Nuoširdžiai dėkoju Urologijos skyriaus personalui už gydymą, dėmesį ir priežiūrą. Ypatingai dėkoju dr. Albertui Čekauskui už sėkmingai atliktą operaciją, dėmesingumą ir rūpestingumą bei gyd. Ramūnui Tylai už profesionalumą diagnozuojant ligą ir nuoširdų norą padėti.

Pagarbiai
Jonas Savickas


Nuoširdžiai dėkoju gydytojui ortopedui traumatologui Jaroslav Vyšumirski. Po kojos traumos gydytojas atliko operaciją, po to daugiau kaip pusę metų prižiūrėjo ir konsultavo gijimo laikotarpiu. Labai profesionalus, malonus ir rūpestingas specialistas. Visada išsamiai paaiškindavo situaciją, teikė geriausias rekomendacijas. Dėka šio puikaus gydytojo pilnai atsistačiau ir gyvenu kokybišką gyvenimą. Esu labai dėkinga, kad esant tokiam dideliam darbo krūviui ir pacientų srautui gydytojas labai dėmesingas, rūpestingas ir malonus. Kuo didžiausios sėkmės Jums ir tokiems profesionaliems Jūsų darbuotojams!

Liudmila


Mano tėtis - Bronislavas - gydėsi Vidaus ligų centre Gydanti gydytoja buvo Jolanta Balčiūnienė, stemplės divertikulo prideginimą atliko gydytojas endoskopuotojas dr. Gintautas Radžiūnas. Gydymas ir slauga labai padėjo mano tėčiui - dabar jis vėl gali valgyti, nuryti maistą. Atsistatė jo gyvenimo kokybė.
Nuoširdi padėka šiems specialistams ir visiems Vidaus ligų centro darbuotojams - gydytojams, slaugytojams bei padėjėjoms. Mano tėtis gulėjo tris savaites ir kiekvieno skyriaus darbuotojo pagalba prisidėjo prie mano tėčio sveikimo.

Nuoširdžiai ačiū!

Pagarbiai

(dukra)


Dėkojame už skubiai suteiktą pagalbą paaugliui sūnui. Taip pat norime padėkoti gydytojai Šviesuolei Račkauskienei ir visam personalui, kuris priėmė mus Sanariškių g. 4 skubiam priėmime. Ačiū už Jūsų nuoširdų rūpestį, profesionalumą, greitą pagalbą!
Pagarbiai
Tatjana Salučkienė


Norėčiau padėkoti Akušerijos ir ginekologijos skyriuje dirbantiems Mindaugui Balniui ir  akušerei Ingai už profesionalų komandinį darbą ir gerą savijautą po gimdymo. Taip pat Kristinai Norvilaitei už priežiūrą dienos stacionare. Endokrinologijos centre dirbančiai Vaivai Šarkovienei už konsultacijas, patarimus nuo pat CD pradžios ir viso nėštumo laikotarpiu. 
Šiems profesionalams linkiu sėkmės atsakingame darbe.

Pagarbiai

Greta J.


Noriu nuoširdžiai padėkoti Fizinės medicinos ir reabilitacijos centro gydytojai Rūtai Vosyliūtei už kruopštų darbą ir nuoširdų dėmesį ligoniams.

Genovaitė


Norėjau padėkoti chirurgams prof. Tomui Poškui, doc. Valdemarui Jotautui, anesteziologui Tomui Strainiui ir visam personalui už sėkmingą operaciją – prikėlė mane naujam gyvenimui.
Prof. Tomas Poškus kaip tikras chirurgas operuoja dar prieš operaciją – susitikus jo ramus, nuoširdus balsas ir akių žvilgsnis suteikia pasitikėjimo ir vilties – jis ir be skalpelio pradėjo gydymą. Po operacijos supratau chirurgų ir anesteziologų komandos profesionalumą - atsibudau kaip po ramaus miego, operacija atlikta laparaskopiniu būdu (kas atrodė neįmanoma kitiems chirurgams), nereikėjo nei antibiotikų, nei vaistų nuo skausmo – kas stebino slaugytojas. Operacinis pjūvis - tai chirurgų virtuozų parašas - vos įžiūrimi randeliai kaip po plastinės operacijos. Neabejotinai Lietuvos chirurgijos padangėje sužibo nauja žvaigždė – prof. Tomas Poškus, tęsiantis chirurgų korifėjų – Pronckaus, Narbuto, Strupo - ir savo Mokytojo Drąsučio tradicijas.
Šlovė Chirurgams!
Šlovė Chirurgui! Pacientas Aleksandras

Norėčiau padėkoti Vaikų fizinės medicinos ir reabilitacijos cento gydytojai Odetai Rašimaitei, specialistams ir personalui, kurie visaip rūpinosi sūnaus Domo sveikata po stuburo operacijos.
Esame dėkingi už profesionalumą, nuoširdų darbą.
Jurgita

Ginekologijos sk. vedėjui, dr. Viliui RUDAIČIUI ir jo visam padėjėjų flangui dėkoju už supratimą, išklausymą, kantrybę.
Dr. Rudaičiui Viliui linkiu išlikti išmintingu ir atviru savo pacientėms.

Ramunė


Didžiulė padėka gydytojai AIRIDAI BAGDŽIŪNIENEI ir su ja dirbusiai slaugytojai - Ačiū gydytojai už jos kompetenciją ir atsidavimą savo darbui – po tos konsultacijos tapo daug aiškiau ir ramiau, nes pasijautau esanti gerose bei profesionaliose medikų rankose. Ačiū jums!


Vaisingumo skyriaus vedėjui Rimantui Griciui ir jo komandai linkiu tobulėti, mokėti atsipalaiduoti, mylėti moteris.
Džiaugiuosi, kad gerb. R. Gricius padeda Lietuvos moterims ir poroms, susiduriančiomis su ginekolog., nevaisingumo ir kt. bėdomis, linkiu būti empatiškiems ir atlaidesniems, nes po narkozės, elgesys g. b. neprognozuojamas ;)
Pastebėjau, kad 'kukliau mąstančios' ;) moterys neatsiveža nei šlepečių, nei chalato, nei vandens, ligoninės administracija turėtų pasirūpinti nors geriamu vandeniu arba ieškoti sponsorių.
Kuo geriausi linkėjimai.
AČIŪŪŪ, buvo l. baisu, bet skyrių palikau su ŠYPSENA.
Vilija

Nuoširdžiai dėkoju gastroenterologei doc. Editai Kazėnaitei už efektyvią ir profesionalią pagalbą konsultuojant ir gydant.

Dovilė 


Noriu pareikšti nuoširdžią padėką gydytojams anesteziologui JURGIUI GARŠVAI ir chirurgui ANATOLIJUI OSTAPENKO, už 2023-02-28 atliktą tulžies pūslės šalinimo ir bambos išvaržos sutvarkymo operacijas. Ačiū Jums gydytojai už nuoširdų bendravimą, profesionaliai atliktą darbą ir gerą savijautą po operacijos!!!
Vidmantas Keina

Širdingai dėkoju gydytojui otolaringologui Andriui Matulevičiui už paratonzilito gydymą, rūpestingą priežiūrą ir malonų bendravimą su ligone.
Linkiu daug sėkmės Jūsų atsakingame darbe.
Pagarbiai
Vida Žilinskienė

Norėčiau nuoširdziai padėkoti uz profesionalumą operavusiam gydytojui Petrui Butėnui ir visai operacinės komandai. Taip pat ortopedijos-traumatologijos skyriaus 1-ojo posto slaugytojoms ir visam personalui uz rūpestį, nuolatinį domėjimąsi ir pagalbą visą parą. Ligoninė gali didžiuotis tokiu profesionaliu kolektyvu. O dr. P.Butėnas – aukščiausios klasės chirurgas profesionalas.
Ačiū Jums.

Diana Zamalienė


Paskutinį kartą redaguota: 2020-08-14
Į viršų