Dėkoju nuostabiai gyd. alergologei prof. Laurai Malinauskienei už profesionalumą ir dėmesį, skirtą mano tėvui Adolfui Kašėtai padedant išsiaiškinti įsisenėjusių negalavimų priežastis.
Sūnus Gintautas

Norėčiau išreikšti padėką gydytojui Ugniui Kšanui ir jam asistuojančiam rezidentui. Šiandien mintimis  sugrįžtu į gegužės mėnesio pabaigą.  Gyvenimas taip susiklostė, kad padarius galvos MRT sužinojau, jog galvoje yra darinys. Vien nuo tos minties, kad reikės operuotis, stingo kraujas. Vaikams padedant, užsirašiau konsultacijai pas neurochirurgą Ugnių Kšaną. Po vizito pas jį, viskas sugulė į savo vietas. Gydytojas ramiai, paprastam žmogui suprantamai išdėstė, kas yra ta meningioma. Nuramino, bet atsakingai paaiškino, kad ją reikėtų šalinti. Jo žodžiai - "jei tai būtų mano brangiems žmonėms - mamai, sesei, tikrai operuočiau" man padėjo apsispręsti. Birželio 6 d. neurochirurgas Ugnius Kšanas mane ir operavo. Po operacijos gydytojas aplankė palatoje, papasakojo apie operacijos eigą, kartu pasidžiaugėme mano apsisprendimu nelaukiant operuotis, kadangi tuo išvengėme galimų komplikacijų. Atskirai norėčiau padėkoti ir rezidentui (deja, nežinau jo pavardės) už šiltus žodžius, patarimus. 

Dabar jau po reabilitacijos ir jaučiuosi gerai, tik gražus randas primena, ką teko išgyventi.  Ačiū gydytojui Ugniui Kšanui ir su juo dirbusiam rezidentui. Jūs darote stebuklus savo profesionaliomis rankomis ir didele mylinčia širdimi.

Pagarbiai
Zita Mačiulienė


Nuoširdžiai dėkoju visiems 3-osios bei 1-osios reanimacijų skyrių kolektyvams, Nefrologijos skyriui už mano mamai suteiktą antrą gyvenimą. Ačiū už Jūsų profesionalumą, rūpestį bei atsidavimą.

Ypatinga padėka 1-osios reanimacijos skyriaus vedėjui p. Gintautui Kėkštui už puikią komunikaciją su artimaisiais, kantrybę bei gydymą.

Indre Lapinskiene, 3 -osios reanimacijos gydytoja, dėkoju Jums už operatyvumą, nuoširdų bei išsamų ligos išaiškinimą, Jūsų atsidavimą ir geranoriškumą. Ačiū už visus organizuotus susitikimus su nuostabiais savo srities profesionalais. Aš dar niekada nebuvau sutikusi tiek nuostabių medikų!

Širdingas ačiū Nefrologijos centro vadovui prof. Mariui Miglinui už šiltą priėmimą ir parodytą dėmesį.

Ačiū gydytojai Ugnei Čėsnienei už mamai skirtą gydymą ir dėmesį artimiesiems. Jūs esate pavyzdys, kaip paprastai ir aiškiai komunikuoti su šeimos nariais. Ir, žinoma, ačiū visoms skyrių sesutėms bei slaugos personalui. Jūsų kasdieninis darbas yra labai labai vertingas.

Helenos Morkūnienės dukra


Šiandien teko garbė sutikti gydytoją kardiologą doc. Alfredą Rudį. Užsirašėme konsultacijai atsitiktinai. Tačiau mūsų laukė staigmena - gydytojas "nuo Dievo", paskyrė visus tyrimus, pakoregavo gydymą, surašė net kaip ir kada vartoti vaistus. Buvo dėmesingas ir taktiškas su garbingo amžiaus paciente.
Ačiū labai, nuostabus gydytojas ir su juo kartu dirbusi slaugytoja. Man, kaip dirbančiai tose pačiose Santaros klinikose slaugytoja, yra labai svarbus žmogiškumo faktorius. O čia mes buvome išklausytos ir išgirstos.
Ačiū, ačiū, ačiū. 
Kristina /Alina

Širdingai dėkoju gydytojui Stanislavui Stefanovičiui ir jo komandai dirbusiems 2022 m. liepos 19 d. d. 20.00 val. priėmimo - skubios pagalbos skyriuje, už suteiktą pagalbą, už rūpestingumą, nuoširdumą ir pagalbą įveikiant skausmą.
Ačiū Jums!
G.Baliukevič

Teko gydytis prof. Kęstučio Strupo vadovaujamame centre ir supratau, kad neklydau - gydytojai iš dievo malonės chirurgai – prof. Eligijus Poškus, dr. Andrius Rybakovas, anesteziologas Tomas Strainys – auksčiausios klasės profesionalai, atsakingi ir dėmesingi gydytojai, ramūs ir ryžtingi sudėtingose situacijose. Pribloškė šių gydytojų žmogiškas rūpestis – ar girdėta, kad per atostogas, išeiginėmis, ne darbo valandomis jie rūpinasi savo ligoniais. Nuoširdžiai Jiems dėkingas už išgydymą. Taip pat labai dėkingas visam skyriaus kolektyvui – slaugytojoms Irinai, Beatoms, Živilei, Jolantai, Irenai, Liucijai, slaugytojų padėjėjoms Ėlytei, Veslavai ir visiems, kurių vardu nesužinojau. Visiems, kurie kiekvieną dieną ir naktį traukė mane iš ligos gniaužtų. Ir dar – kartais pagalvoju, kokia Lietuva turtinga savo gydytojais, chirurgais. Ar tai suprantame? Gal mums reikia 100 metų istorinės perspektyvos, kad įžvelgtume didžiųjų savo chirurgų figūras Lietuvos medicinos istorijoje? Gal reikia laiko, kaip reikėjo ir didiesiems senovės gydytojams, kad juos pripažintų? Niekas dabar neprisimena to Romos valdininko, kuris išrašinėjo leidimus gydytojo praktikai. O gal tada nereikėjo? Užteko būti gydytoju iš dievo malonės.
Pacientas Aleksandras


Pačius šilčiausius ir nuoširdžiausius padėkos žodžius skiriu ortopedijos-traumatologijos centro gydytojai Irenai Gvozdovič ir visai komandai: gyd. J.Garšvai, gyd. J.Čiūderei, op. slaugytojai I.Tamulevičienei, anestezistei V. Šlapelytei ir ortopedijos- traumatologijos skyriaus komandai, už profesionaliai atliktą operaciją, žmogiškumą, supratimą ir padrąsinimą.
Visiems linkiu stiprios sveikatos ir kuo didžiausios sėkmės!
Dalia

Šeimos gydytoja skyrė pasitikrinti dėl širdies ir kraujagyslių ligų pagal pirminės prevencijos programą. Šis patikrinimas labai išsamus ir ilgai trunka. Ačiū visam skyriui, ypač skyriaus darbuotojai iš B-378 kab. (t.y. Širdies ir kraujagyslių neinvazinės ir ultragarsinės diagnostikos skyrius), kuri puikiai organizavo tyrimų laiką, išeidavo patikrinti, ar nesėdim be reikalo, surasdavo, kuriam kabinete laisva, nukreipdavo ir taip sutaupė daug laukiančiųjų laiko. Ačiū už dėmesingumą.

Audronė


Esu dėkingas ir noriu pareikšti nuoširdžią padėką Santaros klinikų Vidaus ligų skyriaus personalui, kuriame sutikau aukštos kvalifikacijos ir atsakingus gydytojus bei bendrosios praktikos slaugytojas ir slaugytojų padėjėjas. Ypatingai dėkoju Vidaus ligų centro vadovei dr. Aušra Marcijonienėi bei gyd. Rasa Rinkšalytėi už žmogiškumą, nuoširdų bendravimą ir jų neabejotiną kompetenciją bei profesionalumą.
Nuoširdus ačiū visai skyriaus komandai už žmogiškumą, nepriekaištingą darbą ir begalinę atsakomybę.

Pagarbiai
Valdas Kasperavičius.


Nuoširdžiai dėkoju LOR gydytojams ir jų komandoms, dirbusiems 2022.06.16 ir 2022.06.17 skubios pagalbos skyriuje už profesionalumą bei žmogiškumą. Taip pat procedūrinio darbuotojams už rūpestingumą. Ačiū, medikai!

Aurelija


Širdingai dėkoju gydytojai Emilijai Žukauskaitei ir jos kolegai, dirbusiems 2022 m. birželio 10 d. 20.15 val. infekcinių ligų priėmimo - skubios pagalbos skyriuje, už suteiktą pagalbą,už rūpestį ir šilumą mano 86 metų amžiaus mamai Franciškai Šerėnienei.

Nuoširdi padėka gydytojams neonatologams ir jų kolektyvui, kurie 2022.05.24 18:17 gimusiam mūsų sūneliui padėjo atsigauti po sunkaus gimdymo.
Ačiū Jums!
Laimingi tėveliai Inga ir Artūras Vansevičiai ir sūnus Adomas


Noriu iš visos širdies padėkoti 1 infekcinių ligų skyriui, antram aukštui už priežiūrą, gydymą mano mamos. Atvežėm vos kvėpuojančią, o dabar kalbu telefonu su atsigavusia mama. Ačiū Jums, kad nustatetė kas jai yra, ačiū už rūpiestį, už maistą (sakė, dar taip skaniai ligoninėje nevalgė). Nuoširdūs Ačiū, kad ją išgelbėjot.
Ačiū Visam personalui!!!!!
Būkite sveiki!
Dukra Violeta

Labai noriu padėkoti  Kardiologijos ir angiologijos centro, II kardiologijos skyriaus visam labai profesionaliam bei draugiškam kolektyvui, jo vadovei doc. Birutei Petrauskienei ir ypatingai mane operavusiam profesoriui Germanui Marinskiui. Šiuos medikus visada prisiminsiu su didžiule pagarba ir dėkingumu. Linkiu jiems kuo didžiausios sėkmės ir sveikatos!❤
Edita Jakubonytė-Kybartienė


Dėkoju Akių ligų centro direktoriui Rimvydui Stanislovui Ašokliui priėmusiam sprendimą dėl akies operacijos ir paruošiamuosius darbus operacijai.
Akį operavo gydytoja Laura Butkienė.Tai medikė iš prigimties, nors pirmą kartą ją teko matyti. Operacija pasisekė sėkmingai, kaip toliau bus niekas nežinome. Svarbu, kad šiuo metu gerai.
Dėkoju visam Akių ligų centro kolektyvui už atsidavimą profesijai.
Linkiu jauniems specialistams sėkmės, jie bus geri gydytojai, nes mokosi iš profesionalų.

Ona Kavalčiukienė 2022.05.17                       


Paskutinį kartą redaguota: 2020-08-14
Į viršų