Nuoširdžiai dėkoju Infekcinių ligų centro gydytojai Audronei Marcinkutei už gydymą, konsultacijas ir įkvėpiantį tikėjimą gamtos ir žmogaus sveikatinimo galiomis.

Daina Lukošiūnienė 


Esu labai dėkinga visam Ginekologijos skyriaus kolektyvui. Už priežiūrą ir gerą žodį. Norėčiau padėkoti mane operavusiai akušerei-ginekologei Ievai Brimienei ir jai asistavusiai gyd. Justinai Stankovskajai. AČIŪ kolegės medikės už pagalbą ir rūpestį.
Didelis AČIŪ gyd. anesteziologei Jolitai Stankevič, už šypseną užmiegant ir švelnų balsą žadinant.
Ir visam operaciniam blokui už saugumo jausmą.
Alina T.


Retai rašome padėkos žodžius, tariame ačiū.
Bet šiandien nuoširdų ačiū norėčiau tarti gydytojai Irenai Uvarovienei (Vidaus ligų sk.) Už pasiaukojamą rūpestį, atidumą, profesionalumą. Gydytojai, dirbančiai iš pašaukimo. Mums labai pasisekė, kad laiku patekome į kliniką, kad ligonį gydo nuostabus žmogus ir puikus specialistas. Šiuo nelengvu laikotarpiu, kai esame emociškai jautrūs ir išgyvename dėl artimųjų ir negalime jų aplankyti, gydytoja nedelsdama atsakė el. laišku apie ligonio būklę. Paskambinus pateikė puikias rekomendacijas apie tolimesnį gydymą. Buvo ir yra labai dėmesinga ne tik ligoniams, bet ir jų artimiesiems. Apie tai kalba patys pacientai. Linkėdama Irenai Uvarovienei sveikatos ir sėkmės tikiu, kad ji visuomet išliks gydytoja iš didžiosios raidės.

Šioje žinutėje dar didelį ačiū tariu gydytojui Justinui Grušauskui. Puikus jaunosios kartos atstovas, profesionalas, labai šiltas, malonus žmogus, su kuriuo lengva bendrauti. Ligoniams labai rūpestingas, atidus, labai išsamiai atsako į klausimus. Prižiūri ir gydo ne formaliai, o iš visos širdies.

Pačius geriausius atsiliepimus iš ligonių apie Vidaus ligų skyriuje dirbančius Žmones pasakosime visiems.

Pagarbiai
Jūratė Zakaravičienė.


Nuoširdžiai norečiau padėkoti gydytojui Augustui Beišai iš 2-ojo pilvo chirurgijos skyriaus už profesionaliai ir žmogiškai atliktą darbą bei gerumą ir jautrumą. Linkiu pasiekti kuo didžiausių pasiekimų ne tik darbe, bet ir gyvenime.

Pagarbiai

Teresa P.


Labai dėkoju gydytojui urologui ALBERTUI CEKAUSKUI už jo kantrybę, atsidavimą darbui ir nuoširdų rūpestį mane gydant Vilniaus universiteto ligoninės Santarų klinikų Urologijos skyriuje.
Taip pat norėčiau padėkoti medikų komandai, kuri dalyvavo operacijoje, ir visam skyriaus personalui už priežiūrą, malonų bendravimą bei norą padėti.
Ištvermės ir stiprybės sunkiame jūsų darbe.

Saturninas Vladas Kučinskas


Nuoširdžiausia padėka gydytojai Donatai Ringaitienei - 2 RITS skyr. vedėjai, gydytojui Viliui Janušauskui - I širdies chirurgijos skyr. vedėjui bei visam 2 RITS reanimacijos kolektyvui už profesonalumą, atsakingą gydymą, rūpestingą priežiūrą ir nuoširdų norą padėti.

Nuoširdus ačiū nuo Ričardo Sribikės artimųjų


Noriu nuoširdžiai padėkoti Jums ir Jūsų vadovaujamos ligoninės personalui už kvalifikuotą gydymą ir puikią priežiūrą.☺️

Ypatingą padėką norėčiau išreikšti Akių skyriaus gydytojai Dovilei Šimkienei ir skyriaus vedėjui Andriui Cimbalui, kurie iki šiol taip atsakingai rūpinasi manimi! 

Išskirtinės padėkos nusipelnė gydytoja oftalmologė D.Šimkienė. Jos profesonalus požiūris ir išskirtinis dėmesys, šiuolaikinė medicininė pagalba ir glaudus bendradarbiavimas su kolegomis gydytojais padėjo palaikyti bent toki regėjima koks yra dabar bent jau matau kažką, o gydymą gydytoja atidžiai stebi ir tęsia! Stabilizuoja mano sveikatos būklę ir atsakingai žiūri. Tikrai drąsiai teigiu, kad tai GYDYTOJA, kuri taip atsakingai dirba savo darbą IR VERTA GERIAUSIO! Vis dažniau sakau visiems apie šią gydytoją aplinkiniams ir rašau atiliepimus įvairioms įstaigoms su pagyrimais, kad atkreiptų dėmesį ir norėčiau, kad į šitą atiliepimą atkreiptų dėmesį atsakingas asmuo, kuris turi tokią puikią gydytoją savo personale! 

Dėkoju Jums ir Jūsų ligoninės personalui už suteiktą operatyvią pagalbą ir linkiu Jums kuo geriausios kloties ir sėkmės.

Karina Jacevič


Nuoširdžiausias AČIŪ Santaros klinikų Ortopedijos traumatologijos centro personalui.
Prieš pusantro mėnesio susilaužiau koją. Buvo vėlyvas vakaras, tačiau du gydytojai POVILAS MASIONIS ir RIMANTAS VENCEVIČIUS vienuoliktą valandą pradėjo operuoti.
Tokioje situacijoje sunku ką nors pastebėti, bet man krito į akis labai gera atmosfera operacinėje. Nežinau vardų ir pavardžių visų operacinėje dalyvavusių medikų, bet tikrai jaučiau aukštą profesionalumą ir labai jaukią bei šiltą atmosferą. O to tikrai reikia ištikus nelaimei. Labai svarbu ir tai, kad gydytojai maloniai atsižvelgė į mano įsitikinimus bei pageidavimus. Vėliau man išsamiai paaiškino kas buvo padaryta ir kokia turėtų būti gydymo eiga. Ir visada su šypsena! Suprantu, kad darbas šiame skyriuje yra sunkus, bet personalas – labai malonus ir geranoriškas, pasiruošęs bet kurią minutę atskubėti į pagalbą.

Tad dar kartą norėčiau padėkoti tokiems šiltiems ir atsidavusiems gydytojams bei visam skyriaus personalui. Ypač esu dėkinga gydančiam gydytojui POVILUI MASIONIUI už šilumą, gerumą ir atsidavimą savo darbui.
Pagarbiai
Lidija 2020-10-18 

Nuoširdžiai dėkoju dr. Aidanui Preikšaičiui už profesionaliai atliktą operaciją ir padovanotą gyvenimą. Tai puikus gydytojas ir nuostabus žmogus. Taip pat 'didelis ačiū' Neurochirurgijos centro personalui už puikią priežiūrą, suteiktą pagalbą ir malonų bendravimą. Sėkmės, ištvermės ir stiprybės sunkiame jūsų darbe.
Valentina R.

Dėkoju maloniam ir profesionaliam Skubios pagalbos skyriaus kolektyvui už konsultaciją dėl širdies ritmo sutrikimo.

Vida K. 


Dėkoju I reanimacijos-intensyviosios terapijos skyriui už tai, kad atgaivino Ritą Umbražiūnienę, už tai, kad viską darė, kad tik žmogus išgyventų. AČIŪ JUMS!
Dėkoja Ritos Umbražiūnienės dukra Ieva.


Nuoširdžiai dekoju Vaikų ligoninės gydytojai neonatologei Virginijai Juodelytei už nuoširdų, rūpestinga darbą, už visus įmanomus atlikti tyrimus ieškant vaikučio sveikatos problemos. Labai dėkoju, kad gydytoją paskyrė konsultacijas pas geriausius specialistus. Taip pat nuoširdus ačiū už gerus patarimus dėl vaikučio auginimo. Tai nuostabi gydytoja, turinti didelę kompetenciją, profesionalumą. Nuoširdžiai šią gydytoją rekomenduoju kitiems tėveliams, nes Jūsų vaikučiai bus gerose ir patikimose rankose.
Viltės B. mama


Nuoširdžiai dėkoju gydytojui kardiologui Povilui Budriui ir operacijos komandai už greitai ir puikiai atliktą operaciją 2020 spalio 2 d., 2-ojo kardiologinio skyriaus gydytojui Vladui Januškevičiui už šių gydytojų profesionalumą, už šilumą, supratingumą, patarimus po operacijos, atsidavimą darbui, už šį stebūklą, 2-ojo kardiologinio skyriaus, darbuotojams, nuostabūs gydytojai, nuostabus personalas, nuoširdus AČIŪ visiems.
Rimutė Raudeliūnienė

Ačiū profesoriui Eugenijui Lesinskui už atliktą operaciją bei grąžintą galimybę vėl girdėti.
A. Valienė
Norime padėkoti prof. Virginijui Šapokai ir prof. Audriui Aidiečiui už suteiktą pagalbą ir gydymą. Visą laiką, kurį liga privertė praleisti ligoninėje, buvo teikta pilna ir visavertė informacija apie ligą, gydymo eigą, kuri buvo gana komplikuota ir sudėtinga.
Dėkoju už jūsų nuoširdų bei sudėtingą darbą aš ir visa mano šeima.


Paskutinį kartą redaguota: 2020-08-14
Skubi pagalba kaip mus rasti susisiekti