Noriu padėkoti slaugytojui Murad Klyčmuradov iš Širdies chirurgijos I skyriaus. Čia praleistos 6 val. slaugos praktikos buvo pačios geriausios, nes Murad skatino mus diskutuoti, mokė ne tik teorijos, bet suteikė ir praktinių žinių. Elgėsi etiškai, tvarkingai ir mokė mus to. Net pervargęs nuo dienos darbų nepasikuklino aprodyti kiek įmanoma daugiau per tokį trumpą laiką.

Akivaizdu, kad žmogus myli tai, ką daro ir daro tai, ką myli.

Rugilė


Esu medicinos studentė, atlikusi slaugos praktiką kardiochirurgijos skyriuje. Norėjau padėkoti slaugytojui Murad Klyčmuradov, kuris per trumpą laiką sugebėjo perduoti neįsivaizduojamą kiekį informacijos (papasakojo ne tik apie darbo skyriuje ypatumus ir procedūras, bet ir išdėstė bendradarbiavimo tarp gydytojų ir slaugytojų svarbą, stengėsi paliesti medicininės etikos, žmogiškumo, moralės, atsakomybės temas).

LABAI AČIŪ

Emilija


Sveikinu 2-ą stacionarinės reabilitacijos skyrių, esantį Kairiūkščio g., su 20 metų Gimtadieniu.

Didžiausia mano padėka labai dėmesingai ir nuoširdžiai gydytojai Linai Butėnaitei, nerealiai profesionaliam kineziterapiautui Tadui Margeliui, auksinių ir mąsančių rankų masažistei Renatai Kalinauskaitei, slaugytojai, geros nuotaikos palaikytojai Audronei Mežanec.

Šie ir kiti šio reabilitacijos skyriaus specialistai daro stebuklus.

Aurelija


Esame be galo dėkingi perinatologijos centro vyr. gydytojai DANUTEI LIŠTVANIENEI dėmesingai echoskopu stebėjus vaisiaus augimą ir vystimasį neštumo metu. Genetikos skyriui: EVELINAI DAGYTEI, atlikus reikiamus genetinius tyrimus ir rekomendavus PGD procedūrą. NATALIJAI KRASOVSKAJAI, už išsamią nėščiųjų genetinę konsultaciją, echoskopiją. Akušerijos skyriaus vedėjui ROMUALDUI JURŠĖNUI, akušerei ginekologei VIRGINIJAI PALIULYTEI už operatyvų ir sklandžiai priimtą gimdymą.

 

Vaisingumo centro pacientė


Dėkoju gastroenterologei Birutei Titovai. Gydytoja profesionaliai ir konkrečiai skyrė reikiamus tyrimus, gydymą, viską suprantamai paaiškino. Be jokių užuominų apie atlygį. Patikėkite,- pirmą kartą teko sutikti tokią puikią gydytoją. Kad ir toli nuo Vilniaus mūsų rajone apie šią gydytoją girdėjau tik gerus kitų besigydančių atsiliepimus. Daktare dėkoju jums, kad be medicininės pagalbos dar palydite su gera nuotaika.

Ačiū jums, stiprybės ir sveikatos nelengvame darbe.

 

Mindaugas


Esame be galo dėkingi, mūsų akimis, aukščiausio lygio Vaisingumo centro specialistei RAMINTAI BAUŠYTEI už operatyviai ir greitai išsiaiškintą nevaisingumo būklę, atliktus visus reikiamus tyrimus ir paskirtą gydymą, už profesionaliai atliktą pagalbinio apvaisinimo procedūrą, už domėjimąsi apie nėštumo eigą viso nėštumo metu. Už ne tik mediciniškai atliktą darbą, bet ir psichologišką palaikymą.

Vaisingumo centro pacientė


Nuoširdžiai dėkoju chemoterapijos skyriaus vedėjai Skaistei Tulytei, gydytojai Godai Jonuškienei už puikų gydymą, rūpestingumą. Rezidentui Justinui: Virginijai, Daivai, Jūratei, Ramunei, Sigitai, Marijai, Stasei, Violetai, Natalijai, Terjersai, Emilijai, Valentinai, Danutei ir Danguolei.

Visos darbuotojos yra labai nuoširdžios, rūpestingos, darbščios. Jų geri žodžiai padrąsina ligonius.

Tariu visiems ačiū ir linkiu ištvermės, sėkmės ir laimės.


Jeigu Jums kažkas sakys kad Jūs verti tik vienintelio žodžio AČIŪ netikėkite. Jūsų SKUBIOS MEDICINOS CENTRO darbuotojai tai tikri profesionalai. Stebėdamas Jūsų komandinį darbą džiaugiesi kad kartu su Jumis gali pasidžiaugti, kartu nusišypsoti o gal kartu ir ašarą nubraukti. Bendraudamas su gyd. Vaidu Čereška ar su kitais čia dirbančiais pasijunti tarsi Jų komandos nariu. Tai nuostabu. Tai tikrai daugiau nei išgirsti žodį AČIŪ.

Albinas 


Dėkojame Akušerijos skyriaus gydytojams Simonai Radžvilaitei, Mindaugui Šakiui, akušerei Ingai Drūteikienei ir visai komandai padėjusiai į pasaulį ateitį mano sūnui.

Ačiū už malonų bendravimą, rūpestį, padrąsinimus.

 

Pagarbiai

Eglė Tamulionienė


Nuoširdžiai dėkoju Ortopedijos traumatologijos skyriaus gydytojui Andriui Sadauskui už profesionalumą, konkretumą, atidumą, pagarbą sergančiam žmogui. Už operaciją ir paskirtą gydymą, o taip pat visam personalui, kuris asistavo operacijos metu ir po jos.

Ačiū!

Linkiu Jums ir jūsų šeimoms sveikatos ir kantrybės.

 

Daiva


Nuoširdi padėka gydytojui ortopedui traumatologui Remigijui Valčeckui ir gydytojai anesteziologei Jurgitai Dirsytei už profesionalumą ir gražų bendravimą.

Labai dėkoju!


Ona Janulevičienė


Noriu nuoširdžiai padėkoti savo, šeimos ir artimųjų vardu, Neurologijos skyriaus gydytojui Sauliui Andruškevičiui, už profesionalumą, rūpestį, už visus atsakymus į visus užduotus klausimus, nuostabu, kad patį artimiausią žmogų, mamą, patikėjom į Jūsų rankas, ačiū Jums labai.

Dėkojame ir rūpestingam personalui.

 

Pacientės Birutės Medzveckienės vardu, jos dukra Aušra


Nuoširdi padėka gyd. traumatologui Remigijui Valčeckui ir gyd. anesteziologei Jurgitai Dirsytei už profesionalumą ir malonų bendrsvimą. Ačiū!

Ona Janulevičienė


Noriu padėkoti Santaros klinikos gydytojams, gydžiusiems mano tėtį Petrą Pošiūną: profesoriui Eligijui Poškui - už atliktą sudėtingą operaciją, gyd. Jaroslav Tumui, gelbėjusiam ištikus netikėtoms komplikacijoms, gydytojams reanimatologams, ypač Liudmilai Kukovskajai, palaikiusiai sunkiomis valandomis, gyd. Skaistei Tulytei - už suteiktą viltį gyventi ir sugrąžintą gyvenimo džiaugsmą. Liga sunki, bet dėl jūsų profesionalumo ji stabtelėjo, tikiuosi ilgam... Ačiū Jums. 

Rita Stasevičienė


Nuoširdžiai dėkoju savo srities profesionalui neurochirurgui gerb. Ugniui Kšanui už nuostabų ir atsakingą darbą, supratimą, nuraminimą ir geras emocijas. Nors buvo sunku ištverti pooperacinį periodą, bet dabar džiaugiamės gera savijauta ir žadėta geresne gyvenimo kokybe.

Didelis ačiū!

Jolita


Paskutinį kartą redaguota: 2020-08-14
Į viršų