Po peties traumos teko kreiptis į Santaros traumatologinį skyrių.

Gydytojas Remigijus Valčeckas dėmesingai išsiaiškino traumos sudėtingumą, labai profesionaliai ir jautriai atliko sudėtingą operaciją.

Pooperacinę reabilitaciją vykdė kinezeterapeutė Inga Zaičenkovienė, kuri kvalifikuotai ir išmanančiai per trumpą reabilitacijos laiką pasiekė gerų rezultatų.

Vytas Nėnius


Noriu padėkoti Priėmimo-skubios pagalbos skyriaus gydytojams ir I Reanimacijos-intensyvios terapijos skyriaus vedėjui Gintautui Kėkštui bei jo komandai už profesionalumą ir nuoširdų rūpestį gelbstint Gedimino gyvybę.

Stiprios Jums sveikatos ir didelės sėkmės!

 

Ieva Gudanavičienė


Nuoširdžiai dėkoju gydytojui Tomui Baltrūnui, kuriam skubiai teko mane operuoti, už išgelbėtą sveikatą, operatyvumą ir profesionalumą.

Geriausi linkėjimai ir didelė padėka Santaros klinikų personalui už malonų aptarnavimą bei rūpestingą požiūrį į pacientus.

Margarita Adomavičienė


Nuoširdžiai dėkingas gydytojai Birutei Vaišnytei. Už skirtą laiką ir dėmesį. Už pagalbą ir požiūrį, į paprastą eilinį pacientą. Linkiu gydytojai tik sėkmės, sveikatos ir laimės.

Ačiū šiai GYDYTOJAI.

D.Motuza


Vakar mano vaikas liko gyvas, jis turi gyventi ir gyvens. Ačiū Jūsų reanimacijos darbuotojams.

Igor Smirnov


Noriu padėkoti gydytojai Virginijai Paliulytei už puikų darbą. Mes turime gerą sveiką sūnų! Labai ačiū už puikų darbą ir gražų nematomą randą! Tegul Dievas jums suteikia sveikatos ir ilgo gyvenimo! Labai didelis ačiū))))

 

Natalja


Nuoširdžiausia padėka Akušerijos skyriui, tačiau vienai moteriai jaučiu išskirtinį dėkingumą. Tai gydytoja, kuri padėjo ateiti į šį pasaulį mūsų sūneliui. Vilija Kvietkauskienė, taip ir girdžiu Jūsų balsą koridoriuje (man atrodo ten tikrai buvote Jus atėjusi į pamainą "na ką merginos, kimbam į darbą, už Tėvynę".) Mačiau Jus pirmą kartą, bet padrąsinamieji žodžiai gimdymo metu ir jūsų balsas, ką daryti, skambės atmintyje labai ilgai! Dėkoja spalio 11 d. gimdyvė,

Natalja.


Norėčiau padėkoti psichologei-psichoterapiautei Romai Gramulaitienei už supratimą, už profesonalumą, nuoširdumą, bei spinduliuojancią vidinę ramybę, kuri suteikia man stiprybės, sudėtingoje mano gyvenimo situacijoje.

Ačiū ir sėkmės jūsų darbuose.


Noriu padėkoti kardiologei Neringai Bileišienė už gerą profesonalų darbą už nuoširdumą ir supratingumą už pacientų išklausymą skiriu 10 balų; taip pat noriu padėkoti jos sesutei pagalbininkei už gerą darbą ir nuoširdumą - skiriu jai 10

Tegul jiems padeda visi šventieji, Visagalis Dievas;

Taip pat skiriu padėką Aritmijų skyriui už gerą priežiūrą ir nuoširdumą; taip pat skiriu padėką prof. Germanui Marinskiui.

Su pagarba jūsų pacientas Antanas Draksas - tegul jus globoja Visagalis Dievas


Šiandieną buvau paskirtu laiku pas gyd. R. Riauką. Eilėje laukiau apie 3 mėn. R.Riauka mano supratimu (man 70 metų) yra aukštos klasės gydytojas. Tuščiai nešnekantis. Žinantis, itin, savo darbą. Mane, valandos bėgyje, patikrino 4-iais aparatais. Vienu, lazeriniu „nuvalė prieš metus pakeistus lešiukus". Neįsivaizduojate, dingo migla. Fantastika. Ačiu gydytojui.

Pagarbiai, Osvaldas Griškevičius


Nuoširdus AČIŪ plastikos chirurgui Simonui Kaupui už labai profesonaliai atliktą operaciją ir pooperacinę priežiūrą.

Esate labai rūpestingas, profesionalus, nuoširdus ir gebantis skirti individualų dėmesį žmogui gydytojas.

AČIŪ Jums labai už viską, ką dėl manęs padarėte.

Linkiu visokeriopos profesinės sėkmes!

 

Elena Sėliukienė


Noriu padėkoti gydytojui Jonui Jurėnui už suteiktą pagalbą susilaužius nosį. Esu dėkinga už JŪSŲ profesionalumą, rūpestį, už dėmesingumą. Taip pat noriu padėkoti Priėmimo-skubios pagalbos skyriaus darbuotojai Rūtai Endrijaitytei, bei kitoms sesutėms, su kuriomis teko tąkart bendrauti, už jų profesionalumą, geranoriškumą ir paprastumą.

Stiprios Jums sveikatos ir didelės sėkmės!

 

Pagarbiai

Daiva Eglinskienė


Nuoširdus ačiū gyd. A. Vaitkui nuo pacientės Antaninos Sakavičienės.


Santaros klinikų F korpuso ligoninės chirurgei Rūtai Kurtinaitienei, gydytojams, seselėms, anesteziologams, visiems, kurie buvo prie manęs. Atlikusiems sudėtingą operaciją. Tariu begalini Ačiū. Tegul širdies dosnumas neišsenka, veide negęsta šypsena. Te laimė ir sėkme jums tiesia ranką. Te niekad neapleidžia sveikata.

Angelė Nacienė


Noriu padėkoti Dermatovenerologijos skyriaus gydytojai Aurėjai Bareikytei už profesionalumą, tikrai puiki, maloni gydytoja.

Ačiū :)

Zita Galkevičienė 


Paskutinį kartą redaguota: 2020-08-14
Į viršų