Dėkoju Santaros klinikų Akušerijos skyriui už profesionalumą, atidumą ir saugumo kūrimą ateinant mūsų naujai šeimos narei. Sėkmės ir sveikatos Jūsų darbe. Dar kartą ačiū.

Milda Samulionytė-Zikarienė


Nuoširdžiai dėkoju 1-mojo Pilvo chirurgijos skyriaus kolektyvui už atliktą sudėtingą operaciją, gydymą bei puikią priežiūrą. Ypatingą padėką norėčiau išreikšti gyd. Donatui Daniui, Mykolui Venckui, bendrosios praktikos slaugytojai Zitai Ažubalienei, už profesionalią pagalbą, dėmesingumą ir malonų bendravimą.

Didelis ačiū už suteiktą viltį.

Stasė Čiuladienė


Nuuoširdžiai dėkoju Kraujagyslių rekostrukcinės ir endovaskulinės chirurgijos centro gydytojams Antanui Virbaliui ir dr. Ingridai Ašakienei už atliktas operacijas ir nuoširdų rūpestį.

Kazimieras Dilys


Nuoširdžiai dėkoju Širdies chirurgijos centro vadovui prof. Kęstučiui Ručinskui, skyriaus vedėjui dr. Viliui Janušauskui, gyd. Aleksejui Zorinui, dr. Gintarui Kalinauskui ir 2-ojo anesteziologijos - reanimatologijos skyriaus vedėjui dr. Robertui Samalavičiui už profesionaliai atliktą sudėtingą širdies operaciją, už nuoširdų rūpestį ir priežiūrą prieš ir pooperaciniu laikotarpiu.

Kazimieras Dilys


Nuoširdžiai dėkoju gydytojui Andriui Timpai už sėkmingai atliktą operaciją, rūpestį, supratimą, paaiškinimus, padrąsinimus.

Taip pat esu dėkinga visam Krūtinės chirurgijos skyriaus personalui už rūpestį ir globą.

 

Pagarbiai

Janina Sadauskienė


Padėka Violetai Staniulevičienei Akušerijos skyriaus vyr. akušerei - slaugos administratorei už nuoširdumą, geranoriškumą, supratimą visur ir visada.

Ačiū Tau, Violeta!

 

Akušerijos skyriaus kolektyvas.


Nuošidžiai dėkoju mane operavusiems Pilvo chirurgijos skyriuje dirbantiems profesoriui Virgilijui Beišai ir Anatolijui Ostapenko už profesionaliai atliktą operaciją.

Didžiulė padėka visoms centre dirbančioms sesutėms ir slaugutėms.

Linkiu visam kolektyvui geros sveikatos ir ištvermės, gydant ligonius.

Jaučiau Jūsų šilumą ir dėmesį, gulėdama 505 palatoj.

 

Jūratė Kupliauskienė


Padėka Akušerijos skyriaus vyr.akušerei administratorei Violetai Staniulevičienei.

AČIŪ už supratimą nuoširdumą palaikymą.

 

Kristina Gorelyševa


Nuoširdžiai dėkoju ir skiriu gyd. K.Saniukui ir G.Bernotavičiui.

 

Gydytojai.

Iš kur jie semiasi stiprybės,

Kantrybės, rimties, ištvermės?

Jų akys šviesios, jie neleis palūžti

Nei mažam, nei dideliam,

Visiems gebės įpūst vilties.

Gydytojai.

Jie nepaliaujamai save dalina

Vis po dalelę, po dalelę Ir taip kasdien, kasdien, kasdien...

Prašau, rašykit žodį Gydytojas

Tik iš didžios, taip, iš didžios raidės.

 

Ačiū, kad esate ne dėl savęs, o dėl mūsų visų!

 

Aurika Navickienė


Nuoširdžiai noriu padėkoti gyd. Giedrei Manikienei!

Gydytoja iš didžiosios raidės! Pirmą kartą sutikau tokią puikią gydytoją, kuri nuoširdžiai ir profesionaliai atsižvelgė į mano vaiko bėdą.

Ačiū Jums labai!

 

Linkėjimus siunčia Gabija iš Šalčininkų!


Nuoširdžiai dėkojuPilvo chirurgijos centro profesoriui Virgilijui Beišai, Anesteziologijos centro anesteziologui reanimatologui Jonui Špūrui už profesionalumą, nuoširdumą, rūpestingumą. Linkiu Jums ne tik išlaikyti šias vertybes, bet ir perduoti jas jaunesniems kolegoms. Už šiltą bendravimą, dėmesį dėkoju visam II Pilvo chirurgijos skyriaus kolektyvui.

Su pagarba kolega Kęstutis.


Nuoširdžiai dėkoju Santaros ligoninės prof. Eligijui Poškui už profesionaliai atliktą operaciją, padrąsinantį, nuoširdų bendravimą, jautrų dėmesį, priežiūrą po operacijos, geranoriškumą, skirtą laiką ir mielą humoro jausmą. Dėkinga ir sužavėta skyriaus darbu, kuris priminė sudėtingą, puikiai suderintą muzikos instrumentą. Linkiu darbuotojams visokeriopos sėkmės darbe, asmeniniame gyvenime, dėkingų pacientų ir žavių poilsio valandėių.

Pagarbiai

M.Z. Eimulienė


Norėčiau padėkoti Gydomųjų aferezių skyriaus gydytojams A. Griškevičiui ir J. Audzijonienei bei visam kolektyvui už nuoširdumą, supratingumą ir kiekvienu atveju suteiktą profesionalią pagalbą.

Zita


Esu be galo dėkinga Akių ligų centro personalui ir asmeniškai gydytojai Aušrai Liveikienei bei su ja dirbančiai med.darbuotojai už mano 90 metų tėvui suteiktą operatyvią pagalbą, atliekant tyrimus ir nustatant diagnozę. Aukščiausi balai už profesionalumą, nuoširdumą ir neformalų savo pareigų atlikimą.

Sėkmės darbe ir sveikatos Jūsų centro darbuotojams.

Irena,

2019-01-31


Norėčiau padėkoti Pauliui Uksui už profesionalią, labai šiltą, rūpestingą pagalbą atvykus į skubios pagalbos centrą. Buvau sužavėta jo atidumu, žiniomis ir atsidavimu darbui. Taip pat norėčiau padėkoti chirurgui Simonui Ūseliui ir visam Pilvo chirurgijos skyriui už itin gerą, malonią pagalbą ir priežiūrą.

Ačiū!!!

Lina Galvanauskaite


Paskutinį kartą redaguota: 2020-08-14
Į viršų