Už itin profesionaliai, taikliai ir laiku man nustatytą širdies ligos diagnozę, kurios iki tol daugelį metų nenustatė kiti kardiologai, už iki ir po operacijos atliktus veiksmus, nukreipimus, už paprastą ir šiltą bendravimą nuoširdžiai dėkoju Santaros klinikų Širdies ir krūtinės chirurgijos centro III širdies chirurgijos skyriaus gydytojui širdies chirurgui Justinui Burkauskui, taip pat šio skyriaus vedėjui - gydytojui širdies chirurgui Gintarui Kalinauskui už labai profesionaliai 2023 m. liepos 27 d. atliktą, manau, gana sudėtingą širdies operaciją.
Džiaugiuosi už šiuos gerbiamus chirurgus, kurie su kitais profesionalais Lietuvos mediciną kelia ir dar didesnes tarptautines sveikatos apsaugos aukštumas. Turime kuo didžiuotis. Dėkoju ir visam minėto skyriaus kolektyvui - nuo seselių, slaugių, sanitarių iki kitų darbuotojų už jų kruopštumą, kantrybę, dėmesingumą, tinkamą pacientų priežiūrą.
Sėkmės visam Santaros kolektyvui!
Pagarbiai - Eduardas Vaitkevičius

Norėčiau nuoširdžiai padėkoti už sėkmingai atliktą sudėtingą operaciją gydytojai akušerei-ginekologei Danutai Vasilevskai, didelis ačiū už dėmesingumą ir rūpestį.
Taip pat norėčiau padėkoti gydytojui anestoziologui-reanimatologui Matui Mongirdui už profesionalumą ir optimizmą.
Ačiū rezidentėms, slaugytojoms ir visam personalui už priežiūrą ir palaikymą.
Eva Strukel

Norėčiau nuoširdžiai padėkoti Ausų, nosies, gerklės ligų centro gydytojui Dariui Raubai už atliktą operaciją. Jūsų profesionalumas ir kompetencija suteikė ramybės ir užtikrintumo prieš operaciją ir po jos. Jūsų komanda ir visas sutiktas ligoninės personalas leido pasitikėti, kad esu geriausiose rankose. Jūsų atliktas darbas keičia žmonių gyvenimus! 

Atskira padėka gydytojai rezidentei Monikai už rūpestį ir atidumą. Ji bus puiki gydytoja!

Romualda Stonkutė


Norėčiau išreikšti didžiulę pagarbą ir dėkingumą Radiologijos ir brandolinės medicinos centro, Ultragarsinės diagnostikos poskyrio gydytojai radiologei Odetai Žukauskienei už supratimą, dėmesį, profesionalumą ir pagalbą.

Tatjana


Nuoširdžiai noriu padėkoti Akių ligų centro gydytojai, Ernestai Jašinskienei ir merginoms dirbančioms operacinėje. Profesionalumas, rankų švelnumas, kruopštumas ir viskas per kelias minutes. Širdis džiaugiasi, kad turime tokią kompetetingą gydytoją Lietuvoje. Sėkmės visur ir visada❤

 

Jovita Subačienė


Nuoširdžiai dėkoju prof. Eligijui Poškui už žmogiškumą, išsamią konsultaciją bei sugaištą savo brangu laiką. Linkiu profesoriui E.Poškui stiprios sveikatos, ilgų, prasmingų metų. Tokie gydytojai labai reikalingi mum visiems sergantiems.
Pagarbiai Gražina Pleskačiauskienė

Nuoširdžiai dėkojame Vaiko raidos centro vadovei Jolantai Petrulytei, paauglių psichiatrijos ir krizių intervencijos skyriaus vedėjai Jolantai Trinkūnienei, visiems skyriaus gydytojams ir visam personalui už rūpestingą, kompetentingą ir profesionalią pagalbą gydant mūsų sūnų Liną.

Lino tėvai.


Labai džiaugiuosi, kad Santaros klinikose atsirado Veido ir žandikaulių chirurgijos skyrius, ypač dėkinga gyd. Gediminui Kapušinskui, kuris išsamiai paaiškino operacijos eigą, prieš operaciją nuramino, tikras savo srities profesionalas.
Skyriuje taip pat dirba labai malonus administratorius Justas - jis šiltai bendrauja su pacientais.
Esu labai dėkinga visai med.komandai - med.sesutėms – visi labai stengėsi padėti.  :)

Pagarbiai T.Finenko


Noriu pareikšti didžiulę padėką Santaros klinikų poliklinikos kardiologei D. Leinartienei ir jos padėjėjai dėl jų daromų stebuklų. Metus laiko mane kankino baisūs alpuliai dieną ir naktį,kreipiausi į daugelį medikų,du kartus gydžiausi savo rajono ligoninėje ir - tas pats,kol nepatekau pas gydytoją Leinartienę.Po Jos paskirto gydymo ir konsultacijos telefonu pradėjau sparčiai sveikti. Ir štai dabar praėjus mėnesiui nuo vizito pas minėtą Gydytoją aš vėl jaučiuosi gerai.Noriu ne tik padėkoti Gydytojai,bet ir pasiųsti žinutę sunkiai sergantiems,kur verta kreiptis.
Marija Iš Švenčionėlių

Pačius nuoširdžiausius padėkos žodžius, už suteiktą galimybę vėl džiaugtis gyvenimu, norime skirti kardiochirurgams Aleksejui Zorinui, Viliui Janušauskui, prof. Kęstučiui Ručinskui, bei visam medicinos personalui prisidėjus prie svarbiausios gyvenimo operacijos. 

Linkim sėkmės ir ištvermės Jūsų prasmingame darbe, tegul niekada nepavargsta Jūsų rankos ir širdis, lai Jus ir Jūsų šeimą visuose gyvenimo keliuose lydi Dievo palaima. 

Taip pat nuoširdus AČIŪ visam 1-ojo širdies chirurginio skyriaus personalui, dėkojam už rūpestį, nuoširdų bendravimą, dėmesį, bei atsidavimą...

V. Survila su šeima


Norime nuoširdžiai padėkoti Abdominalinės chirurgijos gydytojui Martynui Lukštai už ypač atidų rūpestį gydant bei operuojant mamą Vladislavą. Dėkojame už profesionalų gydymą, kantrybę ir atjautą vyresniam pacientui. Taip pat esame labai dėkingi visam slaugiusiam personalui I Pilvo chirurgijos skyriaus gydytojams ir slaugytojoms bei I gastroenterologijos skyriaus gydytojams ir slaugytojoms.
Ačiū, sėkmės ir kantrybės Jūsų svarbiame darbe.
Zina ir Jūsų pacientė Vladislava Burneikienė.

Nuoširdžiai dėkoju Kardiologijos ir angiologijos centro Ambulatorinės kardiologijos skyriaus Prevencinės kardiologijos poskyrio visam personalui už dėmesingumą, rūpestingumą ir geranoriškumą.
Didžiulis ačiū gydytojai kardiologei Irmai Rutkauskienei už profesionalumą, atidumą ir malonų bendravimą.
Sėkmės ir sveikatos visiems.
Pagarbai Donata


Nuoširdžiausia padėka ir didžiausia pagarba neurochirurgijos skyriaus gydytojui neurochirurgui J.Skuryginui ir gydytojui rezidentui K. Budrevičiui. Dėkoju už rūpestingumą, pagarbą, atjautą, aiškiai ir suprantamai išdėstytą apie ligą prieš ir po operacijos.
Pagarbiai Rasa U.

noriu padėkoti vaikų gydytojoms Emilijai Galinytei, Geistei Tubutytei, Beatai Vincel už pagalbą ir rūpinimąsi mano sūneliu Andrejumi. Nuoširdžiai dėkoju už atjautimą ir supratimą Pediatrijos skyriaus ir Vaikų priėmimo - skubios pagalbos skyriaus medicinos darbuotojoms, budėjusioms liepos 17-18 d. naktį.

Maryna Smorodska, iš Ukrainos Charkovo miesto, šiuo metu gyvenanti Vilniuje.


noriu nuoširdžiausiai padėkoti Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos centro plastikos chirurgei Rūtai Venciūtei-Stankevičei už 2023 m. birželio 22 d. man sėkmingai atliktą pilvo operaciją ir puikią tolesnę pooperacinę priežiūrą.

Esu labai sužavėta plastikos chirurgės Rūtos profesionalumu, gebėjimu suburti profesionalią kolegų komandą operacijai. Mane sužavėjo gydytojos Rūtos atsakingas požiūris į savo darbą ir į mums, pacientus: net savaitgalį gydytoja Rūta atvyko į skyrių, kad pasirūpintų mano ir kitų pacientų sveikimu ir pasirūpinti žaizdomis.

Esu gydytojai Rūtai labai dėkinga už mano pooperacinę priežiūrą ir vėliau išvykus iš stacionaro. Man labai naudingi gydytojos Rūtos patarimai ir šiltas bendravimas.

Ačiū už sugrąžintą sveikatą, miela plastikos chirurge Rūta!

Pagarbiai

Margarita Repečkienė


Paskutinį kartą redaguota: 2020-08-14
Į viršų