Norėčiau pasidalinti įspūdžiu, kokį paskutinį kartą turėjau 1992-06-11 kitoje ligoninėje. Tiek praėjo metų iki vėl sutikau tokio profesionalumo ir kuklumo medikę Santaros klinikų Infekcinių ligų centro procedūrų kabinete. Rita Martynkina - AUKŠTASIS PILOTAŽAS, patikėkit žinau ką sakau, nes nekartą patyriau kaip būna kitaip. Linkiu visokeriopos sėkmės jūsų atsakingame darbe.

A.B.

Žmogus gyvas tikėjimu ir pasitikėjimu. Taip ir mūsų šeima: išlikome. Išlikome tikėdami; tikėdami, kai jau niekas netikėjo, kai vakarais nelikdavo net mažiausios vilties, kad reanimacijoje gydomas mūsų sūnus Petras ryto sulauks gyvas. Laimei, sutelkiantis gydytojų tikėjimas pergale prieš ligą dažnai daro stebuklus. Po ilgų kančios dienų, stulbinančio medikų profesionalumo bei nuoširdaus atsidavimo, po daugybės chirurginių intervencijų Petras vėl optimistiškai (kol kas dar su ramentais) žengia į savo ateitį. Mes: Onutė, Valius, Petras ir Rasa Laukaičiai tariame nuoširdų AČIŪ prof. Kęstučiui Strupui, pilvo chirurgijos skyriaus gydytojams, slaugytojoms ir aptarnaujančiam personalui.

Š.m 08-07 man buvo atlikta kolonoskopija, kurios sėkme abejojau, bet patekus pas tokios srities profesionslus, kurie nepaisant savo užimtumo ir negailėdami savo brangaus laipko stengiasi padėti pacientui. Noriu tarti didelį Ačiū gydytojui J. Stanaičiui, gydytojai S. Juknevičiūtei ir jiems talkinusiai S. Laginauskienei. Tai komanda verta aukščiausio įvertinimo!
Dar kartą Ačiū Jums.
Ačiū ir mane operavusiam gydytojui E.Poškui. Sėkmės ir ištvermės Jums, gydytojai!

Stasė

Dėkoju dr. Valdai Žydelienei, Saulei Brašiškienei, kitiems gydytojams bei visoms seselėms ir slaugytojoms nuoširdžiai gydžiusiems ir slaugiusiems 95-erių metų tėvelį Povilą Gasiūną.
Nuoširdžiausias ačiū.

Dukra Nijolė Blažienė

„Pašaukimas yra siekis išskaityti tai, ką Dievas yra įrašęs mūsų širdyse“
Vilniaus arkivyskupas Gintaras Grušas

Ačiū Jums, gydytojau Vytautai Lipnickai, už atliktą operaciją, už konsultacijas, už aiškų ir tiesų žodį.
Dėkoju I operacinio bloko personalui, ypatingai vyr. slaugytojai Tatjanai Čalko.
Nuoširdus ačiū visam I pilvo chirurgijos skyriaus personalui – gydytojams, slaugytojoms, padėjėjoms. Ačiū vyr. slaugytojai Irinai Šlepikienei už nuoširdų rūpestį.

Esu dėkingas visiems, kurie rūpinotės, patarėte, paaiškinote, drąsinote. Už tai, kad išgirdote savo pašaukimą, naudojatės Jums dovanotu talentu, už tai, kad dovanojate sveikatą.

Pacientas Rolandas Rėkašius

 


Rugpjūčio 5 dieną buvo atlikta beveik 4 mėnesių dukrytei operacija. Visų artimųjų vardu labai dėkojame vaikų gydytojui chirurgui Arūnui Strumilai ir jo komandai, taip pat vaikų chirurgijos skyriaus slaugėm už malonų bendravimą.

Gydytojui A.Strumilai linkim sėkmės darbuose, esat nuostabus gydytojas, viską aiškiai, maloniai paaiškinantis, rūpestingas, su geru humoro jausmu.

Nuoširdžiai Jums dėkojam.

Dėkoja Viltėjos Skrebytės artimieji 

Nuoširdžiai dėkoju med.dr. Vytautui Biliui už auksines rankas ir rūpestį bei visam Vaikų urologijos poskyrio personalui už globą, šypsenas ir jaukią atmosferą skyriuje.

Linkime sveikatos!

Alicija


Norime padėkoti už profesionalų, atsakingą, puikiai organizuotą gydymą, nuostabią priežiūrą, operatyvumą, gydytojai iš prigimties gastroenterologei Aušrai Aleknaitei.

Šiuo metu tėvas gydosi pas šią medikę Santaros klinikose Gastroenterologijos skyriuje. Mums labai pasisekė, kad mūsų artimas žmogus yra šios profesionalios ir atsidavusios gydytojos priežiūroje.

Su pagarba ir dideliu dėkingumu Narvoiš šeima.

Noriu tarti didelį AČIŪ gyd. Vytautui Tutkui 2020-08-04 atlikusiam kelio operaciją.
Labai labai AČIŪ anesteziologijos gydytojai ir visam Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus personalui už puikią priežiūrą ir malonų bendravimą.

Linkiu Jums didelės sėkmės, ištvermės ir stiprybės jūsų sunkiame darbe.

Eglė Norvaišienė 

Rugpjūčio 4 d. pirmoje dienos pusėje patekau į Santaros klinikų Stebėjimo palatą su prieširdžių virpėjimu. Po pusės paros gydymo prieširdžių virpėjimas buvo panaikintas ir buvau išleista į namus. Su rekomendacijomis, su išrašu ir receptais.

Labai dėkoju visai rugsėjo 4 dieną budėjusiai Stebėjimo palatos brigadai: sanitarėms, slaugytojoms, gydytojai kardiologei Agnei Urbonienei, gydytojui Linui Rinkūnui.

Irena Čornous

Noriu padėkoti Infekcinių ligų centro Skubios pagalbos priėmimo skyriaus gydytojui Olegui Aliancevič ir šio skyriaus darbuotojams už nuoširdžiai atliktą darbą ir suteiktą medicininę pagalbą.

Arūnas


Esu labai labai dėkinga visam I ir II pilvo chirurgijos skyriaus personalui.

Per vieną mėnesį teko triskart gulėti ligoninėje, išjudėjo akmenys ir diagnozuotas buvo pankreatitas. Trečią kartą atsidūrus ligoninėje, buvo nuspręsta daryti tulžies šalinimo operaciją. Nors gulėjome karantino metu, noriu pabrėžti, kad palatos ir pan. buvo dezinfekuojamos, buvo ypatingai švaru.

Ypatingai didelį AČIŪ tariu gydytojams - R. Račkauskui, M. Petrulioniui, V. Jotautui, Muchamed El Orejbi už suteiktą pagalbą, nuolatinę priežiūrą ir malonų bendravimą. Slaugytojams B. Šlaitė, B. Jackevič, L. Balkienė, D. Maslova, J. Šileikienei, N. Nareikai, V. Aničkienei, L. Ivanavičiūtei, A. Petrovskai noriu širdingai padėkoti už priežiūrą.

Lilija Bortkevič, Vilnius 

Neapsakomai šauni ir nuostabiai puiki gyd. gastroenterologė dr. Arida Buivydienė!
Gal abejojate mano teiginiu? Nuneškite jai savo kepenis - įsitikinsite :)
Daktare, AČIŪ!
Ir būtų mirtina nuodėmė nepadėkoti gyd. rezidentei Vaidotai Maksimaitytei. Superinė gydytoja!


Valdas Š.


Mano nuoširdus AČIŪ Santaros klinikų gydytojams: Anai Chaleckajai, Andriui Timpai ir kitiems, kurie po avarijos rugpjūčio 2 d.(važiuojantį dviračiu mane partrenkė automobilis) suteikė man pirmąją pagalbą ir rugpjūčio 3 d. atliko reikalingus tyrimus.Geros Jums dienos, puikaus savaitgalio ir sėkmės darbe!

Pagarbiai
VU MF prof. emeritas Povilas Gaidelis


Didžiausia padėka kraujagyslių chirurgui Simonui Norvydui, už empatiją ir profesionalumą, padedant senam ir ligotam žmogui rugpjūčio 3 d.

Ačiū.

Albertas Valančius


Paskutinį kartą redaguota: 2020-08-14
Skubi pagalba kaip mus rasti susisiekti