Norėčiau padėkoti visam ligoninės personalui už nuostabų gydymą ir priežiūrą, esu labai dėkinga, kad padėjo išsaugoti mano gyvybę ir sveikatą. Žemai lenkiu galvą ir tariu ačiū vedėjai  B. Zablockienei už jos nuoširdų atsidavimą darbui, gydytojai  M. Petravičiutei., dar seselei neseniai dirba Natalija .

Dar karta AČIŪ JUMS, nuostabu turite kolektyvą, aš gulėjau I skyriuje.

Pagarbiai

Henrika Baniukevič

 


Dėkoju Santaros klinikų 3-iojo širdies chirurgijos skyriaus kardiochirurgui ARŪNUI VALAIKAI ir visam personalui už suteiktą man galimybę dar palenktyniauti su laiku, nes mūsų gyvenimai yra labai panašūs į juodmargį arkliuką (diena ir naktis). Prasideda mums gimus ir tęsiasi kol kertame savąją finišo liniją. Bėgam ir bėgam, bet laiko taip nei vienas aplenkti ir negalime. Tai toks tas mūsų gyvenimas, "amžiname laike".

Padėkos tęsinį skaitykite čia 


Didelis Ačiū 2021.04.08 dirbusiems Priėmimo skyriuje ir ypatingai Justinui Gabrilevičiui bei Audriui Rimui ir visai komandai, kuri buvo su F338 palatos pacientais!
Nerealus bendravimas, profesionalumas ir palaikymas.

Su vyru norime padėkoti visam Santaros klinikų Infekcinių ligų 2-ojo skyriaus personalui už nuoširdų rūpestį, priežiūrą, profesionalumą ir šypsenas. Jūsų dėka šis sunkus laikas buvo lengvesnis.
Rima ir Vytautas Kraujaliai

Noriu tarti didelį AČIŪ visam nuostabiam Akušerijos skyriui! ir visam Neontologijos, ginekologijos skyriui!

Padėkos tęsinį rasite čia


Negaliu patikėti, kad dažnu atveju intrigų, gobšumo ir abejingumo skraiste supamame pasaulyje, dar esama tokio Gydytojo. Ausų, nosies, gerklės ligų skyriaus stacionaro vedėjas docentas Mindaugas Petrulionis, gelbėdamas mano sesers Laimos Dieninės gyvybę, leido patikėti, kad gerumas ir atjauta egzistuoja. Tik docento įžvalgų ir profesionalumo dėka, mes galime džiaugtis išsaugota gyvybe. Kažkas dar netikite, kad angelai baltais chalatais egzistuoja? Tai reiškia tik viena - jūs nesusidūrėte su docentu Mindaugu Petrulioniu. Nuoširdžiausia padėka gydytojui iš didžiosios raidės.
Pagarbiai
Laimos Dieninės sesuo

Noriu padėkoti ginekologijos skyriaus gydytojams už atliktą 2021-03-24 operaciją, už jų profesionalumą ir malonų bendravimą. Dėkoju gyd. Danutai Vasilevskai, gyd. Viliui Rudaičiui, gyd. rez. Guodai Varytei bei gyd. anesteziologei Aurelijai Kundrotaitei.
Kristina

<...>Teko pakliūti į Santaros klinikas ir atsidurti patalpoje, kurioje laukiama Corona viruso testo rezultatų prieš paguldant į vieną iš ligoninės skyrių... Visai netikėtai suskambo telefonas – pasigirdo būtent gydytojos, siuntusios mane stacionariniam gydymui, balsas. Ji pasiteiravo, ar nereikia man ko nors atnešti, kadangi esu nuo ankstyvo ryto ligoninėje ir visai nebuvau pasiruošęs tokiai įvykių sekai – neplanavau užtrukti čia ilgesniam laikui... Taigi, ji pasiteravo ar nereikia užsakyti man pietus ar bent jau atnešti vandens, nes išeiti iš patalpos, kurioje buvome įkalinti laukdami minėtų tyrimo rezultatų, nebuvo galima. Mane maloniai nustebino ir net sujaudino toks dėmesys, kurio tikrai nesitikėjau ir niekuo nebuvau nusipelnęs... Pati gydytoja atnešė nupirkusi vandens ir net šokoladą, kurio nebuvau prašęs ir atsisakė paimti pinigus už pirkinius... Gali kam atrodyti, kad tai nereikšminga smulkmena, nevertas dėmesio poelgis, bet toks, atrodytų tikrai nereikšmingas, rūpestis pasako labai daug ir apie pačią kardiologę-gydytoją Ritą Kazlauskaitę ir, kaip nepasirodytų keistą, taip pat ir apie visą Santaros ligoninės personalą... Labai džiaugiuosi ir dėkingas gydytojai, kad turėjau tokią patirtį ir Lietuvoje. Vadinasi, dar nėra visiškai išnykęs tas tautos vienybės jausmas, kai matoma žymiai plačiau nei vien tik savo artimųjų ratas... Ir tai suteikia viltį, kad Lietuvoje dar ne viskas negrąžinamai prarasta žmonių tarpusavio santykiuose... ir išlieka tikimybė, kad dar galimas nuoširdus, nesavanaudiškas dėmesys vieni kitiems...
Saulius Varnas
Visą padėkos tekstą skaitykite čia 

Noriu išreikti padėką Vilniaus universiteto Santaros klinikų Antrojo socialinės reabilitacijos skyriaus vedėjai Jūratei Guogienei.
Dėkoju už geležinę kantrybę, šiltą ir dėmesingą bendravimą, nuoširdžius patarimus, išklausymą ir visišką atsidavimą darbui.
Šiuo sunkiu laikotarpiui tai itin svarbu.
Jūs turite nuostabius darbuotojus!

Ačiū!
Klaudija Klimašauskaitė


Norėčiau nuoširdžiai padėkoti visam slaugytojų personalui, gydytojams už profesionalų darbą, globą ir šilumą. Didelis Ačiū už viską skyriaus vedėjoms, gydytojui rez. Karoliui Balčiūnui už profesionalų gydymą. Visiems linkiu viso ko geriausio, sveikatos, stiprybės ir jėgų Jūsų sunkiame darbe.

Pacientė Jevdokija Tamilina, 209 palata.


Norėtume išreiksti padėką už Natalijai Jutkevič suteiktą gydymą ir pagalbą Vidaus ligų skyriuje.
Pradžioje norėtume paaiškinti kas nutiko iki to, kad suprasti kiek daug padėjo vedėjos Marcijonienes vadovaujamas skyrius. Vasario 22 d. mūsų mamą priėmė į Vidaus ligų skyrių gydymui. Prieš tai gruodžio pabaigoje ji gulėjo Marcinkevičiaus ligoninėje dėl širdies ritmo sutrikimo, o vasario 4 d. iškvietėme greitąją, nes mama pradėjo neištarti žodžių ir nerišliai kalbėti. Pagalvojome, kad insultas. <...>
Visą padėkos tekstą skaitykite čia


Reiškiu didžiulę padėką Reabilitacijos, fizinės ir sporto medicinos centro vadovės Svetlanos Lenickienės vadovaujamam medikų kolektyvui už profesionalų gydymą, nuoširdų ir dėmesingą požiūrį į kiekvieną pacientą, personalizuotas dėmesys - akivaizdžiai pagreitina gydymą ir atstato sveikatą bei darbingumą. Didžiulis Jums ačiū ir visokeriopos sėkmės!

Aida Bacevičienė

Nuoširdi padėka 1-jam Infekciniam Santaros klinikų Covid-19 skyriaus gydytojai Ugnei Sakalauskienei, skyriaus vedėjai, kuri asmeniškai ateina susipažinti su kiekvienu nauju ligoniu, med. seselei Snieguolei (atleiskite, bet kitų vardų tiesiog, nežinau) visai medikų komandai, sanitarėm ir t.t. Už suteiktą antrą šansą gyventi! Už puikią priežiūrą, rūpestį... Jūs, esate visi, Medikai iš Didžiosios raidės! Jus tie, kuriems aš ir toliau drąsiai patikėčiau savo gyvybę.
NUOŠIRDUS JUMS, AČIŪ!
P.S. Ačiū ir tiems, kurie mums ligoninėje organizavo maistą, maitino. Buvo tikrai labai skanu ir sotu.

Pagarbiai: Liudmila 

Dėkoju VISIEMS.... VISIEMS gydytojamas, pasirinkusiems šią atsakingą SPECIALYBĘ.
AČIŪ JUMS BRANGIEJI....

Jonas


Milžiniškas AČIŪ Akušerijos skyriaus medikams:

gydytojai akušerei-ginekologei Giedrei Jurėnaitei-Malychinai, akušerėms Audronei Urbanavičienei ir Liudmilai Fedorovič, kad apsuko gimstantį vaiką ir drąsino, kai trūko jėgų; anesteziologų komandai (rezidentei Monikai Kaukėnaitei ir ją konsultavusiam Albertui Lapkūnui), puikiai siuvimą atlikusiam rezidentui Ignui Šilgaliui ir visiems kitiems, kas padėjo gimti mūsų dukrelei ir ko gimdymo įkarštyje tiesiog nebemačiau; akušerei Violetai, kuri padėjo man antrą naktį po gimdymo; taip pat Naujagimių skyriaus neonatologams už tai, kaip švelniai apžiūrėdavo naujagimį.
Malonu buvo stebėti visų jūsų tarpusavio šiltą ir pagarbų bendravimą, tobulą komandinį darbą.
Rezidentams galima drąsiai patikėti savo sveikatą. Akivaizdu, kad juos konsultuojantys gydytojai yra aukščiausio lygio profesionalai ir puikūs mentoriai. Džiaugsiuos, jei mano dukroms teks gimdyti su dabartinių rezidentų pagalba. Studentams turėtų būti svajonė mokytis iš Jūsų ir kitų Jūsų kolegų.
Svarstančioms, kur gimdyti, dabar drąsiai rekomenduosiu Santaros klinikas.

AČIŪ!

Pacientė Natalija


Paskutinį kartą redaguota: 2020-08-14
Skubi pagalba kaip mus rasti susisiekti