Dėkoju Santaros klinikų medikų komandai, kurios profesionalumas ir susiklausymas padarė didelį įspūdį. Pirmiausia nuoširdus ačiū plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojui dr. Domantui Stundžiui – už atsakingai suplanuotą ir puikiai atliktą operaciją, net ir atsiradus netikėtiems trikdžiams įdėjusiam daug pastangų, kad būtų pasiektas numatytas rezultatas.
Taip pat esu dėkinga gydytojai anesteziologei-reanimatologei Editai Jakutienei, už dėmesingumą, atidumą, išsamius paaiškinimus, kurie nuramino ir leido suprasti, kad esu patikimose rankose. Na ir gerosioms operacinės fėjoms – slaugytojoms Salvijai Kralikienei ir Mironai Sadauskienei, už tai, kad jaučiausi lyg namuose pas mamą, kai jos rūpinosi, kad patogiai padėčiau galvą, apkamšė, kad būtų šilta, už įtampą ir baimę išsklaidžiusius pajuokavimus, praktinius patarimus, kurie labai pravertė prabudus, tuo pat metu dozuojant  vaistus, matuojant spaudimą ir atliekant begalę kitų svarbių funkcijų. Visi šie medikai „grojo“ kaip darnus orkestras, kuriame kiekvienas muzikantas stengėsi kuo geriau atlikti savo partiją, kad muzika tikrai suskambėtų. Tam reikia ne tik profesinių žinių ir patirties, bet ir atsidavimo, o kartu degti tuo, ką darai.
Linkiu, kad kasdienė rutina neužgesintų tos kibirkštėlės, įprasminančios mūsų visų gyvenimą.
Giedrė


Noriu nuoširdžiai padėkoti Skubios pagalbos skyriaus gydytojui Giedriui Montrimui ir jo kolegoms už profesionalumą, žmogiškąjį nuoširdumą, loginį situacijų vertinimą, išmintį ir gilumą, toleranciją amžiui, vidinį kompasą, žvelgiant į visą žmogų, tą vidinį regėjimą, kurio pagalba pacientui atveriama nauja energijos versmė ir palengvėja žingsnis tolesniam gyvenimui.
Marija

Žmogaus gyvenime jam sunkiu momentu paprastai pagalbos ranką ištiesia patys artimiausi žmonės, lydimi geriausių norų padėti. Tačiau kai tai liečia sveikatą dažniausiai vien noro neužtenka. Reikalingas profesionalumas, neabejingumas kito bėdai, nesavanaudiškumas, geranoriškumas. Laimė, kai tuo metu šalia atsiranda toks, o mano atveju ir keletas tokių žmonių, turinčių tą „didelę širdį", kurių vardus prisiminsiu visą gyvenimą. Su didžiausia pagarba ir dėkingumu tariu AČIŪ gyd. neurochirurgei Onai Laptevai, gyd. anesteziologei Audronei Tamošiūnienei, Neurologijos sk. ved. dr. Aušrai Klimašauskienei.
Pagarbiai
A.Mickevičius.


Nuoširdžiai dėkoju chirurgui Vytautui Lipnickui už puikiai atliktą operaciją. Gydytojas yra aukščiausios klasės profesionalas, rūpestingas ir dėmesingas ligoniams.

Dėkoju anesteziologui Alfredui Audzijoniui už puikiai atliktą narkozę, kuri padėjo greitai užmigti ir lengvai nubusti po operacijos, rūpestingai prižiūrėjo ir rūpinosi visos operacijos metu.

Dėkoju visam ligoninės personalui, kuris jautriai ir kantriai prižiūri visus ligonius.

Esu laimingas patekęs į tokių profesionalų rankas.

Sėkmės Jums profesinėje veikloje ir asmeniniame gyvenime.

Arūnas Bartaška

 


Nuoširdžiai dėkoju gydytojai Akvilei Rudenaitei ir visam Santaros klinikų Infekcinių ligų skyriaus personalui už dėmesį, rūpestingumą ir mano gyvybės išgelbėjimą.
Sira Grinkevič


Rugpjūčio mėnesį teko gulėti su kūdikiu Santaros klinikose vaikų infekciniame skyriuje, kur mus prižiūrėjo ir gydė nuostabus vaikų gydytojas HENRIKAS ŠIMKUS. Šis gydytojas grąžino mano pasitikėjimą gydytojais. Tokio profesionalaus, atidaus, rūpestingo ir atrodo mylinčio savo darbą žmogaus, man senokai neteko sutikti. Tai tiesiog gydytojas iš pašaukimo iš didžiosios raidės. Pasijutome su vaikučiu tokie saugūs, tokie reikalingi, padarė išsamius tyrimus, išgydė visus negalavimus, buvo galima visko klausti, su tokiu dideliu žmogiškumu viską paaiškindavo, tiesiog ypatingas gydytojas ir žmogus! Tik tokio gydytojo linkėčiau kiekvienam vaikui.

Norime padėkoti gerb. Henrikui Šimkui už viską ir palinkėti didelės sėkmės ir ištvermės darbe ir gyvenime. AČIŪ, kad esate. 

Su šiluma,

Renata Braženienė ir gydytas mažasis pacientas Dovydas Bražėnas.


Norėčiau išreikšti nuoširdžią padėką 1 Infekcinių ligų skyriaus personalui už skirtą gydymą, atsakingą požiūrį į savo darbą, aukščiausio lygio suteiktą pagalbą. Dėkoju už profesionalumą, bei malonų bendravimą, rūpinimasį, dėmėsį, žmogiškumą, atsidavimą savo profeijai. Dėkoju gydytojai Daivai Radzišauskienei už šiltą priėmimą į skyrių, suteiktą pirmąją pagalbą, nuostabią priežiūrą. Išreiškiu begalinį dėkingumą Karolinai Žvirblytei-Skrebutėnienei. Gydytoja išsiskiria savo neabejotina kompetencija, žmogiškumu, paprastumu. Didžiulis džiaugsmas, kad yra tokių puikių savo srities specialistų, todėl be galo vertinu ir visados nešiosiu širdyje padėką, jog vėl iš naujo galiu džiaugtis gyvenimu. Dėkoju slaugytojoms, slaugytojų padėjėjoms, valytojoms, maisto išdavėjoms už pasiaukojimą, paslaugumą, palaikymą, šypsenas, detalius patarimus, jų visų darbas nusipelno pačio aukščiausio įvertinimo. Ačiū, kad esate!!!
Pagarbiai
Rita Aliukonis

Keistai greitai bėga dienos, besidžiaugiant gyvenimu!... Todėl, kiek pavėluotai, noriu padėkoti medicinos darbuotojams, kurie š.m. birželio 15 d. mane gelbėjo. Tą dieną, būnant sode, mane ištiko insultas. GMP brigada mane pristatė į Santaros klinikas. Intervencinio radiologo Roko Girčiaus aukšto profesionalumo dėka trombas buvo sėkmingai pašalintas. Gyd. Girčiui asistavo anesteziologė Vilma Kuzminskaitė. Nuoširdžiai dėkoju operacinės slaugytojai Jelenai Berčiūnienei, slaugytojai Daliai Norinkevičienei, gydytojai Aurelijai Daškevičiūtei ir slaugytojai Inesai Kraujelienei. Jaučiu nuoširdų dėkingumą 3 reanimacijoje budėjusiem gydytojam ir slaugytojai Jolantai. Šių labai žmogiškų medikų aukšto profesionalumo dėka man buvo sugrąžintas kokybiškas gyvenimas. Tai prilygsta stebuklui!.
Dėkoju visiems, gelbėjusiems mane medikams.
Aldona Krepskaja

Nuoširdžiai dėkojame Reabilitacijos, fizinės ir sporto medicinos centro II stacionarinės reabilitacijos skyriaus gydytojai Dovilei Orkinienei už nuoširdų rūpestį ir profesionalumą, gydant Praną Džiovėną. Dėkojame gydytojai už Jos rūpesčiu atliktus tyrimus ir paskirtą tinkamą gydymą.
Gydytojai – visokeriopos sėkmės!
Pagarbiai
Gintaras Džiovėnas, Prano Džiovėno vardu

 


Nuoširdžiai dėkoju Santaros klinikų vairuotojui Antonijui Nevero, už visada pagarbų elgesį su pervežamais pacientais, dėmesingumą, mandagumą bei malonų bendravimą!
Rūta (Gemma Slaugos klientų aptarnavimo skyrius)

Iš visos širdies dėkoju  VUL Santaros klinikų gydytojams Jaroslav Tumui, Povilui Miknevičiui, Akvilei Sabestinaitei  už skubiai ir profesionaliai suteiktą pagalbą, tik Jūsų profesionali, laiku suteikta pagalba lėmė, kad aš vėl galiu džiaugtis gyvenimu. Taip pat noriu širdingai padėkoti VUL Santaros klinikų I pilvo chirurgijos skyriaus gydytojui Mindaugui Kvietkauskui, sesutėms ir jų padėjėjoms už  gėrį, dėmesį, kantrybę, švelnumą.

 Stiprybės Jums nelengvame ir labai atsakingame darbe.

 Algimantas Šarkus


Noriu nuoširdžiai padėkoti Reabilitacijos, fizinės ir sporto medicinos centro vadovei, medicinos mokslų daktarei gydytojai Svetlanai Lenickienei už suteiktas konsultacijas, profesionalumą ir paskirtą gydymą. Dėmesinga, atsakinga, mato visumą – gydytoja ekspertė. Taip pat noriu padėkoti visam Reabilitacijos, fizinės ir sporto medicinos centro personalui: gydytojai Godai Bazienei, kineziterapeutei Giedrei Strazdienei, visiems centro specialistams už malonų bendravimą ir kantrybę, įveikiant skausmą, ir padedant atsistoti ant kojų po čiurnos sąnario problemų. Sėkmės Jums visiems.
AČIŪ!
Pagarbiai Zita

Noriu pasakyti AČIŪ Plastinės rekonstrukcinės chirurgijos sk. gydytojai Rūtai Venciūtei-Stankevičei už  puikiai atliktą operaciją. Ji lyg tylus Angelas, kuriai dėkoju už profesionalumą, įsiklausymą, ypatingai už švelnų padrąsinimą ir palaikymą, rūpestingumą, kas pacientui yra įpatingai svarbu, o svarbiausiai už tai, kad visos hospitalizacijos metu jaučiau gydytojos Rūtos ir viso kolektyvo atsakingą požiūrį į savo darbą ir pirmą kartą lankantis Santarų klinikose vertinu kaip aukščiausio lygio man suteiktą paslaugą. Labai vertinu gydytojos, seselių ir operacinėje dirbusių žmonių taktišką bendravimą, nuolat pateikiamą paaiškinimą apie procedūras, jų eigą, gijimo procesą, patarimus, dėl ko nepatyriau jokios įtampos dėl informacijos stygiaus. Siunčiu padėką visam Plastinės rekonstrukcinės chirurgijos skyriui, ramybės ir kantrybės Jums šiame atsakingo darbo kelyje ❤️

Jolita


Noriu nuoširdžiai padėkoti mūsų šeimos gydytojai Ingai Brežinskienei.

Gydytoja labai stipriai ir nuoširdžiai rūpinasi mūsų šeima, visada įsigilina į kiekvieną šeimos nario atvejį, ieško pačių efektyviausių ir geriausių variantų mus pagydyti. Rūpinasi kaip mama.

LABAI LABAI DIELIS AČIŪ GYDYTOJAI INGAI BREŽINSKIENEI!

Arturas Alksnys


Tariu nuoširdų AČIŪ nuostabiai gydytojai Justinai Liutkienei.
Profesionalumas, atsakingumas ir pozityvus požiūris - tokiais bruožais apibūdinčiau šią gydytoją. Ji greitai ir konkrečiai įvardija priežastis ir pasekmes, galimybes ir pan. Labai nuoširdi, išklauso pacientą, sąžininga, pacientu rūpinasi taip, lyg būtum jos artimiausias žmogus. Jei visur dirbtų tokie gydytojai, sveikatos sritis būtų ne tokia opi ir skaudi daugeliui.
Lyda

Paskutinį kartą redaguota: 2020-08-14
Į viršų