Visiška tamsa akyje.

Kaip ir Kristus stebuklingai gražino aklajam rėgėjimą, taip ir daktaras Darius Aukštikalnis operacijos pagalba gražino man regėjimą. Nuoširdžiai Jam dėkoju. Ačiū ir visam Akių skyriaus kolektyvui bei gydytojams Reginai Liutvinaitei ir Andriuj Ruzgiui už rūpestingą gydymą ir konsultacijas.

Te Dievas jums atsilygina...

Klemensas


Padėka dr. Dariui Aukštikalniui, visam Akių ligų centro ir operacinių personalui nuo pacientės Vandos Jarusevičienės. Širdingai dėkoju už puikų gydymą ir priežiūrą – jaučiausi kaip namuose, man buvo aiškiai paaiškinta, kodėl koks gydymas yra taikomas, viso ilgo gydymo metu jaučiausi saugiai ir užtikrintai. Didžiuojuosi, kad Lietuvoje dirbama taip profesionaliai. Greta gerų įspūdžių gydymo metu negaliu apsakyti, kaip esu dėkinga už pagėrėjusį matymą. Linkiu Jums geriausios sveikatos, kad daug žmonių turėtų galimybes būtų Jūsų gydomi, kaip kad aš turėjau.

Pagarbiai

Vanda Jarusevičienė


Širdingai dėkoju med. mokslų daktarei gydytojai Ingai Šatinskienei, gydytojai Gretai Žiulpaitei ir gydytojui anesteziologui Vaidui Vickai už profesionalumą, įsigilinimą į paciento problemas, atidą atliekant nosies operaciją,o gerbiamosioms gydytojoms ir už rūpestingą priežiūrą po operacijos.

Virgilija Valiauskienė


Noriu padėkoti gydytojui Andriui Timpai ir visam Krūtinės chirurgijos skyriui už tėčio gydymą ir gerą priežiūrą.

Puikios dėmesingos sesutės, ačiū jums!

Vaidas Jauniškis


Nuoširdžiai dėkoju gydytojams Dianai Sudavičienei, Audriui Aidiečiui, gydytojai Ernestai, visam Širdies aritmijų skyriaus kolektyvui už mamos Antoninos Veličkienės gydymą, priežiūrą, už gilias žinias ir profesionalumą, ryžtingus ir teisingus sprendimus.

Pagarbiai

Vida Uleckienė


Širdingai dėkoju gydytojui Kęstučiui BAGDONUI už gydymą ir malonų bendravimą. Viską aiškiai paaiškina dėl tolimesnio gydymo.

 

Irena Rozeta


Dėkoju už profesionalumą padedant žmonėms tiesiog toliau gyventi pilnavertį gyvenimą. Ačiū gydytojams Irenai Butkuvienei, Gintarui Kalinauskui, Vytautui Lastui.

Ačiū reanimacijos ir III širdies chirurgijos skyriaus kolektyvui.

Su didžiausia pagarba - Rita Arlauskaitė


Nuoširdžiai Dėkoju VULSK Ginekologijos skyriaus personalui už nepaprastai šiltą rūpestį, priežiūrą ir palaikymą. Jūsų Pasišventimas darbui ir atida suteikia stiprybės ir paguodos. Ypač Šiltai ir Nuoširdžiai Dėkoju gyd. Danutai Vasilevskai - už nepaprastą Atidumą, Rūpestį, Profesionalumą! Gydytoja nuo Dievo. kuri sugeba išlaikyti simbiozę tarp paciento palaikymo, išsamaus informacijos suteikimo ir profesionalios pagalbos.

Agnė


Nuoširdžiai dėkoju gydytojai reabilitologei Linai BUTĖNAITEI už rūpestingumą, nuoširdumą ir pagalbą įveikiant skausmą.
Dalė Kazlaučiūnienė


Labai dėkingas chirurgui Vladislavui Mečkovskiui už puikiai 2014 metais padaryta peties operacija.

Petras


Nuoširdžiai dėkinga gydytojai Daliai Gruslienei už dėmesingumą, įsigilinimą į mano lygą ir operativų tirimų paskirimą. Į visus man rupimus klausimus atsakė išsamiai, labai lengva bendrauti su tokia gydytoją, kuri išmano savo darbą, labai malonus žmogus, įsiklausantis ir patariantis.

Gydytojas iš didžiosios raidės.

Linkiu Jums kantrybės ir kuo geriausios sėkmės.

Lina Jackevičienė


Iš visos širdies nuoširdžiai noriu padėkoti kardiologei EGLEI SADAUSKIENEI, ne tik kaip profesionaliai medikei, ieškančiai optimaliausių

gydymo sprendimų ir būdų, bet ir kaip žmogui iš Didžiosios raidės kuri visą savo švelnumą, nuoširdumą, begalinį dėmesį skiria eiliniam ligoniui. Aš nesugebu rasti išskirtinių padėkos žodžių, kuriuos norėtų padiktuoti mano širdis, tad tariu didelį nuoširdų AČŪ.

Sėkmės Jums ir Ačiū kad Jūs esate.

 

Pagarbiai

Algimantas Mackevičius

Vilkaviškio raj. Kybartai. 


Didžiausia padėka prof. Eugenijui Lesinskui už konsultacijas, už atliktą sudėtingą ausies operaciją ir išaiškinimą kas buvo padaryta ir kaip elgtis toliau. Ačiū ir visam skyriaus personalui už dėmesingumą ir geranoriškumą. Viskuo esu labai patenkinta: gydymu ir priežiūra, ir maistu, o svarbiausia – kita gyvenimo kokybe. Linkiu sėkmės ir gražios ateities Jums, profesoriau, ir Jūsų vadovaujamai komandai. Labai labai pagarbiai – V. Mališauskienė


Nuoširdžiai dėkoju gerb. oftalmologei Rasai Strupaitei-Šileikienei, priėmusiai mane skubos tvarka 2019-07-10 d. vakarą. Gydytoja nepaprastai rūpestingai ir atsakingai ištyrė bei nuramino. Nuostabu, kad yra tokių jautrių šaunių gydytojų.

Auksė Noreikienė


Dėkojame doc. dr. Jūratei Barysienei už ilgametį gydymą, malonų bendravimą, už rūpestingumą, nuoširdų bendravimą ir domėjimąsi tolimesne sveikatos būkle.

Ona ir Juozapas Kaupai


Paskutinį kartą redaguota: 2020-08-14
Į viršų