Širdingai dėkoju docentui Vytautui Tutkui, gydytojai anesteziologei Ignei Pilvelienei, operacinės bei Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus slaugytojoms už puikią pagalbą, malonų rūpestį ir dėmesį vasario 21 dieną gelbėjant mano ranką.

Pagarbiai - Lina G.


Norėčiau nuoširdžiai padėkoti vaikų neurologei Astai Judickienei, kurį,  mano 8 metų sūnui, nustatė ypač retą Guillain-Barre sindomą, pritaikė tinkamą gydymą ir mano mažas "turtas" vėl gali lakstyti ir džiaugtis gyvenimo. 

Nuostabi, labai atidi, kruopšti, nuoširdi, labai šiltai bendraujanti su pačiu vaiku bei šeimos nariais.

Ačiū gyd. Rasai Obelytei, atliekant elektroneuromiografiją puikiai rado bendrą kalbą su mano sūnumi. Grįžus namo, vis prisimena ir pasakoją savo draugams apie labai gerą darkarę... 

Taip pat norim padėkoti skyriaus slaugytojoms, padejojoms bei visiems kitiems, kurie dalyvavo mūsų gydymo procese.  Nežinau pavardžių, bet tikrai šiltos ir rūpestingos... 

Visa mūsų šeima linki Jums: tegul nevaržo Jūsų siekio užkirsti kelią susirgimams jokios kliūtys, o pastangas išgelbėti GYVYBĘ visada vainikuoja pergalė. Būkite sveiki, nepavargę, mylimi ir laimingi darbe bei šeimoje. Tegul Jūsų kasdienybė būna kupina ne vien žmonių skausmo, bet ir nuoširdžių dėkingumo žodžių. AČIŪ, kad esate - gyvybės, meilės ir vilties puoselėtojai.

Šeima Tide.


Noriu nuoširdžiai padėkoti Infekcinių ligų centro personalui už profesionalumą, gerumą, atjautą ir sugrąžintą sveikatą. Ypatingą padėką skiriu gydytojui Mindaugui Paulauskui, ne tik už tai, kad puikiai išmano savo sritį, bet ir už tai, kiek daug dėmesio skiria paciento informavimui, informacijos paaiškinimui, atsakymams į klausimus, įsiklausymui į sergančiojo nerimą. Profesinė etika šiam gydytojui tikrai nėra formalumas - labai gera tą matyti ir pajusti. Labai ačiū sesutei Gražinai ir visoms kitoms slaugytojoms, kurių vardų nežinau, tačiau kurios buvo rūpestingos ir labai atidžios. Ačiū slaugytojų padėjėjoms už švarą, maistą ir papildomą puodelį arbatos. Ir ačiū centro vadovei prof. Ligitai Jančorienei už puikią sustyguotą, modernų ir į pacientą orientuotą Centro darbą.
Ačiū!
Asta


Nuoširdžiai dėkoju Pediatrijos korpuso 1 aukšto Infekcinio skyriaus personalui ir gyd. Vyčiui Lisauskui už malonų ir šiltą bendravimą, pagalbą, rūpestį, gydymą mano vaikui. Esate nuostabūs. Sėkmės visuose darbuose!
Germano mama.

Norėtume padėkoti Vidaus ligų skyriaus vedėjai A. Marcijonienei, palatos gydytojui T. Adomavičiui,  budintiems gydytojams- rezidentams, puikiosioms slaugytojoms ir  slaugytojų padėjėjams, VU ir Vilniaus kolegijos studentams -  Visam skyriaus personalui! Audronei Žemaitienei, Aurelijai Daubaraitei, Alinai, Danguolei, Laimai, (atsiprašome tų, kurių vardų nepaklausėm) už sąžiningą darbą ir pagalbą sveikstant. Tegul jūsų gerumas, nuoširdumas gyvenime būna atlygintas.
Esame be galo dėkingi!
Pacientas Ruzgas ir jo šeima. 


Norėčiau padėkoti II reanimacijos intensyviosios terapijos skyriaus personalui: gydytojams, slaugytojams ir slaugytojų padėjėjoms. AČIŪ už profesionalią pagalbą, begalinį rūpestį ir šiltą bendravimą, slaugant mamą Veroniką Šulčienę, kuri buvo Jūsų skyriuje 2023m. gruodžio 5-6 dienomis.
Dar kartą didelis AČIŪ.
Raimonda Zmejauskienė


Norėčiau padėkoti I širdies kardiochirurginio skyriaus personalui: Dr. Gintarui Turkevičiui už atliktą aortos vožtuvo operaciją, Dr. Rasai Joanai Čypienei už priežiūrą.

Begalinis AČIŪ Jums už  rūpestį, bei šiltą ir nuoširdų bendravimą prieš ir po operacijos.

Didelį AČIŪ visam skyriaus personalui, slaugytojams ir slaugytojų padėjėjoms. Jūs nuostabūs.

AČIŪ už profesionalią pagalbą, slaugant mamą Veroniką Šulčienę (2023m. gruodis).
AČIŪ
Raimonda Zmejauskienė


Noriu padėkoti Neurologijos skyriaus vedėjai ir gydytojams bei ypatinga padėka slaugytojams, kur tokio atsidavimo ir nuoširdumo retai kur sutiksi. Gydytoja Vitalija visada kantriai isiklausė i paciento problemas, atsakė i kilusius klausimus ir neramumus, gydytojo Domanto profesionalumas yra neabejotinas, o skyriaus vedėjos protas ir įžvalga verti aukščiausio įvertinimo. Slaugytojų personalas 24 valandas be paliovos mus prižiūrėjo ir gelbėjo mūsų reikaluose.

Nuoširdžiausia padėka Neurologijos skyriaus gydytojams ir personalui.
Pagarbiai
Ovidijus Norvilas


Norime nuoširdžiai padėkoti FIZINĖS MEDICINOS IR REABILITACIJOS GYDYTOJAI IEVAI MICHAILOVIENEI už mūsų tėčio Algimanto Jankevičiaus reabilitacinį gydymą po sudėtingos galvos operacijos. Jūsų ir visos Jūsų darbuotojų komandos profesionalaus darbo bei nuoširdaus rūpesčio dėka vyksta neįtikėtini stebuklai, kuriuos liudijame mes, matydami spindinčias pasveikusių ligonių akis. 

Taip pat norime padėkoti Santaros klinikų kapelionui kun. Gabrieliui Satkauskui už dvasinį palydėjimą ir visapusišką palaikymą Algimanto Jankevičiaus sunkiu ligos metu.

Ir dar kartą didžiausia pagarba ir padėka neurochirurgui dr. Robertui Kvaščevičiui už neįtikėtinai sudėtingą tėčio galvos operaciją ir gydymą

Sveikatos, stiprybės ir Dievo palaimos Jums visiems!

Algimanto vaikai ir žmona


Noriu išreikėti padėką už 2023.01.11 atliktą operaciją Urologijos skyriaus gydytojams AUGUSTINUI MATULEVIČIUI, anestezeologui JURGIUI GARŠVAI, slaugytojai GALINAI SINKEVIČ. Skyriaus slaugytojoms už dėmesį ir visapusę pagalbą po operacijos. Santaros virtuves šefui ir jo komandai už skanius su meile pagamintus patiekalus.
Labai Jums dėkingas Alvydas Šlekas.

Nuoširdžiai dėkoju dr. M. Budrai, prof. G. Kalinauskui, gyd. J. Burkauskui, gyd. E. Gaižauskui, prof. R. Samalavičiui, gyd. V. Gritėnui bei III širdies chirurgijos, II intensyviosios terapijos ir II stacionarinės reabilitacijos skyrių darbuotojams už sudėtingą širdies operaciją bei sklandų sveikimą po jos. Džiaugiuosi Jūsų profesionalumu, rūpestingumu, žmogiškumu ir linkiu kuo didžiausios sėkmės. 

Algirdas Judickas 


Nuoširdžiai dėkoju už atliktą operaciją (2024,01,16d.)gydytojui chirurgui Mindaugui Kvietkauskui ir visam Pilvo chirurgijos personalui. Už šypsenas, šiltą bendravimą. Ačiū, kad esate ir dirbate sunkų, bet labai reikalingą darbą. Šaunus gydytojas. Linkiu jums kuo geriausios kloties ir sėkmės prasmingoje profesinėje veikloje.

Pagarbiai pacientė
G. Baliukevič
Galina Baliukevic


Norime nuoširdžiai padėkoti Įgimtų širdies ydų kompetencijos centro gydytojai vaikų kardiologei Skaistei Sendžikaitei už priežiūrą ir gydymą! Nuostabi gydytoja! 

Simo Braso tėveliai! Ačiū! 


Išskirtinai noriu padėkoti slaugytojai Vidutei Liutkevičiūtei, kuri yra aukščiausio lygio profesionalė.

Ji kasdien net neprašius pasidomi sveikata, pasiūlo vaistų, esant lašelinės poreikiui nuo skausmo, nedelsiant pakviečia daktarą, kai tuo tarpu kitų sesučių reikia prašyti ne kartą, jos dažnai duoda suprasti kad man tik atrodo, kad skauda ir man nereikia lašelinės, reikėtų pakentėti, kai tirpsta veidas ir pykina. 

Šilčiausi linkėjimai ir nuoširdi padėka Vidai nuo Gabrielės Laškaitės


Norime išreikšti nuoširdžiausią padėką III intensyviosios terapijos skyriui už suteiktą paramą sunkaus šeimai laikotarpio metu. Visam šio skyriaus personalui esame dėkingi už parodytą beatodairišką profesionalumą, žmogiškumą priežiūrą ir rūpestį mūsų tėčiu - Jonu Kunausku. Patikėdami savo artimo žmogaus sveikatą Jums - mes žinome, kad ją patikime pačioms geriausioms rankoms.

Jono Kunausko šeima


Paskutinį kartą redaguota: 2020-08-14
Į viršų