Nuoširdžiausia padėka gydytojui Povilui Masioniui už puikiai atliktą operaciją, profesionalų paaiškinimą apie operacijos eigą ir tolimesnį gydymą, už gebėjimą puikiai bendrauti su pacientu. Labai džiaugiuosi, kad operavo būtent jis. Rekomenduoju visiems.

Taip pat dėkinga personalui, kuris bendrauja visada su šypsena ir pagarba pacientui.

Rasa Savickienė


Nuoširdi padėka chirurgams prof. Tomui Poškui ir dr. Aistei Kielaitei-Gulla, anesteziologei Skirmantei Juknevičiūtei bei visai komandai už puikiai atliktą pilvo lipomos operaciją spalio 28 d.

Buvau sužavėta nuo bendravimo iki profesionalumo.

Po bendros nejautros puikiai jaučiausi, o siūlė nedidelė, graži ir greitai gyja.

Nuoširdus AČIŪ :)

 

Eglė T


Noriu nuoširdžiai padėkoti gerbiamiems Santaros klinikos gydytojams už tai, kad sutikau Naujuosius 2020 metus be skausmo ir baimės, kas gi bus rytoj. Pirmiausia labai labai ačiū gydytojai reumatologei DANUTEI POVILĖNAITEI, kuri priėmė mane konsultacinėje poliklinikoje, labai atidžiai išklausė mano pasakojimą apie esamą būklę, įsigilino į turimų tyrimų rezultatus ir pasiūlė atsigulti į Santaros klinikų ligoninę, kad paskirti patį tinkamiausią gydymą. Per 10 gulėjimo ir gydymosi ligoninėje dienų, mano sveikatos būklė žymiai pagerėjo, labai tikiu, kad laiku nustatyta diagnozė bei paskirti vaistai sugrąžins gyvenimo džiaugsmą. Taigi dar kartą nuoširdus ačiū gydytojoms reumatologėms Danutei Povilėnaitei, Ievai Talijūnienei bei skyriaus vedėjai Irenai Butrimienei už nuoširdumą, gerumą, aukštą kvalifikaciją.

Linkiu Jums kuo geriausios sveikatos bei asmeninės laimės.

Audronė Bikuč


Noriu padėkoti slaugytojui Murad Klyčmuradov iš Širdies chirurgijos I skyriaus. Čia praleistos 6 val. slaugos praktikos buvo pačios geriausios, nes Murad skatino mus diskutuoti, mokė ne tik teorijos, bet suteikė ir praktinių žinių. Elgėsi etiškai, tvarkingai ir mokė mus to. Net pervargęs nuo dienos darbų nepasikuklino aprodyti kiek įmanoma daugiau per tokį trumpą laiką.

Akivaizdu, kad žmogus myli tai, ką daro ir daro tai, ką myli.

Rugilė


Esu medicinos studentė, atlikusi slaugos praktiką kardiochirurgijos skyriuje. Norėjau padėkoti slaugytojui Murad Klyčmuradov, kuris per trumpą laiką sugebėjo perduoti neįsivaizduojamą kiekį informacijos (papasakojo ne tik apie darbo skyriuje ypatumus ir procedūras, bet ir išdėstė bendradarbiavimo tarp gydytojų ir slaugytojų svarbą, stengėsi paliesti medicininės etikos, žmogiškumo, moralės, atsakomybės temas).

LABAI AČIŪ

Emilija


Sveikinu 2-ą stacionarinės reabilitacijos skyrių, esantį Kairiūkščio g., su 20 metų Gimtadieniu.

Didžiausia mano padėka labai dėmesingai ir nuoširdžiai gydytojai Linai Butėnaitei, nerealiai profesionaliam kineziterapiautui Tadui Margeliui, auksinių ir mąsančių rankų masažistei Renatai Kalinauskaitei, slaugytojai, geros nuotaikos palaikytojai Audronei Mežanec.

Šie ir kiti šio reabilitacijos skyriaus specialistai daro stebuklus.

Aurelija


Esame be galo dėkingi perinatologijos centro vyr. gydytojai DANUTEI LIŠTVANIENEI dėmesingai echoskopu stebėjus vaisiaus augimą ir vystimasį neštumo metu. Genetikos skyriui: EVELINAI DAGYTEI, atlikus reikiamus genetinius tyrimus ir rekomendavus PGD procedūrą. NATALIJAI KRASOVSKAJAI, už išsamią nėščiųjų genetinę konsultaciją, echoskopiją. Akušerijos skyriaus vedėjui ROMUALDUI JURŠĖNUI, akušerei ginekologei VIRGINIJAI PALIULYTEI už operatyvų ir sklandžiai priimtą gimdymą.

 

Vaisingumo centro pacientė


Dėkoju gastroenterologei Birutei Titovai. Gydytoja profesionaliai ir konkrečiai skyrė reikiamus tyrimus, gydymą, viską suprantamai paaiškino. Be jokių užuominų apie atlygį. Patikėkite,- pirmą kartą teko sutikti tokią puikią gydytoją. Kad ir toli nuo Vilniaus mūsų rajone apie šią gydytoją girdėjau tik gerus kitų besigydančių atsiliepimus. Daktare dėkoju jums, kad be medicininės pagalbos dar palydite su gera nuotaika.

Ačiū jums, stiprybės ir sveikatos nelengvame darbe.

 

Mindaugas


Esame be galo dėkingi, mūsų akimis, aukščiausio lygio Vaisingumo centro specialistei RAMINTAI BAUŠYTEI už operatyviai ir greitai išsiaiškintą nevaisingumo būklę, atliktus visus reikiamus tyrimus ir paskirtą gydymą, už profesionaliai atliktą pagalbinio apvaisinimo procedūrą, už domėjimąsi apie nėštumo eigą viso nėštumo metu. Už ne tik mediciniškai atliktą darbą, bet ir psichologišką palaikymą.

Vaisingumo centro pacientė


Nuoširdžiai dėkoju chemoterapijos skyriaus vedėjai Skaistei Tulytei, gydytojai Godai Jonuškienei už puikų gydymą, rūpestingumą. Rezidentui Justinui: Virginijai, Daivai, Jūratei, Ramunei, Sigitai, Marijai, Stasei, Violetai, Natalijai, Terjersai, Emilijai, Valentinai, Danutei ir Danguolei.

Visos darbuotojos yra labai nuoširdžios, rūpestingos, darbščios. Jų geri žodžiai padrąsina ligonius.

Tariu visiems ačiū ir linkiu ištvermės, sėkmės ir laimės.


Jeigu Jums kažkas sakys kad Jūs verti tik vienintelio žodžio AČIŪ netikėkite. Jūsų SKUBIOS MEDICINOS CENTRO darbuotojai tai tikri profesionalai. Stebėdamas Jūsų komandinį darbą džiaugiesi kad kartu su Jumis gali pasidžiaugti, kartu nusišypsoti o gal kartu ir ašarą nubraukti. Bendraudamas su gyd. Vaidu Čereška ar su kitais čia dirbančiais pasijunti tarsi Jų komandos nariu. Tai nuostabu. Tai tikrai daugiau nei išgirsti žodį AČIŪ.

Albinas 


Dėkojame Akušerijos skyriaus gydytojams Simonai Radžvilaitei, Mindaugui Šakiui, akušerei Ingai Drūteikienei ir visai komandai padėjusiai į pasaulį ateitį mano sūnui.

Ačiū už malonų bendravimą, rūpestį, padrąsinimus.

 

Pagarbiai

Eglė Tamulionienė


Nuoširdžiai dėkoju Ortopedijos traumatologijos skyriaus gydytojui Andriui Sadauskui už profesionalumą, konkretumą, atidumą, pagarbą sergančiam žmogui. Už operaciją ir paskirtą gydymą, o taip pat visam personalui, kuris asistavo operacijos metu ir po jos.

Ačiū!

Linkiu Jums ir jūsų šeimoms sveikatos ir kantrybės.

 

Daiva


Nuoširdi padėka gydytojui ortopedui traumatologui Remigijui Valčeckui ir gydytojai anesteziologei Jurgitai Dirsytei už profesionalumą ir gražų bendravimą.

Labai dėkoju!


Ona Janulevičienė


Noriu nuoširdžiai padėkoti savo, šeimos ir artimųjų vardu, Neurologijos skyriaus gydytojui Sauliui Andruškevičiui, už profesionalumą, rūpestį, už visus atsakymus į visus užduotus klausimus, nuostabu, kad patį artimiausią žmogų, mamą, patikėjom į Jūsų rankas, ačiū Jums labai.

Dėkojame ir rūpestingam personalui.

 

Pacientės Birutės Medzveckienės vardu, jos dukra Aušra


Paskutinį kartą redaguota: 2020-08-14
Į viršų