Norėčiau padėkoti visiems, kurie prisidėjo prie to, kad šiandien jaučiuosi pilnaverčiu žmogumi kasdien vis geriau ir geriau girdžiu. Implanto klausos operacija man didžiausia gyvenimo dovana. Nuoširdžiai dėkoju klausos protezavimo specialistui ir profesoriui Eugenijui Lesinskui už suteiktą galimybę girdėti. Dėkoju klausos gydytojai Donatai Vaitkūnaitei. Linkiu sėkmės, kantrybės ir kad Jus visus tesaugo angelo sargo ranka ❤️
Vilija

Iš visos širdies noriu padėkoti už galimybę švęsti antrą savo gimimo dieną nuostabiai gydytojai dr. VIRGINIJAI PALIULYTEI ir gydytojai DIANAI PLĖŠTYTEI. Ačiū Jums už tai, kad dabar galiu džiaugtis savo beveik 7-ių mėnesių džiaugsmu ir už galimybę turėti jų daugiau ateityje. Ačiū už Jūsų profesionalumą! Taip pat noriu padėkoti gydytojui anesteziologui ALBERTUI LAPKŪNUI už palaikymą abiejų operacijų metu. Be Jūsų šiandien manęs nebūtų.. Taip pat noriu padėkoti visam kolektyvui, dirbančiam II arba III poste - atsiprašau, bet nepamenu, kuriame tiksliai gulėjau (palata buvo F243), ypatingai didelis AČIŪ LAIMAI KEMESIENEI už skleidžiamą ramybę. Žemai Jums lenkiuosi ir linkiu visko visko ko geriausio! Ačiū Jums, kad esate kuriate tokią jaukią, ramią ir nuostabią atmosferą ligoninėje. Kuo didžiausios Jums sėkmės visame kame!
Su didžiausia pagarba A. Paukštė.

Dėkoju Psichiatrijos skyriaus kolektyvui ir vadovui dr. E.Dlugauskui už pagalbą sveikstant. Jūs kuriate saugią, geranorišką, palaikančią aplinką, kuri labai svarbi tokiais sunkiais gyvenimo momentais. Visa skyriaus komanda suteikia daug paramos ir dėmesio, kurie leidžia pasijausti, kad esame gerose profesionalių gydytojų rankose. Ačiū jums nuoširdžiai!
Romualda


Viktorijos Gailutės Žiupkaitės artimieji nuoširdžiai dėkoja II reanimacijos ir intensyviosios terapijos, Pilvo chirurgijos ir Urologijos skyrių personalui už rūpestį, pagalbą, ištvermę, nuoširdų žodį, supratingumą ir profesionalų darbą ir linki sveikatos bei ištvermės sunkiame ir atsakingame darbe. AČIŪ!

Esame labai dėkingi Santaros klinikos Akušerijos ir ginekologijos centro gydytojoms akušerėms-ginekologėms Vilijai Kvietkauskienei ir prof. Žanai Bumbulienei už suteiktą profesionalią medicininę pagalbą laukiantis ir sutinkant š. m. rugpjūčio mėn. gimusius mūsų dvynius. Ačiū, kad galėjome tinkamai pasiruošti šiam įvykiui bei sveiki sugrįžti į namus! Nuoširdžiai – Rugilė ir Artūras Puodžiūnai, 2021 m. rugpjūtis

Nuoširdžiai dėkoju Santaros klinikų Covid-19 II skyriaus personalui už profesionalią pagalbą grąžinant į sveikųjų gretas :) Pagarbiai
Aurimas G.

Nuoširdžiausiai dėkoju gydytojai neurologei Ievai Sereikei, skausmo medicinos centro skyriaus vedėjui gydytojui anesteziologui-reanimatologui Alfredui Vaitkui ir visam Skausmo medicinos centro kolektyvui, Neurochirurgijos skyriaus vedėjui gydytojui neurochirurgui Robertui Kvaščevičiui, gydytojui Lukui Šalaševičiui, anesteziologei-reanimatologei Dianai Gasiūnaitei, slaugytojoms Jolantai Prievelienei ir Emilijai Šukaitytei bei visam Neurochirurgijos skyriaus kolektyvui, Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus vedėjai fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai Ievai Laucevičienei, gydytojai Godai Bazienei, kineziterapeutams Raimundui Venskaičiui, Alinai Hofer, masažuotojai Galinai Karpuškienei, slaugytojoms Daiva Tamulienė, Liudmilai Metelskajai, Vidai Brazauskienei, Virginijai Sabaliauskienei ir kitiems Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus darbuotojams už profesionalumą, atidumą, dėmesingumą, empatiją.
Žemai lenkiu galvą už suteiktą pagalbą ir sugrąžintą sveikatą.
Jūsų pacientė L.J.


Man jau ne pirmą kartą tenka pasinaudoti Santaros klinikų Širdies aritmijų skyriaus specialistų ir visų ten dirbančiųjų pagalba. Jos prisireikė ir šių metų liepos mėn. pabaigoje. Vos trejetą dienų trukęs profesionalus medikų dėmesys ir paskirtas gydymas grąžino mano širdžiai ritmą, dėl ko labai džiaugiuosi ir galiu toliau įprastai gyventi bei dirbti. Todėl su didele pagarba nuoširdžiai dėkoju mane gydžiusiems profesoriams G.Marinksiui, A.Aidiečiui, gydytojams P.Jurkuvėnui, K.Bagdonui, J.Bacevičiui, J.Marinskienei.
Linkiu Jums kuo geriausios profesinės ir asmeninės sėkmės!
Pagarbiai
Julius B.

Yra daktarai ir yra daktarai nuo Dievo. Toks yra daktaras Linas Svetikas. Nuoširdus ačiū, Jums, daktare Linai. Linkiu sėkmės Jūsų labai atsakingam darbe, gelbėjant mūsų gyvybes.
Ernestas

Norėčiau padėkoti nuostabioms akušerėms, kurios padėjo prieš, per ir po gimdymo. Deja, neįsidėmėjau vardų, bet jau praėjus daugiau negu mėnesiui po gimdymo, negaliu pamiršti draugiškų veidų, nuoširdžių patarimų ir globėjiško palaikymo, kas ypač svarbu gimdant pirmą kartą.
Nuoširdus AČIŪ šauniam kolektyvui!
Inga Strimaitienė

Nuoširdžiai dėkojame visai Santaros klinikų akušerijos komandai, dirbusiai 2021 m. liepos 20-23 dienomis.
Ypatingai gyd. Sigitui Daubarui ir akušerei-ginekologei Violetai, už rūpestį ir buvimą šalia, puikiai atliktą darbą, padėjusį mūsų sūneliui jaukiai ateiti į šį pasaulį... gyd. Sigitas Daubaras, turintis puikų humoro jausmą padėjo atsipalaiduoti tada kada buvo galima ir susikaupti tuomet, kai to labiausiai reikėjo... taip pat dėkojame gyd. Jatužienei, dirbusiai tą dieną priėmimo skyriuje, gyd. Juršėnui, anesteziologėms ir visiems kitiems gydytojams, seselėms, aptparnaujančiam personalui. Visi esate labai rūpestingi ir nuoširdūs. Tikri savo srities profesionalai! Sveikatos Jums visiems! Dar kartą AČIŪ.

N. Puodžiukienė


Norime padėkoti ginekologijos - akušerijos skyriui: gyd. S. Daubariui ir akušerei Tatjanai - taip nuostabiai priėmus mūsų vaikelį į šį pasaulį, viskas vyko sklandžiai ir rūpestingai, gydytojo ir akušerės profesionalumas suteikė daug jėgų ir pasitikėjimo. Visa komanda buvo nuostabi, ačiū!! Vėliau didelės padėkos skyriuje dirbančiam personalui, gyd. neonatologei I. Matiejūnaitei, akušerėms ir maitinimo specialistėms. Esame Jums visiems be galo dėkingi ir vertiname Jūsų darbą.
Gintarė ir Cyril

Nuoširdžiai dėkojame didelei komandai žmonių, besirūpinusių ir padėjusių 2021 m. liepos 16 d. mūsų vaikeliui sėkmingai atvykti į šį pasaulį. Esame ypač dėkingi akušerei Audronei Urbanavičienei už puikią priežiūrą, visokeriopą pagalbą bei šiltus palaikymo žodžius gimdymo laikotarpiu ir po jo. Ačiū visai operacinės komandai - gyd. Giedrei Jurėnaitei Malychinai, gyd. rez. Augustei Butkevičiūtei ir operacinės slaugytojai Ievai Narušienei už naujagimio pasitikimą. Ačiū gydytojui anesteziologui Gintui Balaišiui ir anestezijos slaugytojai Inesai Lukanovaitei už medikamentinį ir verbalinį:) viso laikotarpio nuskausminimą. Ačiū akušerėms Jovitai Čepelovai, Astai Čeikauskienei, Jūratei Kerulienei ir Oksanai Kimso už palaikymą, pagalbą, mokymus ir kantrybę. Ačiū gydytojai neonatologei Ievai Navarackaitei už visus atsakytus klausimus ir skirtą laiką. Ačiū žindymo specialistei Giedrei Kavaliauskaitei už be galo vertingą konsultaciją ir naudingus patarimus. Ačiū visam būriui slaugytojų padėjėjų, kurių svarbus ir reikalingas darbas dažnai lieka nepastebėtas. 

Erika Šalčiūtė-Šimėnė, Mantas ir Tauras Šimėnai

Nuoširdžiai dėkoju II Kardiologijos skyriaus vedėjai doc. B. Petrauskienei už parinktą gydymo būdą ir grąžintą sveikatą.

Pacientas doc. dr. Zenonas Kaunas


Laba diena, noriu nuoširdžiai padėkoti Santaros klinikų Priėmimo skyriuje dirbančiam gydytojui otorinolaringologui Stanislovui Ambrasui už puikų bendravimą, kokybiškai suteiktą pagalbą mano tėčiui Algiui Geležauskui. Atvykome labai išsigandę dėl kraujavimo iš ausies. Gydytojas mus nuramino, atliko ausų apžiūrą, išsamiai paaiškino kraujavimo priežastį, dėl ko likome sužavėti gydytojo nuoširdumu, puikiu bendravimu ir profesionalumu. Daktare, Jums didelis DĖKUI.

Pagarbiai Rasa Geležauskaitė

Paskutinį kartą redaguota: 2020-08-14
Skubi pagalba kaip mus rasti susisiekti