Noriu išreikšti nuoširdžią padėką visam Santaros klinikų COVID-19 III skyriaus personalui ir gydytojai Boženai Paškevič, bei COVID-19 Reanimacijos poskyrio personalui už suteiktą profesionalią pagalbą įveikiant sunkią COVID-19 ligos formą, nuoširdų rūpestį, priežiūrą ir bendravimą, išsamius atsakymus į visus kilusius klausimus.

Ši padėka geba išreikšti tik mažą dalelę dėkingumo, kurį jaučiu šiems žmonėms už suteiktą galimybę grįžti namo. Didžiulis AČIŪ Jums ir visiems savo darbui atsidavusiems gydytojams, šios pandemijos kontekste atiduodantiems daug jėgų grąžinant sveikatą bei gelbstint žmonių gyvybes.

Virginijus K.


Ačiū ypatingiems Santaros klinikų medikams - Anastasijai Rancevai, Eiligijui Poškui. Donatui Jociui, Vitalijujui Sokolovui, kurių dėka aš, turinti onkologinę ligą ir patyrusi daugybę komplikacijų, vėl galiu normaliai gyventi.
Esu laiminga kad esu gydoma būtent Santaros klinikose.
Lina Klimavičienė

Norėčiau padėkoti Santaros klinikų Ausų, nosies ir gerklės ligų skyriaus personalui - slaugytojoms, rezidentėms bei, žinoma, gydytojams - už fantastišką pooperacinę priežiūrą ir rūpestį! Ypatingai dėkingas gydytojui Justinui Ivaškai, kuris man atliko nosies pertvaros ir kriauklių operaciją su visomis su tuo susijusiomis procedūromis prieš ir po. Galiu objektyviai įvertinti, jog iš visų medikų, kurie lindo prie mano nosies per daugelį metų, niekas net negali lygiuotis su gydytoju Ivaška - visas su tuo susijusias ne itin malonias procedūras jis atliko taip švelniai, kad savo noru jas mielai pakartočiau. Labai profesionalus, puikiai savo darbą išmanantis ir įvaldęs gydytojas.
Nuoširdus ačiū!
A.Mark

Nuoširdžią padėką noriu pareikšti gydytojui urologui Genadijui Kučinskiui už kompetentingą, atsakingą, pasiaukojantį darbą, profesionalų požiūrį ir dėmesingą bei supratingą bendravimą su pacientais.
Būkite sveiki ir kuo daugiau saulėtų dienų Jūsų asmeniniame gyvenime.
Su pagarba
Rimantas Deninis 2021 11 17

Labai dėkojame gydytojai reabilitologei dr. Svetlanai Lenickienei. Už profesionalumą, rūpestingumą, nuoširdų dėmesį, sklindančią žmogišką šilumą. Net neįsivaizduojate, kiek tai daug reiškia bandant keltis beveik iš mirties patalo... Koks brangus kiekvienas patarimas, pastebėjimas, jautrus požiūris, užuojauta, padrąsinimas eiti pirmyn... Jums labai tinka būti gydytoja – tokiai švelniai, jautriai, nuoširdžiai ir kartu stipriai moteriai!
Dar kartą dėkui už Jūsų didžiulį norą padėti negailint laiko ir jėgų. Buvome ne vienoje reabilitacijos įstaigoje, tačiau ir Jums, ir visam personalui, nėra lygių!
Saugokime tokius žmones ir mylėkime, neturime jų per daug!
Tikrai patyrėme, kad kaip sakoma Patarlių 12:25 “Rūpestis prislegia žmogui širdį, bet geras žodis pralinksmina”. O sveikstant tai ypač svarbu.
Pagarbiausiai
Saulius ir jo žmona


Nuoširdžiausiai dėkoju 2-jo kardiologijos skyriaus vedėjai Birutei Petrauskienei, palatos gydytojai Giedrutei Raišelienei ir visam nuostabiam skyriaus kolektyvui.
Pagarbiai
Algirdas Domarkas

Noriu padėkoti iš visos širdies gydytojams Mariui Kryžauskui ir dr. Mariui Petrulioniui už profesionalų darbą bei sugrąžintą sveikatą.
Taip pat esu dėkingas visam II pilvo chirurgijos skyriaus personalui už rūpestį ir nuoširdumą.
Dėkingas
Benediktas Miklinevičius


Abdoninalinės chirurgijos gydytojui JAROSLAVUI TUMUI. Gerbiamas ir brangus mūsų širdžiai, gydytojau, nuoširdžiai dėkojame jums ir visiems kartu buvusiems su mūsų sūnumi gydytojams, slaugytojoms. Jūs, mielas gydytojau, atlikote kvalifikuotą operaciją, išgelbėjote mūsų sūnaus, Raimundo Sereikos gyvybę. Dėkojame jums už nuoširdžią priežiūrą, gydymą, globą. Mes labai vertiname jūsų atliktą nuostabų darbą. Dėkojame jums už atsidavimą savo profesijai, linkime, kad visada galėtumėte padėti tiems, kurie vadinami pacientais. Su didžia pagarba jums.
Raimundo Sereikos tėveliai

Esu begalo dėkinga Akių ligų centrui už gerą gydymą ir priežiūrą. Ypač, norėčiau išskirti ir padėkoti Gintę Sirvydytę ir Rasą Sirtautienę.

Tava Navickaja


Nuoširdžiai dėkojame gydytojui Dariui Aukštikalniui už 2021 metų laikotarpyje profesionaliai atliktas abiejų akių kataraktos operacijas, viso Akių ligų centro personalo malonų bendravimą ir paslaugias šypsenas.
Pagarbiai
Vytautas Didžiokas ir duktė Violeta Kvedarienė

 


Nuoširdžiai dėkoju Hemodializės skyriaus slaugytojai Zitai Valančiūnaitei už puikiai atliktą dializę (2021.10.09), už rūpestinumą bei šiltą ir nuoširdų bendravimą. Sveikatos, stiprybės slaugytojai Zitai linki Genė Markutėlienė. Vilnius, 2021.10.10

Norėčiau nuoširdžiai padėkoti už suteiktą profesionalią, savalaikę ir rūpestingą pagalbą, suteiktą  pacientei Danutei Ceškel, gerb. gydytojai Aleksandrai Ekkert ir  seselei Innai.  Daugiau tokių kadrų med. sistemoje sukurtų stebuklus! Sėkmės profesionalams darbuose.
Renata


„...Brangink gydytoją, nes jis tau svarbus; juk VIEŠPATS jį sukūrė. Juk iš Aukščiausiojo eina jo gydymo dovana ir iš karaliaus jis gauna pragyvenimą. Gydytojo žinojimas daro jį įžymų, ir didžiūnai jam pagarbą reiškia...“ (Sir 38,1-3) Nuoširdų AČIŪ tariu visam medicinos personalui už dovanotus gyvenimo matus, už galimybę kvėpuoti, matyti, vaikščioti ir tiesiog gyventi. Naujai gimiau 2020 metų spalio 28 diena- tai dar vienas mano gimtadienis, už kurį niekada nesustosiu dėkoti Jums GYDYTOJAI, Jums SLAUGYTOJOS ir Jums SLAUGYTOJŲ PADĖJĖJOS bei VISIEMS, kurie naujai gimusi išmokėte vaikščioti ir išlydėjote namo. Lenkiu galvą prieš kiekvieną iš Jūsų, nes kantrybės, atidumo ir empatijos bei profesionalumo esate sklidini ir tuo dalinatės su savo pacientais. Pakėlęs akis į dangų suprantu, kad esu labai dėkingas Kūrėjui už kiekvieną iš Jūsų, nes Jūs dovana. Kasdien savo mintyse prisimenu DONORO ŠEIMĄ, kuri savo sprendimu suteikė gyvenimą keliems žmonėms, nes mūsų viltis gyventi geso kiekvieną minutę. Ačiū visų DONORŲ ŠEIMOMS už jų artimo mielės ženklus, už sugebėjimą galvoti apie kitus sunkiu gyvenimo momentu. NUOŠIRDUS AČIŪ JUMS PROFESIJOS VIRTUOZAI: Hepatologijos ir gastroenterologijos skyriui, Organų transplantacijos koordinavimo centrui, I Pilvo chirurgijos skyriui, I Reanimacijos-Intensyviosios terapijos skyriui, II Reanimacijos-Intensyviosios terapijos skyriui, doc. Airidai Buivydienei, kuri visus šiuos metus lydi savo rūpesčiu ir nuolatine priežiūra.
PAGARBIAI Pacientas Ivanas Matusevičius

Net neabejojau kad gimdyti norėsiu tik Santaros klinikose, nes žinojau ir tikėjau, kad ten galėsiu gauti profesionaliausią pagalbą tiek gimdymo metu, tiek kūdikio gydymui, jei kas nors vyktų ne taip sklandžiai, kaip norėtųsi. Nors aplinkoje turėjau kitokių paraginimų - vienintelis variantas buvo ir liko Santaros klinikos. Buvau teisi, nors gimdymas nebuvo lengvas ir sklandus. Gal hormonai, gal baimė ar stresas ir dideli skausmai lėmė, kad labai sunkiai sekėsi gimdyti. Profesionalios gydytojos manau, išgelbėjo kūdikį. Darė viską ir dar daugiau, kad pagimdyčiau pati, ir buvo pasirengę jau taikyti kitus gimdymo pagalbos metodus. Begalinis ačiū puikioms gydytojoms Rasai Povilaitienei, Dianai Plėštytei, akušerei Aušrinei ir visam dalyvavusiam kolektyvui. Džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad turime tokius profesionalius ir darbui atsidavusius medikus.
Ačiū nuo Dalios, Rimo ir mažosios dukrytės.

Norėčiau išreikšti pačius nuoširdžiausius padėkos žodžius Gydytojui urologui Adomui Ladukui už profesionalumą, skirtą man laiką ir dėmesį. Už pagalbą ir požiūrį, į paprastą eilinį pacientą. Dėkoju už pagalbą, atsidavimą savo profesijai. Linkiu daug sveikatos, ištvermės sunkiame darbe, visokeriopos sėkmės ir laimės šiam puikiam medikui. Su pagarba, Rimantas Deninis

Paskutinį kartą redaguota: 2020-08-14
Į viršų