Buvau  pas Santaros klinikų infekcinių ligų gydytoją Audronę Marcinkutę. Ji gera specialistė, matosi iš jos empatiško bendravimo su pacientu. Nors pas ją lankiausi tik keletą kartų, bet to pakako, kad suprastum, kad tai gydytoja iš pašaukimo. Atrodo, kad jai nėra nieko svarbesnio už paciento problemas. Ji gydo ne tik ligą, bet - pacientą. Džiaugiuosiu sutikęs tokią puikią gydotoją. Linkiu jai nepavargti, dalinant save pacientams. Lai ją visuose gyvenimo keliuose lydi SĖKMĖ.

2023-02-20
Stasys Juozulynas


Dėkojame už profesionalią ir taip reikalingą pagalbą, suteiktą vasario 20 mano dukrai. Nuostabi komanda su gydytoju Darius Piotr Balunas priešakyje puikiai suvaldė situaciją ir nuostabiai pasirūpino sunegelavusia mergaite. Dėkoju visiems pamainos darbuotojams - Jūs nuostabūs! Pradedant registratūra, baigiant kraujo ėmimu iš venos ir praktinaktės darbu matuojant temperatūrą - viskas buvo nuostabu.
Ačiū Jums, kad esate!

Vanda D.


Tariu nuoširdų ačiū gydytojai kardiologei profesorei Žanetai Petrulionienei. Susitikome mes tik trumpai konsultacijai, kai aš gydžiausi po operacijos Ginekologijos skyriuje, bet Jūsų šiluma, profesionalumas ir geranoriškumas man ne tik padėjo sveikti, bet ir pajusti nuoširdų rūpinimąsi manimi. Tokie gydytojai, kaip Jūs, šiandien labai reikalingi žmonėms. Būkit sveika ir mylima.
Nijolė Akelaitienė Varėna

Reiškiu pačius šilčiausius ir nuoširdžiausius padėkos žodžius Ginekologijos skyriaus gydytojai Danutai Vasilevskai už atliktą man operaciją, už profesionalumą, žmogiškumą ir nuoširdumą!
Gerbiama gydytoja, Jūs esate laimingas žmogus, nes Dievas Jus apdovanojo talentu, gera, dosnia širdimi ir auksinėmis rankomis. Linkiu Jums viso ko geriausio nelengvame jūsų darbe ir asmeniniame gyvenime.
Nijolė Akelaitienė Varėna

Norime išreikšti begalinę padėką Santaros klinikų Ortopedijos-traumatologijos centro vadovui doc. Giedriui Kvederui ir Urologijos centro gydytojui urologui Genadijuj Kučinskiui už suteiktą pagalbą mano vyrui. Už didžiules pastangas ir puikiai atliktas operacijas, už profesionalumą, begalinį atsidavimą savo darbui ir nuoširdų dėmesį.
Nuoširdžiausias AČIŪ!
Marijona Šnirienė ir šeima

Nuoširdus ačiū Santaros klinikų Ortopedijos- traumatologijos centro gydytojai Irenai Gvozdovič už profesionalumą, už puikiai atliktą operaciją, palaikymą, padrąsinimą ir nuoširdų rūpestį viso gydymo metu.

Taip pat dėkoju visam skyriaus personalui už pagalbą ir gydymą.

Pagarbiai

Gražina Doveiko.


Nuoširdžiai dėkoju Vaikų ausų, nosies, gerklės ligų skyriaus vedėjai Vaivai Mickevičienei už sutektą pagalbą mano sūnui Gabrieliui, už profesionalumą, kantrybę, šiltą ir draugišką bendravimą su vaiku, už atsakymus į kiekvieną iškilusį klausimą.

Taip pat norėčiau padėkoti Nijolei Dzygalienei bei visam skyriaus personalui už dėmesingumą, supratingumą, padrąsinančius žodžius, geranoriškumą ir pagalbą.

Su geriausiais linkėjimais – Jelena Šorochova.

Tariu nuoširdų AČIŪ visiems specialistams ir darbuotojams už pagalbą įveikiant kelio sąnario operaciją, už nuoširdų rūpestį, dėmesį, įsiklausimą. kiekvieno apsilankymo metu jutau, kad , kad mano savijauta ir skausmas rūpi ne tik man. nustebino jau pirmas vizitas pas ortopedijos skyriaus vedėją Petrą Butieną, kuri kruopščiai ir išsamiai klausinėjo, čiupinėjo, tyrinėjo mano kelią. maloniai nuteikė gydytojo dėmesingumas, paprastas bendravimas, išsami informacija. šį gydytoją reikalui esant rekomenduočiau savo artimiems ir draugams didelis AČIŪ nuostabiam gydytojui ir žmogui anesteziologui Jurgiui Garšvai už puikiai ir profesionaliai atliktą darbą. šiandien retai galima sutikti žmogų, kuris sąžiningai su visa atsakomybė atlieka savo darbą. dėkoju už įdėtas pastangas ir rezultatą , kuris viršijo mano lūkesčius. malonu bendrauti su tokiu specialistu. nuostabiai specialistei- slaugytojai Santai Laginauskienei, nuoširdžiai stengėsi padėti įveikti skausmus, kad kuo greičiau įveikti negalavimą už nuoširdžia priežiūrą ir rūpestį malonų ir šiltą bendravimą. mano geri atsiliepiamai apie visą darnią komandą, kuriai rūpu kiekvienas pacientas.
Esu sužavėta ir dėkinga;)
su pagarba Vladislava Doveiko

Norime išreikšti begalinę padėką nuostabiems klinikų chirurgams - V. Janušauskui ir A. Zorinui. Už jų profesionalumą, atsakingumą ir atjautą, kurią jautėme visus sudėtingus 2 mėnesius. Už didžiules pastangas ir indėlį operacijos metu, kurių dėka pavyko išgyventi ir sugrįžti į gyvenimo ritmą. Taip pat norime padėkoti II reanimacijos skyriui ir 1-ajam širdies chirurgijos skyriui už puikią priežiūrą, supratingumą, pagalbą ir patarimus. Džiaugiamės, turėdami specialistus, kurie prijaučia pacientus bei dėl jų stengiasi daugiau nei ,,priklauso’’. Nuoširdžiausias AČIŪ! D. Aleksandravičienė ir šeima

Nuoširdžiai dėkoju gydytojui Karoliui Baužiui, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgui už aukščiausio lygio suteiktą pagalbą. Ačiū už profesionalų , kvalifikuotą itin ilgą gydymą, nuoširdų dėmesį, pasiaukojantį darbą bei dėmesingą ir supratingą bendravimą. Tik šio gydytojo – Karolio Baužio dėka esu sveika ir gyva. Kuo daugiau tokių specialistų – talentingų ir rūpestingų, atsidavusių savo profesijai. Dėkoju dr. N.Jakučiui, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos centro vadovui už jo vadovaujamą kvalifikuotą , pagarbų, kantrų ir itin dėmesingą skyriaus personalą. Dėkoju už profesionalų požiūrį ir dėmesingą bendravimą dr. Š.Mažeikai, taip pat ir gydytojai Rūtai Venciūtei. Dėkoju operacinės darbuotojams, nuostabiam personalui, sesutėms jų padėjėjoms bei valytojoms, kurios su didele kantrybe, nuoširdumu, dėmesingu bei rūpestingu ir geru žodžiu teigiamai nuteikia kiekvieną ligonį. Džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad Lietuvoje yra nuostabios Santaros klinikos, kuriose paslaugos yra aukščiausio lygio. Čia patekęs pacientas gali jaustis tikrai saugus, taip jaučiuosi ir aš. Tegul laimė ateina į Jūsų gyvenimą dvigubai tiek, kiek išdalinate kitiems.
Egidija Tarkauskienė

Dėkoju gydytojui doc. dr. Giedriui Kvederui ir jo komandai, skyriaus darbuotojams už atliktą operaciją, sugrąžintą judėjimo džiaugsmą.

Lai lengvai atsiveria Naujųjų Metų vartai, tebūna jie paženklinti sėkme. Nepavarkite dalindami širdies šilumą ir profesionalumą, žinias, šypsenas ir rūpestį.

Nuoširdus AČIŪ

Pagarbiai

Virginija Skiparienė


Dėkojame gerb.gydytojui Arūnui Žilinskui (krūtinės chirurgui) ir Širdies ir krūtinės chirurgijos centrui už nuoširdų siekį padėti sergančiam žmogui, už dėmesį ir betarpiškumą bendraujant su pacientu ir jo artimaisiais. Dėkojame medicinos bendruomenei už prasmingą Jūsų kasdieninę veiklą.
Asta ir Aurimas Mozeriai.

Esu be galo dėkinga endokrinologui Algirdui Masiulioniui. Gydytojui rašau didžiąja raide, taip išreikšdama ypatingą pagarbą. Ačiū Jums už profesionalumą, atsidavimą darbui, už nuoširdų dėmesingumą, puikų bendravimą.
Pagarbiai Tatjana Č.

Širdingai dėkoju gydytojai Rasai Žiukaitei ir visam Endokrinologijos skyriaus kolektyvui už profesionalų gydymą, rūpestingą slaugą ir nuoširdų rūpestį.
Su pagarba Pranas Petrauskas

Noriu padėkoti visam Akušerijos skyriaus personalui ir likusiam F korpuso kolektyvui už sklandų vaiko atėjimą į pasaulį ir lengvas pirmąsias paras mamai. Linkiu, kad darbo būtų kuo mažiau ir tik lengvas - be stresinių situacijų.
Gražių ir jaukių švenčių jūsų šeimoms.
Pasirašo laimingi tėveliai.

Paskutinį kartą redaguota: 2020-08-14
Į viršų