Didžiausia padėka gyd. R. Mameniškienei už nuoširdų rūpestį gydymo metu.

Džiugu, kad Lietuvoje yra tokių profesionalių ir atsidavusių gydytojų, kurie pacientais rūpinasi nuo pat pirmo vizito ir nepalieka nežinioje iškilus rūpimiems klausimams. Ne tik vaistai padeda pacientui, gydo dar ir žmogiškumas, jautrumas, kantrybė, rūpestis, dėmesingumas.

Vytautas


Nuoširdžiai dėkoju gydytojui neurologui Vigintui Kleziui už jautrumą, operatyvumą, aukštos kvalifikacijos gydymą šalinant insulto pasėkmes ir diagnozuojant ligą.

Sėkmės tolimesniame darbe ir linkiu išlaikyti individualų požiūrį į kiekvieną pacientą.

Romualdas Žalnora


Nuoširdžiai dėkoju gyd. Eglei Ašakienei, gyd. Artūrui Vinikovui bei visam Nefrologijos skyriaus kolektyvui, gydant mano brangiausią žmogų mamą, A. Žūkienę.

Ačiū Jums labai labai!!!

Pagarbiai

Neringa


Norėtumėm padėkoti VULSK filialo Vaikų Ligoninės Neonatologijos skyriaus gydytojai Laimai Tamulienei, taip pat E posto slaugytojoms Zitai, Dianai, Irenai, Sinatai, Gitanai už rūpestį, nuoširdų bendravimą.

Pagarbiai

mažasis Leonas ir mama Eglė Tamulionienė


AČIŪ Linui Andreikai ir Viktorijai Žitkutei (Ginekologijos skyrius) už profesionalų darbą ir profesionalią priežiūrą. Nors galutinis rezultatas mums buvo siaubingas (atvykome į ligoninę jau su baisia žinia), tačiau šie gydytojai padarė viską ką galėjo ir padarė labai gerai. Ačiū jums labai, gydytojai. Ačiū visam Ginekologijos skyriaus personalui, jūs esate nuostabūs.

Pagarbiai Saulius


Didžiausia padėka gydytojui oftolmologui A. Makseliui už atlikta operaciją.

Tai gydytojas kuriuo galima pasitikėti.

Sėkmės Jūsų darbe.

 

I.Leščinskienė


Nuoširdžiai dėkoju Reumatologijos skyriaus vedėjai prof. Irenai Butrimienei ir gydytojai Jelenai Rancevai bei slaugytojoms už didelę pagalbą ir nuoširdų rūpestį.

Su pagarba pacientė

Angelė (80 m.)


Ačiū mano rūpestingajai ir gerajai daktarytei Dianai Karpec - jau daug metų padedančiai gyventi švesiau, su mažiau skausmo. Jūs šveisulys ir šiluma - neškite juos visiems pacientams ir savo tolimesniame darbe.

Jus mylinti pacientė Angelė (80 m.).


Nuoširdžiai dėkoju gydytojams-akušeriams Mindaugui Balniui ir Simonai Radžvilaitei bei visai jų komandai, jų kolegai anesteziologui Giedriui Volbekui, dirbusiems 2019 rugsėjo 26 d. rytą, kai pasaulį išvydo mano dvynukai.

Jūs operacijos metu man leidote jaustis saugiai ir ramiai. Džiaugiuosi jaunų medikų profesionalumu ir atidumu, puikiu humoro jausmu.

Visiems jums sėkmės, dėkoju visam Santaros Akušerijos ir ginekologijos skyriui už aukštą pilotažą!

Jurga Brazauskaitė-Incienė, Vilnius


Nuoširdžiai dėkoju už profesionalų gydymą ir pagarbą pacientui Vilniaus Santaros klinikų neurologui Arminui Jasioniui. Stiprybės ir pasiekimų nelengvame darbe.

Ligita Karablikovienė


Nuoširdžiai dėkoju už profesionalų gydymą ir pagarbą pacientui Vilniaus Santaros klinikų gastroenterologei DALIAI GRUSLIENEI.

Labai ačiū jums už sugrąžintą sveikatą. Nuostabi gydytoja. Sekmės jums ir linkiu daug sveikatos ir stiprybės, nes puikiai dirbate savo darbą.

Edita


Noriu išreikšti nuoširdžią padėką visam šauniam Santaros klinikų Ambulatorinės Reabilitacijos skyriaus kolektyvui už rūpestingą priežiūrą, asmeninį dėmesį, nuoširdų paslaugumą.

Didžiulis AČIŪ centro vadovei Svetlanai Lenickienei, vedėjai Ievai Laucevičienei, gyd. Ievai Jasiulionienei, masažistei Galinai Karpuškienei, J. Poderienei, E. Sauliuvienei, administratorei Jurgitai.

Aida Bcevičienė


Nuoširdžiausia padėka gydytojui Povilui Masioniui už puikiai atliktą operaciją, profesionalų paaiškinimą apie operacijos eigą ir tolimesnį gydymą, už gebėjimą puikiai bendrauti su pacientu. Labai džiaugiuosi, kad operavo būtent jis. Rekomenduoju visiems.

Taip pat dėkinga personalui, kuris bendrauja visada su šypsena ir pagarba pacientui.

Rasa Savickienė


Nuoširdi padėka chirurgams prof. Tomui Poškui ir dr. Aistei Kielaitei-Gulla, anesteziologei Skirmantei Juknevičiūtei bei visai komandai už puikiai atliktą pilvo lipomos operaciją spalio 28 d.

Buvau sužavėta nuo bendravimo iki profesionalumo.

Po bendros nejautros puikiai jaučiausi, o siūlė nedidelė, graži ir greitai gyja.

Nuoširdus AČIŪ :)

 

Eglė T


Noriu nuoširdžiai padėkoti gerbiamiems Santaros klinikos gydytojams už tai, kad sutikau Naujuosius 2020 metus be skausmo ir baimės, kas gi bus rytoj. Pirmiausia labai labai ačiū gydytojai reumatologei DANUTEI POVILĖNAITEI, kuri priėmė mane konsultacinėje poliklinikoje, labai atidžiai išklausė mano pasakojimą apie esamą būklę, įsigilino į turimų tyrimų rezultatus ir pasiūlė atsigulti į Santaros klinikų ligoninę, kad paskirti patį tinkamiausią gydymą. Per 10 gulėjimo ir gydymosi ligoninėje dienų, mano sveikatos būklė žymiai pagerėjo, labai tikiu, kad laiku nustatyta diagnozė bei paskirti vaistai sugrąžins gyvenimo džiaugsmą. Taigi dar kartą nuoširdus ačiū gydytojoms reumatologėms Danutei Povilėnaitei, Ievai Talijūnienei bei skyriaus vedėjai Irenai Butrimienei už nuoširdumą, gerumą, aukštą kvalifikaciją.

Linkiu Jums kuo geriausios sveikatos bei asmeninės laimės.

Audronė Bikuč


Paskutinį kartą redaguota: 2020-08-14
Į viršų