Nuoširdi padėka gyd. traumatologui Remigijui Valčeckui ir gyd. anesteziologei Jurgitai Dirsytei už profesionalumą ir malonų bendrsvimą. Ačiū!

Ona Janulevičienė


Noriu padėkoti Santaros klinikos gydytojams, gydžiusiems mano tėtį Petrą Pošiūną: profesoriui Eligijui Poškui - už atliktą sudėtingą operaciją, gyd. Jaroslav Tumui, gelbėjusiam ištikus netikėtoms komplikacijoms, gydytojams reanimatologams, ypač Liudmilai Kukovskajai, palaikiusiai sunkiomis valandomis, gyd. Skaistei Tulytei - už suteiktą viltį gyventi ir sugrąžintą gyvenimo džiaugsmą. Liga sunki, bet dėl jūsų profesionalumo ji stabtelėjo, tikiuosi ilgam... Ačiū Jums. 

Rita Stasevičienė


Nuoširdžiai dėkoju savo srities profesionalui neurochirurgui gerb. Ugniui Kšanui už nuostabų ir atsakingą darbą, supratimą, nuraminimą ir geras emocijas. Nors buvo sunku ištverti pooperacinį periodą, bet dabar džiaugiamės gera savijauta ir žadėta geresne gyvenimo kokybe.

Didelis ačiū!

Jolita


Norime padėkoti profesoriui Mindaugui Minderiui už sugrąžintą sveikatą. Tai pasaulinio lygio specialistas, kuriuo didžiuotųsi garsiausios pasaulio klinikos. Sveikiname Šv. Kalėdų proga, linkėdami geros sveikatos, džiaugsmo, sėkmės. Audronė ir Mohammad Kafaie Lotfie


Dėkoju Kaulų čiulpų transplantacijos ir intensyvios chemoterapijos skyriaus vedėjui Igoriu Trociukui, gydančiam gydytoju - hematologui Artūrui Slobinui, gydytojui hematologui Valdui Pečeliūnui ir visam šio skyriaus personalui jau pusantrų metų padedantiems kovoti su sunkia liga.

Visada rūpestingi, dėmesingi ir jautrūs.

AČIŪ!

J. Šarovas, žmona ir dukra.


Dideliausius padėkos žodžius norėčiau perduoti ginekologijos skyriaus gydytojui Linui Andreikai, už nuoširdumą, supratimą, profesionalumą, žmogiškumą... taip pat visom sesutėm, vedėjui... Mano liūdnoje situacijoje, vienintelis teigiamas dalykas buvo - profesionali medikų komanda!

Ačiū!!!

Vaineta Miliūnė


Nuoširdžiai dėkoju gyd. Giedriui Kvedarui ir visam Ortopedijos traumatologijos skyriaus kolektyvui už klubo endoprotezavimo operaciją.

Likiu Jums Laimingų ateinančių Naujųjų 2020 metų.

Vincas Čepinskas


Nuoširdžiai dėkoju už operatyvumą ir profesionalumą Santaros neurochirurgui Gediminui Lukšiui ir visiems mamą Genovaitę Aleksonienę prižiūrėjusiems ir tebeprižiūrintiems medikams.

Pagarbiai

Laura Stumbrienė


Padėka II intensyviosios terapijos ir reanimacijos skyriaus darbuotojams, puikiai atliekantiems savo pareigas už šios, 2019-01-03 triūsą ir atsidavimą. Dėkoja ligonis Anatolijus Z. Ir jo artimieji.


Paskutinį kartą redaguota: 2020-08-14
Į viršų