Noriu tarti didelį AČIŪ gyd. Vytautui Tutkui 2020-08-04 atlikusiam kelio operaciją.
Labai labai AČIŪ anesteziologijos gydytojai ir visam Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus personalui už puikią priežiūrą ir malonų bendravimą.

Linkiu Jums didelės sėkmės, ištvermės ir stiprybės jūsų sunkiame darbe.

Eglė Norvaišienė 

Rugpjūčio 4 d. pirmoje dienos pusėje patekau į Santaros klinikų Stebėjimo palatą su prieširdžių virpėjimu. Po pusės paros gydymo prieširdžių virpėjimas buvo panaikintas ir buvau išleista į namus. Su rekomendacijomis, su išrašu ir receptais.

Labai dėkoju visai rugsėjo 4 dieną budėjusiai Stebėjimo palatos brigadai: sanitarėms, slaugytojoms, gydytojai kardiologei Agnei Urbonienei, gydytojui Linui Rinkūnui.

Irena Čornous

Noriu padėkoti Infekcinių ligų centro Skubios pagalbos priėmimo skyriaus gydytojui Olegui Aliancevič ir šio skyriaus darbuotojams už nuoširdžiai atliktą darbą ir suteiktą medicininę pagalbą.

Arūnas


Esu labai labai dėkinga visam I ir II pilvo chirurgijos skyriaus personalui.

Per vieną mėnesį teko triskart gulėti ligoninėje, išjudėjo akmenys ir diagnozuotas buvo pankreatitas. Trečią kartą atsidūrus ligoninėje, buvo nuspręsta daryti tulžies šalinimo operaciją. Nors gulėjome karantino metu, noriu pabrėžti, kad palatos ir pan. buvo dezinfekuojamos, buvo ypatingai švaru.

Ypatingai didelį AČIŪ tariu gydytojams - R. Račkauskui, M. Petrulioniui, V. Jotautui, Muchamed El Orejbi už suteiktą pagalbą, nuolatinę priežiūrą ir malonų bendravimą. Slaugytojams B. Šlaitė, B. Jackevič, L. Balkienė, D. Maslova, J. Šileikienei, N. Nareikai, V. Aničkienei, L. Ivanavičiūtei, A. Petrovskai noriu širdingai padėkoti už priežiūrą.

Lilija Bortkevič, Vilnius 

Neapsakomai šauni ir nuostabiai puiki gyd. gastroenterologė dr. Arida Buivydienė!
Gal abejojate mano teiginiu? Nuneškite jai savo kepenis - įsitikinsite :)
Daktare, AČIŪ!
Ir būtų mirtina nuodėmė nepadėkoti gyd. rezidentei Vaidotai Maksimaitytei. Superinė gydytoja!


Valdas Š.


Mano nuoširdus AČIŪ Santaros klinikų gydytojams: Anai Chaleckajai, Andriui Timpai ir kitiems, kurie po avarijos rugpjūčio 2 d.(važiuojantį dviračiu mane partrenkė automobilis) suteikė man pirmąją pagalbą ir rugpjūčio 3 d. atliko reikalingus tyrimus.Geros Jums dienos, puikaus savaitgalio ir sėkmės darbe!

Pagarbiai
VU MF prof. emeritas Povilas Gaidelis


Didžiausia padėka kraujagyslių chirurgui Simonui Norvydui, už empatiją ir profesionalumą, padedant senam ir ligotam žmogui rugpjūčio 3 d.

Ačiū.

Albertas Valančius


Didžiausia padėka gydytojai reumatologei Ievai Talijūnienei, už empatiją ir profesionalumą, rugpjūčio 3 d. padedant senam ir ligotam žmogui.

Didelis AČIŪ.

Albertas Valančius


Padėka gydytojui Domantui Digliui už profesionalumą ir nuoširdumą nuo R.Stankaus.

Nuoširdžiai dėkojam visiems 1-osios reanimacijos skyriaus gydytojams, slaugytojams, puikiai atliekantiems savo pareigas.

Dėkoja paciento Pavel Butlovič giminė.


Gerbiamai Santaros klinikų vaikų Neurologinio skyriaus vedėjai Rūtai Praninskienei nuoširdžiai dėkojame už suteiktą galimybę nervo vagus operacijai bei už nuolatinį ir net nuotolinį konsultavimą atostogų metu, kai sūneliui buvo paūmėjus epilepsija. Tik jos dėka vaiko sveikata stabilizavosi. Tai - Gydytoja iš didžiosios raidės.

Labai labai Ačiū.

Nojuko Marcinkevičiaus šeima iš Alytaus


Norėjau labai pasidžiaugti gydytoja Violeta Kvedariene. Jos taikoma gydymo programa, kai vartojami imunoterapiniai vaistai ir bronchų uždegimą mažinantys vaistai, buvp veiksminga nuo pirmų gydymo metų. Ir dabar keliauju pas ją konsultacijai, kas 3-6 mėnesius, kur stebima ligos eiga. Gydytoja be galo maloni, profesionali, atsako į visus su liga ar sveikatingumu susijusius klausimus. Norėtųsi visiem gydytojams palinkėti būti tokiems maloniems ir dėmesingiems pacientams. Sėkmės!
Paulius

Dėkoju gydytojui hematologui Artūrui Slobinui už gydymą, kantrybę. Linkiu ištvermės, sėkmės sudėtingame darbe,suteikiant viltį gyventi ligoniams. AČIŪ, DAKTARE.
Janina

Dėkoju daktarei Natašai Giedraitienei už progresyvų ir puikų gydymą, už tai, kad visuomet rūpinasi ir atsako į visus klausimus tiek gyvai tiek elektroninėmis priemonėmis. Be galo džiaugiuosi papuolęs į jos priežiūrą.

Leonidas


Nuoširdžiai tariame AČIŪ Kardiologijos reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus gydytojai Rasai Kūgienei ir visam skyriaus personalui, taip pat visiems klinikų medikams, padėjusiems gelbėti mūsų Mamos Apolonijos Mickienės gyvybę. Dėkojame už Jūsų rūpestį, profesionalumą ir ištartus palaikančius žodžius mums, pačią sunkiausią akimirką


Paskutinį kartą redaguota: 2020-08-14
Skubi pagalba kaip mus rasti susisiekti