei bei su ja dirbančiai med.darbuotojai už mano 90 metų tėvui suteiktą operatyvią pagalbą, atliekant tyrimus ir nustatant diagnozę. Aukščiausi balai už profesionalumą, nuoširdumą ir neformalų savo pareigų atlikimą.

Sėkmės darbe ir sveikatos Jūsų centro darbuotojams.

Irena,

2019-01-31


Norėčiau padėkoti Pauliui Uksui už profesionalią, labai šiltą, rūpestingą pagalbą atvykus į skubios pagalbos centrą. Buvau sužavėta jo atidumu, žiniomis ir atsidavimu darbui. Taip pat norėčiau padėkoti chirurgui Simonui Ūseliui ir visam Pilvo chirurgijos skyriui už itin gerą, malonią pagalbą ir priežiūrą.

Ačiū!!!

Lina Galvanauskaite


Nuoširdi padėka III RITS visam kolektyvui už rūpestį ir suteiktą pagalbą močiūtei iki paskutinės gyvenimo minutės. Stiprios sveikatos ir sėkmės Jūsų sunkiame darbe.

Stanislavos Ginevič artimieji


Norime padėkoti daktarei D. Ramašauskaitei už priežiūrą nėštumo metu, o taip pat daktarui G. Domžai bei nuostabiai akuśerei Aurelijai, kurie buvo šalia ir padėjo mūsų dukrytei išvysti šį nuostabų pasaulį.

Ačiū!!!


Su visa šeima esame be galo dėkingi Santaros klinikų darbuotojams už rūpestį ir pagalbą susirgus vyrui Stanislovui Stanislauskui.

Ypač norime padėkoti Priėmimo skyriuje dirbusiam gyd. Jasioniui, sudėtingą procedūrą atlikusiam gyd. Berūkščiui, I reanimacijos skyriaus darbuotojams, gydytojai M. Mončytei, vedėjai A. Klimašauskienei ir visam Neurologijos sk. kolektyvui už nuoširdumą, rūpestį ir grąžintą vyro sveikatą.

Ačiū už Jūsų profesionalumą ir žmogiškumą!

Didžiausios sėkmės!


Irena Stanislauskienė
Esu pacientas tikrai su pilna puokšte sveikatos problemų. Gydomąją reabilitaciją jau buvau praėjęs net keliose reabilitacijos vietose. Tik pakliuvus į Santaros klinikų reabilitologų rankas man buvo suteikta pagalba judėjimo srityje. Nuoširdus AČIŪ gyd. Kublickienei, G.Karpuškienei, M.Umbrasienei, B.Teniauskienei, bei visam kineziterapijos kolektyvui. AČIŪ Už Jūsų profesionalumą ir žmogiškumą Didžiausios sėkmės ir sveikatos. Leonardas Striupas

 


Mes iš 218 palatos, esame dėkingi už labai gerą priežiūrą. Didelį dėmesingumą ir profesionalumą.

Sėkmės jūsų darbuose.

2019-02 -06 Urbanavičius Rimantas


Noriu padėkoti nuostabiai gydytojai Violetai Kvedarienei.

Ačiū Jums miela gydytoja, už Jūsų profesionalų, rūpestingą, nuoširdų, kompetetingą darbą. Jūsų dėka aš galiu džiaugtis pilnaverčiu gyvenimu ir tikėti, kad liga, kuria sergu dar nėra nuosprendis. Ir kai būna tikrai labai blogai Jūs visada ramiai, su miela šypsena veide pasakote "viskas bus gerai, mes susitvarkysim". Ir tikrai puikiai pavyksta tvarkytis mums jau 13 metų :)

Ačiū už galimybę tikėti, kad rytojus bus.

 

Pagarbiai

Vilma


Nuoširdžiai dėkoju Akių ligų centro Konsultacinių akių ligų kabinetų slaugytojai Valentinai Kapočienei už tai, kad visada sutinka pacientus su šypsena, pateikia daug patarimų, atsako į daugybę mūsų klausimų, sunkiomis akimirkomis pakelia nuotaiką ir suteikia vilties.

Ačiū už malonų bendravimą ir Jūsų žinias.

Virginija


Nuoširdžiai dėkoju Akių ligų centro gydytojui dr. Dariui Aukštikalniui už grąžintą regėjimą, už aukščiausio lygio profesionalumą, už nuoširdų rūpinimąsi pacientais, už savo laisvalaikio valandas, skirtas ligoniams.

Virginija


Nuoširdžiai dėkoju Akių ligų centro gydytojai Mildai Aukštikalnienei už tikslią tinklainės patologijos diagnostiką ir profesionalų gydymą, už grąžintą regėjimą, už nepaprastai malonų bendravimą, už detalų ir aiškų ligos bei gydymo eigos išaiškinimą, už visda mielą šypseną...

Virginija


Nuoširdžiausia padėka Hematologijos skyriaus profesionaliems gydytojams, slaugytojoms ir visam šio skyriaus personalui už išgelbėtą gyvybę, palaikymą ir buvimą šalia sunkiausiomis gyvenimo akimirkomis.

Vytautas Paliukas


Noriu tarti nuoširdų AČIŪ Pulmonologijos ir alergologijos centro gydytojai alergologei klinikinei imunologei Doc. Violetai Kvedarienei! Be galo dėkoju, kad po 5 metus trukusio gydymo pagaliau esu sveika! Esu dėkinga už JŪSŲ profesionalumą, nuoširdumą, kompetenciją, šilumą, rūpestį, atsidavimą pacientams, šypsenas, patarimus, už sugrąžintą sveikatą! Linkiu Jums, brangi Gydytoja, Dievo palaimos, sveikatos, energijos, kad Jus atrastų tie ligoniai, kurie serga ir ieško pagalbos...

Alna


Paskutinį kartą redaguota: 2020-08-14
Į viršų