Didelis, didelis, didelis AČIŪ mane operavusiai gydytojai neurochirurgei Onai Laptevai. Tai nuostabi gydytoja ir specialistė. Sveikatos Jums,daktare,ir asmeninės laimės!
Jūsų pacientas Vytautas J. Dambrauskas

Norime padėkoti visam Akušerijos skyriui už pagalbą ir nuoširdžiausią rūpestį pasitinkant (2021 12 14 d.) mūsų pirmagimę - Ainytę. Ačiū gydytojai p. Angelei Puzienei už priežiūrą ir rūpestį. Reiškiame nuoširdžiausią padėką už profesionalumą ir žmogiškumą! Tegul sėkmė, geri žmonės ir stipri sveikata lydi JUS dar ilgus metus. Ačiū, kad Jūs visi esate ir tokius gerus darbus darote:)
Pagarbiai
Aušrinė, Ainė ir Vitas Girdviliai

Nors laikas greitai skrenda ir jau pora savaičių prabėgo kaip vaikas grįžęs į namus, tačiau, kad ir pavėluotai, norėčiau labai padėkoti puikiai gydytojai Aušrai Steponavičienei, kuri savo budėjimo metu išgelbėjo sunkiu plaučių uždegimu sirgusį mano mažąjį sūnelį. Taip pat, norėčiau padėkoti gyd. Rasai Orentaitei, visam gydytojų ir slaugytojų kolektyvui už dėmesį, puikią priežiūrą ir gydymą.

Justas Arasimavičius

Nuoširdžiai dėkojame 1-ojo kardiologijos skyriaus gydytojai kardiologei Eglei Skiauterytei už tėvelio, Vyto Gaidžio, rūpestingą gydymą bei emocinį palaikymą. Džiaugiamės, kad šiuo nelengvu pandemijos metu, kuomet yra suvaržytas tiesioginis bendravimas, mūsų senjoras tėvelis pateko į minėtos gydytojos rūpestingas rankas. Kadangi gydytoja geba labai aiškiai, suprantamai senjorui paaiškinti gydymo eigą bei tyrimų rezultatus, jo emocinė būklė yra labai puiki, o tai lemia kuo greitesnį sveikimą. Dar kartą, visos šeimos vardu, tariu BEGALINĮ AČIŪ.

Snieguolė Šeduikienė


Didelis ačiū vyresniajai gydytojai rezidentei Ramintai Koncienei už tikslią diagnozę ir laiku suteiktą profesonalią pagalbą mažyliui. Sėkmės darbuose!
Luko Merfeldo mama

Nuoširdžiai dėkoju Santaros klinikos Akių ligų skyriaus gydytojams ir personalui už sunkų darbą, profesionalumą, šilumą ir gerumą, kurį skleidė kiekvieną dieną. Ačiū Jums!

Su pagarba,
Lucija Balčiūnienė


Aš nuoširdžiai dekinga visiems Akušerijos ir ginekologijos centro gydytojams, akušeriams ir slaugytojams už rūpestinumą bendravimą. Esu begalo dėkinga akušerei Violetai Staniulevičienei už pagalbą ir priežiūrą. Buvo labai sunku ir komplikuota. Ačiū Violetai už pagalbą – mano sūnus gimė be cesario operacijos. Dar viena kartą nuoširdžiai dėkoju visiems, kurie man padėjo, mano šeima yra labai dekinga už jūsų pagalba ir rūpestį, labai jums ačiū!
Kateryna Shanshurova

Nuoširdžiai dėkoju Santaros klinikų Akių ligų centro gydydojai oftalmologei dr. Aistei Kadziauskienei už profesionalų gydymą, kantrybę ir dėmesingą bendravimą gydant. Atskirai noriu padėkoti ir skyriaus slaugytojai už rūpestį ir nuoširdumą. Labai malonu, kad dar yra tokių rūpestingų gydytojų.
Pagarbiai
Česlovas Blaževičius

Gerb., gyd. G. Vaitėnai.
Kreipiuosi į Jus norėdama išreikšti nuoširdžią padėką.
Atvykau į Santaros klinikų Kraujagyslių rekonstrukcinės ir endovaskulinės chirurgijos centrą iš Lazdijų rajono dėl komplikacijų po širdies kraujagyslių stentavimo procedūros. Šį, man labai skausmingą ir baimės kupiną laiką, Jūsų rūpestis, atidumas, kompetencija, pasiaukojantis darbas ir priimti sprendimai padėjo man išvengti papildomos operacijos. Jūsų profesionalumo ir didelio jautrumo dėka šiandien sveikstu ir nešuosi nepaprastai didelę pagarbą ir dėkingumą. Ačiū Jums už Jūsų ryžtą, atjautą ir norą padėti.
Linkiu Jums ir su Jumis dirbančiam kolektyvui stiprybės, ištvermės ir sveikatos! Didžiuojuosi ir nepaprastai džiaugiuosi, kad Lietuvos ligoninėse dirba tokie atsidavę ir darbą bei žmogų mylintys gydytojai. Dar kartą nuoširdžiai Jums dėkoju.
Pagarbiai
Marytė Giršienė, Lazdijų rajonas


Gerb., gyd. dr. A. Berūkšti,
Kreipiuosi į Jus norėdama išreikšti nuoširdžią padėką.
Atvykau į Santaros klinikų kardiologijos ir angiologijos centrą dėl Jūsų paskirtos širdies kraujagyslių stentavimo procedūros. Šį, man labai neramų laiką, Jūsų rūpestis, atidumas, kompetencija, pasiaukojantis darbas ir laiku diagnozuota bei atlikta procedūra padėjo man sveikti. Jūsų profesionalumo ir didelio jautrumo dėka šiandien sveikstu ir nešuosi nepaprastai didelę pagarbą ir dėkingumą. Ačiū Jums už Jūsų ryžtą, atjautą ir norą padėti.
Linkiu Jums ir su Jumis dirbančiam kolektyvui stiprybės, ištvermės ir sveikatos! Didžiuojuosi ir nepaprastai džiaugiuosi, kad Lietuvos ligoninėse dirba tokie atsidavę ir darbą bei žmogų mylintys gydytojai. Dar kartą nuoširdžiai Jums dėkoju.
Pagarbiai
Marytė Giršienė, Lazdijų rajonas


Noriu padėkoti už išgelbėtą tėčio Viktoro gyvybę Covid-19 reanimacijos skyriaus gydytojui Virginijui ir Covid-19 III skyriaus gydytojai Boženai. Jūsų dėka galime džiaugtis gyvenimu ir dar labiau jį branginti. Jūs skatinate pasitikėjimą ir pagarbą gydytojų profesijai! AČIŪ!

Rimantas

Noriu išreikšti nuoširdžią padėką visam Santaros klinikų COVID-19 III skyriaus personalui ir gydytojai Boženai Paškevič, bei COVID-19 Reanimacijos poskyrio personalui už suteiktą profesionalią pagalbą įveikiant sunkią COVID-19 ligos formą, nuoširdų rūpestį, priežiūrą ir bendravimą, išsamius atsakymus į visus kilusius klausimus.

Ši padėka geba išreikšti tik mažą dalelę dėkingumo, kurį jaučiu šiems žmonėms už suteiktą galimybę grįžti namo. Didžiulis AČIŪ Jums ir visiems savo darbui atsidavusiems gydytojams, šios pandemijos kontekste atiduodantiems daug jėgų grąžinant sveikatą bei gelbstint žmonių gyvybes.

Virginijus K.


Ačiū ypatingiems Santaros klinikų medikams - Anastasijai Rancevai, Eiligijui Poškui. Donatui Jociui, Vitalijujui Sokolovui, kurių dėka aš, turinti onkologinę ligą ir patyrusi daugybę komplikacijų, vėl galiu normaliai gyventi.
Esu laiminga kad esu gydoma būtent Santaros klinikose.
Lina Klimavičienė

Norėčiau padėkoti Santaros klinikų Ausų, nosies ir gerklės ligų skyriaus personalui - slaugytojoms, rezidentėms bei, žinoma, gydytojams - už fantastišką pooperacinę priežiūrą ir rūpestį! Ypatingai dėkingas gydytojui Justinui Ivaškai, kuris man atliko nosies pertvaros ir kriauklių operaciją su visomis su tuo susijusiomis procedūromis prieš ir po. Galiu objektyviai įvertinti, jog iš visų medikų, kurie lindo prie mano nosies per daugelį metų, niekas net negali lygiuotis su gydytoju Ivaška - visas su tuo susijusias ne itin malonias procedūras jis atliko taip švelniai, kad savo noru jas mielai pakartočiau. Labai profesionalus, puikiai savo darbą išmanantis ir įvaldęs gydytojas.
Nuoširdus ačiū!
A.Mark

Nuoširdžią padėką noriu pareikšti gydytojui urologui Genadijui Kučinskiui už kompetentingą, atsakingą, pasiaukojantį darbą, profesionalų požiūrį ir dėmesingą bei supratingą bendravimą su pacientais.
Būkite sveiki ir kuo daugiau saulėtų dienų Jūsų asmeniniame gyvenime.
Su pagarba
Rimantas Deninis 2021 11 17

Paskutinį kartą redaguota: 2020-08-14
Į viršų