Dėkoju už geležinę kantrybę, profesionalią pagalbą ir sugrąžintą sveikatą.

Nuoširdus AČIŪ šauniam Jūsų kolektyvui.

 

Pagarbiai

Danas Čivilis


Nuoširdžiai dėkoju Ausų, nosies, gerklės ligų atidžiam, paslaugiam ir visada geranoriškai nusiteikusiam skyriaus personalui. Ypač dėkoju gydytojams Ignui Karnui, Editai Dambravienei ir anesteziologei už profesionalumą, gebėjimą aiškiai ir išsamiai paaiškinti situaciją, operacijos eigą ir duoti tolimesnes rekomendacijas. Nuo Jūsų sklindantis ramumas bei Jūsų profesiniai įgūdžiai išsklaido visas baimes ir neaiškumus.

Ačiū už nuoširdų dėmesį, už žmogiškumą.

Sėkmės Jūsų nelengvame ir pagarbos vertame darbe!

Regina S.

Vilnius


Padėka gyd. Povilui Budriui ir 7-toios operacinės personalui už jų malonų bendravimą, puikiai atliktą darbą ir paslaugumą.

Nuoširdus AČIŪ Jūsų šauniam kolektyvui !!!

 

Pagarbiai

Algimantas Mikštas


Noriu padėkoti 2-ojo Kardiologinio skyriaus personalui už nuoširdumą, dėmesį, kompetenciją ir nuolatinę šypseną mums pacientams. Ypač esu dėkinga skyriaus vedėjui prof. habil. dr. Germanui Marinskiui, rezidentei Dovilei Jančiauskaitei už nuoširdumą ir dėmesį.

Renė

Nuoširdžiai dėkojame priėmimo-skubios pagalbos skyriaus gydytojai Galinai Gubinai, vidaus ligų skyriaus gydytojai Sandrai Kasnauskienei, vidaus ligų skyriaus vedėjai Aušrai Marcijonienei, visiems konsultantams, ypatingas ačiū visoms Vidaus ligų skyriaus slaugytojoms ir padėjėjoms už paciento Vytauto Ališankos gydymą ir priežiūrą.

Ališankų šeimyna.


Nuoširdžiai dėkoju gerb. gydytojui Mariui Petrulioniui už atidumą, išsamias konsultacijas, profesionaliai atliktą operaciją ir man dovanotą sveikatą. Dėkoju Pilvo chirurgijos centro II skyriaus darbuotojams už priežiūrą, rūpestį, šiltą bendravimą ir kantrybę. Linkiu visam kolektyvui laimės, sveikatos ir ištvermės! Sėkmės Jūsų nelengvame ir pagarbos vertame darbe!

Pagarbiai

Irina Devicijonienė.


Ačiū savo srities profesionalei, kuri ne tik su vaiku bendravo taip kaip nei vadovėliuose parašyta, nei per ilgą laiką matyta. Tiek pozityvumo, pagalbos, profesionalumo dar nesu sutikusi.

Ačiū, kad parodėte, koks gydytojas turėtų būti.

Didžiausios Jums sėkmės!

Edita


Dėkojame nuostabiems gydytojams Mindaugui Šakiui, Mindaugui Balniui, Airidai Bagdžiūnienei ir jos padėjėjai, akušerei Linai Baranauskienei, Elenai Landsbergytei-Bukauskienei.

Su jumis buvo drąsu, saugu ir netgi linksma :) Didžiausias ir nuoširdžiausias AČIŪ akušerei Jovitai Eidukonienei!

Jūs esate gerumo, rūpestingumo, kantrybės įsikūnijimas! Jūsų dėka man pavyko atlikti svarbiausią gyvenime darbą, o sūneliui saugiai ateiti į šį pasaulį!

Dėkoju ir sėkmės jums visiems.

 

Milda Tomonienė


Labai dėkojame gydytojui Martynui Lukštai, operavusiam ir gydžiusiam mūsų tėtį Vincą Rastenį.

Jūs turite auksines rankas. Jūsų profesionalumo dėka buvo atlikta sudėtinga operacija, po kurios ligonis jaučiasi ženkliai geriau. Ačiū Jums už suteiktą ir pratęstą galimybę gyventi. Jūsų rūpestis ir atidumas labai teigiamai įtakojo sveikimą.

Sėkmės ir ištvermės Jums gydant ir operuojant ligonius.

Dukros.


Noriu padėkoti visiems pilvo chirurgams-nuo Priėmimo skyriaus iki ligoninės skyriaus chirurgų. Ypatingas ačiū-Rokui Račkauskui-už dėmesingumą, paprastumą ir, žinoma, už puikiai atliktą operaciją.

Ačiū, Jums, visiems.

Loreta


Padėka Priėmimo – skubios pagalbos ir Intensyvios terapijos skyriams

Dėkoju Priėmimo – skubios pagalbos skyriaus personalui ir gydytojai Jelenai Blaščiuk už profesionalumą, atjautą, supratingumą ir įdėtas pastangas. Taip pat didelis ačiū Renimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus gydytojams ir personalui.

Sekmės ir sveikatos Jums, nelegvame Jūsų darbe.

Žydrė


Aldonos Elenos Šliužaitės vardu padėkoji gyd. Tomui Daukšui ir kartu su juo dirbančiai medicinos sesutei už rūpestį, išgirstus nusiskundimus, suteiktas gydymo paslaugas bei išsakytus šiltus žodžius, kurie suteikia ligoniams sveikimą bei paguodą.

Pagarbiai

Eva Šliužaitė


Norėčiau nuoširdžiai padėkoti VšĮ Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų Hematologijos, onkologijos ir transfuziologijos centro gydytojai hematologei Agnei Bertašiūtei už jos ypatingą profesionalumą, nuoširdumą, rūpestį pacientu bei spinduliuojančią vidinę ramybę, kuri suteikia jėgų išlikti stipriam nekasdieninėse situacijose.

Nuoširdus Ačiū Jums ir kuo dideliausios sėkmės Jūsų darbuose.

 

Pagarbiai

pacientė Laimutė Matulevičienė


Dėkoju Gediminui Račkauskui už jautrumą ir kantrybę operuojant! Linai Gedvilaitei dėkoju už širdies šilumą, ji turi didįjį pašaukimą gydyti žmones! Dėkoju visam kolektyvui už greitą reagavimą ir nuoširdų rūpestį!

Su didele pagarba

Emilija Juškauskienė


Dėkoju profesoriui Kęstučiui Strupui už man skirtą laiką, nuoširdų rūpestį ir sėkmingai atliktą operaciją. Didelis ir nuoširdus ačiū Jūsų komandai, prisidėjusiai prie sėkmingo mano gydymo.

Nijolė Esmantienė


Paskutinį kartą redaguota: 2020-08-14
Į viršų