Noriu padėkoti gydytojai hematologei Agnei Bertašiūtei už kompetenciją, nuoširdų rūpinimąsi pacientu, šiltą ir malonų bendravimą komentuojant tyrimus.

Ačiū, Daktare!!!!!!!

Natalija Staliūnienė


Dėkoju visam š. m. gegužės 2-4 d. dirbusiam Santaros klinikų Priimamojo ir Traumatologijos sk. personalui.

Jūsų profesionalumas, supratingumas, pagalba ir tiesiog žmogiškas gerumas vertas didžiausios pagarbos ir aukščiausių įvertinimų.

Sėkmės sunkiame Jūsų darbe.

 

Lina Agintienė


Norime nuoširdžiai padėkoti Priėmimo-Skubios pagalbos skyriaus personalui, dirbusiam 2019-05-09 dieną po pietų už greitą, profesionalią ir su gera nuotaika ir šypsena suteiktą pagalbą, gyd. Agnei Kazlauskaitei ir jai padėjusiai slaugytojai už sutvarkytą žaizdą.

Ačiū Jums labai už šilumą!

 

Kristina ir Marjanas Markevičiai


Didelis AČIŪ gydytojui Jaroslav Tumui už skubiai ir profesionaliai atlikta operacija mamai Mrijonai Peško ir visam Pilvo chirurgijos centrui už priežiūrą ir kantrybę.

Viktoras Peškauskas


Reiškiu pačius šilčiausius ir nuoširdžiausius padėkos žodžius visam medicinos personalui už profesionalumą, operatyvumą gydant mano tėtį Petrą Margelį!!!

Nuoširdžiai dėkoju savo ir tėvelio vardu visam ligoninės personalui už kvalifikuotą gydymą ir puikią priežiūrą.

Ypatingą padėką norime pareikšti reanimacijos, chirurgų, urologų komandoms už begalinę atsakomybę pasirenkant tinkamus paciento gydymo ir priežiūros metodus, bendrosios praktikos slaugytojoms ir jų padėjėjoms už profesionalų požiūrį į pacientą, puikius kolektyvinio darbo įgūdžius bei šiltą ir dėmesingą bendravimą

Tvirtybės, neišsenkančios energijos ir stiprybės dovanojant pacientams patį brangiausią turtą – sveikatą.

Pagarbiai

Kolega kineziterapeutas Tadas Margelis.


Dėkojame Santaros klinikų Pulmonologijos ir alergologijos skyriaus kolektyvui bei tariame nuoširdų AČIŪ šio skyriaus vedėjui docentui Rolandui Zablockiui, gydytojai-pulmonologei Giedrei Cincilevičiūtei, gydytojai rezidentei Gabrielei Kučinskaitei už suteiktą profesionalią medicininę pagalbą pacientui Z. Sarapinui ligos metu.

Dėkinga šeima linki Jums laimės, ilgo ir laimingo gyvenimo, profesionalių aukštumų Jūsų gyvenimo kelyje.

Zigmas


Nuoširdus AČIŪ prof. Gintarui Simučiui už atliktą planinę tulžies šalinimo operaciją 2019-11-11 ir pooperacinę priežiūrą. Pagarbiai

Galina Baliukevič


Dėkoju Dr. Albertui Čekauskui už profesionalumą, nuoširdų rūpestį ir kruopštų darbą, už palaikymą ir gerą nuotaiką, už sukurtą saugią ir padrąsinančią atmosferą. Neįkainuojama yra žinoti ir jausti, kad esi prižiūrimas nuoširdaus ir išmanančio savo darbą specialisto. Esu labai dėkingas visam Urologinio skyriaus kolektyvui, už darnų darbą, atsidavimą savo profesijai, malonų bendravimą bei pagalbą.

Šarūnas Šuminas


Aš su vyru dėkojame akušerei Ilonai Grigutienei už profesionalumą, jaukią atmosferą ir nuoširdų bendravimą priimant mūsų mergytę.

Vaiva


Norėčiau išreikšti didžiulį dėkingumą gydytojai Violetai Kvedarienei, už jos profesionalumą ir supratimą, nuoširdų ir malonų bendravimą bei man skirta gydymą. Linkiu Jums, gydytoja, sveikatos ir profesinės sėkmės.

Visiems gydytojams linkiu ištvermės ir sveikatos nelengvame, bet labai prasmingame mediko kelyje.

Rasa


Noriu padėkoti už profesionalumą ir žmogiškumą Pilvo chirurgijos skyriaus chirurgui Virgilijui Beišai už 2019 05 16 atliktą skydlaukės šalinimo operaciją.

Taip pat labai dėkoju anesteziologei Rasai Martutaitytei už profesionalumą ir atsakingą mano, kaip nėščiosios, būklės įvertinimą. Tikrai jaučiausi apsupta profesionalių Gydytojų ir viso aptarnaujančio personalo.

Ačiū Jums!

Erika


Didelis ačiū už profesionalią pagalbą, žmogiškąjį dėmesį Gydytojai gastroenterologei BIRUTEI TITOVAI

Pirmą kartą įžengusi į jos kabinetą, pasijutau lyg atėjau pas artimą žmogų. Nustebino, kad ši gydytoja tokia paprasta, labai šilta, geranoriška ir nuoširdi. Praėjus metams, vėl pas ją užsiregistravau. Jos švelnūs žodžiai pažadina viltį prasveikti, sušildo sužvarbusią nuo negalių mano sielą. Profesionali, ieškanti ligų priežasčių, išaiškinanti gydymo eigą, palaikanti ligonį, Tai išskirtinė Gydytoja, iš pašaukimo, iš Didžiosios raidės.

Linkiu daug sveikatos, ištvermės sunkiame darbe, visokeriopos sėkmės ir laimės šiai puikiai medikei. Tokia daktarė – man Dievo dovana.

Pacientė Vanda Graužinienė


Nuoširdžiai dėkojame Nėštumo patologijos skyriui, D. Laužikienei ir visai jos komandai už profesionalų požiūrį ir priežiūrą nėštumo metu, bei Akušerijos skyriui už sklandų gimdymą ir priežiūrą po gimdymo.

Ačiū!

Agnija Vyšumirska


Nuoširdžiai dėkoju gydytojui oftalmologui Rimvydui Ašokliui už atliktą akies kataraktos operaciją. Ačiu Jums už Jūsų rūpestingumą, nuoširdumą ir profesionaliai atliktą operaciją.

Natalja Diomidova


Nuoširdžiai dėkoju Akių ligų centro gyd. Rasai Strupaitei ir Dr. Rasai Sirtautienei už skubią, jautrią, profesinalią pagalbą bei skirtus vaistus akies gydymui.

 

Pagarbiai

M.Z. Eimulienė


Paskutinį kartą redaguota: 2020-08-14
Į viršų