Nuoširdžiai dėkoju rūpestingosioms Endokrinologijos centro gydytojoms Modestai Aleknienei ir doc. Žydrūnei Visockienei,  slaugytojai Genovaitei Milošienei, mane lankiusiems rezidentams bei visam skyriaus personalui už puikų gydymą. Kardiologei dr. Vytei Maneikienei - už padrąsinimą, o šauniajam dr. Arvydui Baranauskui - už puikiai atliktą procedūrą. Siunčiu padėką ir savo šeimos gydytojui Lukui Pilipavičiui, kurio gerumas lydi sunkiu metu.
Tepadeda Jums Dievas iššūkių kupiname medikų gyvenime.
Angelė Rimševičienė


Nuo 2022.05.05 aš gydžiausi I kardiologijos skyriuje. Nuoširdžiai dėkoju už gydymą, rūpesčius ir globą skyriaus personalui.
Aleksandras Žerebovas


Padėka rezidentui Jonui Dautarui (iš Priėmimo, Skubios pagalbos, priėmimo skyriaus). Būtinai perduokite jam nuoširdžiausią Padėką. Sekmadienio popietę labai man pagelbėjo. Puikiai komunikavo, patarė. Bus puikus gydytojas. Kompetentingas specialistas. Kuo nuoširdžiausios sėkmės. Labai prašyčiau, suraskit šį nuostabų būsimą gydytoją.
Jola Kana 

Esu be galo dėkinga gydytojai otorinolaringologei Donatai Šukytei-Raubei už rūpestingą gydymą ir konsultavimą. Nuostabi, labai maloni gydytoja, profesionali, kompetentinga ir dėmesinga.
Janina Derenčienė

Nuoširdus ačiū endokrinilogei Rasai Juškienei už rūpestingą konsultavimą, gydymą. Tai nuostabi, atidi gydytoja, kuri skyrė daug laiko, išsamiai paaiškinti mano diagnozę, taip pat aiškiai išdėstė gydymo planą ir įkvėpė pasitikėjimą.
Janina Derenčienė

Tariu didelį Ačiū nuostabiai, maloniai gydytojai neurologei Irenai Zagorskienei, už rūpestingą gydymą, tikslią diagnozės nustatymą, už parodytą jautrumą ir nuoširdumą.
Janina Derenčienė

2022-04-21 Santaros klinikų gydytojas Saulius Galgauskas man atliko dešinės akies kataraktos operaciją. Norėčiau nuoširdžiai padėkoti šiam gydytojui už malonu bendravimą bei nepriekaištingai atlikta akies kataraktos operacija ir sugrąžinama regėjimą.
Pagarbiai
Irena Bogdanovič


Padėka gyd. Agnei Bartkevičiūtei už kompetenciją, dėmesį ir labai dalykišką bendravimą. Sekmės Gydytojai.
Eleonora

Padėka gyd. Agnei Bartkevičiūtei už kompetenciją, dėmesį ir labai dalykišką bendravimą. Sekmės Gydytojai.
Eleonora

Labai, labai didelis Ačiū neurochirurgijos skyriaus vedėjui neurochirurgui dr. Robertui Kvaščevičiui, už taip meistriškai atliktą man tokią sudėtingą hipofizio makroadenomos pašalinimo operaciją, kuri sugrąžino man gyvenimą. Tai aukštos kvalifikacijos gydytojas - stebukladarys, tikras savo srities specialistas. Taip pat noriu padėkoti visam jo vadovaujamam kolektyvui, nuo aukščiausios iki žemiausios grandies už kvalifikuotą, rūpestingą ir malonų pooperacinį gydymą.

Janina Derenčienė


Norėčiau nuoširdžiai padėkoti gydytojui akušeriui-ginekologui Romoaldui Juršėnui. Vasarį į Santaros klinikas buvau nukreipta atlikti ne maloniausiai, išorinio vaisiaus apsukimo, procedūrai, kurią ir atliko gydytojas Juršėnas. Tai yra antrasis kūdikis, teko būti gydomai daugelio savo srities profesionalų, tačiau esu labai maloniai nustebinta dėl nepaprastai pagarbaus ir malonaus bendravimo. Kaip žinia moters būklė yra švelniai tariant nestabili nėštumo metu, kuomet mažmožis gali pralinksminti arba nuliūdinti, tačiau gydytojo visokeriopas profesionalumas, ramybė, pagarbus, malonus ir švelnus elgesys užkėlė nepaprastai aukštai kartelę, o jei tektų lauktis trečiąkart - save ar savo vaiką patikėčiau tik šiam gydytojui. Ačiū Jums už viską. Tegul Jūsų elgesys sugrįžta Jums pačiam bumerangu ❤ AČIŪ!

Laiminga Nemuno mama, Inga Korlienė


Šių metų kovo 12 dieną cezario operacijos pagalba gimė sūnelis Nemunas, tą pačią dieną vaikščiojau, kitą dieną lanksčiausi, po kelių savaičių pamiršau, kad gimdžiau :) Būčiau žinojusi, nė už ką nebūčiau prieš tris metus natūraliai gimdžiusi dukrytės Ūlos :) Noriu nuoširdžiai padėkoti gydytojui akušeriui-ginekologui Mindaugui Balniui ne tik už profesionalumą, bet ir užkrečiamą ramybę, empatiją, gerą nuotaiką, net humoro jausmą - už ne tik sklandų, bet ir malonų sūnelio gimimą. Nuoširdžiai ačiū ❤

Laiminga mama, Inga Korlienė


Kovo 12 dieną cezario operacijos pagalba susilaukiau sūnelio Nemuno, dėl ne su operacija susijusių kitų mano sveikatos problemų Santaros ligoninės pogimdyviniame skyriuje praleidau keturias paras, sulaukiau begalės darbuotojų: gydytojų, seselių, slaugių, aptarnaujančio personalo ir pan. profesionalios pagalbos - ir mamiškai griežtos, ir empatiškai švelnios - tokios, kokios man reikėjo būtent tuo momentu. Nuoširdžiai visiems dėkoju, kuriuos prisimenu, tačiau nepamenu pavardžių, ačiū už tai, kad esate, kad padedate. Turiu šilčiausią sūnelio gimties istoriją  ❤ Ačiū!

IngaNorėčiau nuoširdžiai padėkoti akušerei Oksanai Kimso, kuri padėjo sukurti nuostabią sūnelio gimties istoriją ❤ Esu nepaprastai dėkinga už profesionalumą - pasirūpinimą begale smulkmenų, kurias tik numanau esant šiam sudėtingam darbe, tuo pačiu sukuriant ramybės ir laimės jausmą - nepamirštant nusišypsot, pajuokaut, paklaust kaip jaučiuosi ne tik fiziškai, bet ir emociškai. Net ir pamainai seniai pasibaigus nesibaigdavo akušerės Oksanos rūpestis. Esu nepaprastai dėkinga ir laiminga - labai Jums ačiū ❤
Laiminga Nemuno mama, Inga Korlienė


Paskutinį kartą redaguota: 2020-08-14
Į viršų