Nuoširdžiai dėkoju gerb. gydytojui Mariui Petrulioniui už atidumą, išsamias konsultacijas, profesionaliai atliktą operaciją ir man dovanotą sveikatą. Dėkoju Pilvo chirurgijos centro II skyriaus darbuotojams už priežiūrą, rūpestį, šiltą bendravimą ir kantrybę. Linkiu visam kolektyvui laimės, sveikatos ir ištvermės! Sėkmės Jūsų nelengvame ir pagarbos vertame darbe!

Pagarbiai

Irina Devicijonienė.


Ačiū savo srities profesionalei, kuri ne tik su vaiku bendravo taip kaip nei vadovėliuose parašyta, nei per ilgą laiką matyta. Tiek pozityvumo, pagalbos, profesionalumo dar nesu sutikusi.

Ačiū, kad parodėte, koks gydytojas turėtų būti.

Didžiausios Jums sėkmės!

Edita


Dėkojame nuostabiems gydytojams Mindaugui Šakiui, Mindaugui Balniui, Airidai Bagdžiūnienei ir jos padėjėjai, akušerei Linai Baranauskienei, Elenai Landsbergytei-Bukauskienei.

Su jumis buvo drąsu, saugu ir netgi linksma :) Didžiausias ir nuoširdžiausias AČIŪ akušerei Jovitai Eidukonienei!

Jūs esate gerumo, rūpestingumo, kantrybės įsikūnijimas! Jūsų dėka man pavyko atlikti svarbiausią gyvenime darbą, o sūneliui saugiai ateiti į šį pasaulį!

Dėkoju ir sėkmės jums visiems.

 

Milda Tomonienė


Labai dėkojame gydytojui Martynui Lukštai, operavusiam ir gydžiusiam mūsų tėtį Vincą Rastenį.

Jūs turite auksines rankas. Jūsų profesionalumo dėka buvo atlikta sudėtinga operacija, po kurios ligonis jaučiasi ženkliai geriau. Ačiū Jums už suteiktą ir pratęstą galimybę gyventi. Jūsų rūpestis ir atidumas labai teigiamai įtakojo sveikimą.

Sėkmės ir ištvermės Jums gydant ir operuojant ligonius.

Dukros.


Noriu padėkoti visiems pilvo chirurgams-nuo Priėmimo skyriaus iki ligoninės skyriaus chirurgų. Ypatingas ačiū-Rokui Račkauskui-už dėmesingumą, paprastumą ir, žinoma, už puikiai atliktą operaciją.

Ačiū, Jums, visiems.

Loreta


Padėka Priėmimo – skubios pagalbos ir Intensyvios terapijos skyriams

Dėkoju Priėmimo – skubios pagalbos skyriaus personalui ir gydytojai Jelenai Blaščiuk už profesionalumą, atjautą, supratingumą ir įdėtas pastangas. Taip pat didelis ačiū Renimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus gydytojams ir personalui.

Sekmės ir sveikatos Jums, nelegvame Jūsų darbe.

Žydrė


Aldonos Elenos Šliužaitės vardu padėkoji gyd. Tomui Daukšui ir kartu su juo dirbančiai medicinos sesutei už rūpestį, išgirstus nusiskundimus, suteiktas gydymo paslaugas bei išsakytus šiltus žodžius, kurie suteikia ligoniams sveikimą bei paguodą.

Pagarbiai

Eva Šliužaitė


Norėčiau nuoširdžiai padėkoti VšĮ Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų Hematologijos, onkologijos ir transfuziologijos centro gydytojai hematologei Agnei Bertašiūtei už jos ypatingą profesionalumą, nuoširdumą, rūpestį pacientu bei spinduliuojančią vidinę ramybę, kuri suteikia jėgų išlikti stipriam nekasdieninėse situacijose.

Nuoširdus Ačiū Jums ir kuo dideliausios sėkmės Jūsų darbuose.

 

Pagarbiai

pacientė Laimutė Matulevičienė


Dėkoju Gediminui Račkauskui už jautrumą ir kantrybę operuojant! Linai Gedvilaitei dėkoju už širdies šilumą, ji turi didįjį pašaukimą gydyti žmones! Dėkoju visam kolektyvui už greitą reagavimą ir nuoširdų rūpestį!

Su didele pagarba

Emilija Juškauskienė


Dėkoju profesoriui Kęstučiui Strupui už man skirtą laiką, nuoširdų rūpestį ir sėkmingai atliktą operaciją. Didelis ir nuoširdus ačiū Jūsų komandai, prisidėjusiai prie sėkmingo mano gydymo.

Nijolė Esmantienė


Po peties traumos teko kreiptis į Santaros traumatologinį skyrių.

Gydytojas Remigijus Valčeckas dėmesingai išsiaiškino traumos sudėtingumą, labai profesionaliai ir jautriai atliko sudėtingą operaciją.

Pooperacinę reabilitaciją vykdė kinezeterapeutė Inga Zaičenkovienė, kuri kvalifikuotai ir išmanančiai per trumpą reabilitacijos laiką pasiekė gerų rezultatų.

Vytas Nėnius


Noriu padėkoti Priėmimo-skubios pagalbos skyriaus gydytojams ir I Reanimacijos-intensyvios terapijos skyriaus vedėjui Gintautui Kėkštui bei jo komandai už profesionalumą ir nuoširdų rūpestį gelbstint Gedimino gyvybę.

Stiprios Jums sveikatos ir didelės sėkmės!

 

Ieva Gudanavičienė


Nuoširdžiai dėkoju gydytojui Tomui Baltrūnui, kuriam skubiai teko mane operuoti, už išgelbėtą sveikatą, operatyvumą ir profesionalumą.

Geriausi linkėjimai ir didelė padėka Santaros klinikų personalui už malonų aptarnavimą bei rūpestingą požiūrį į pacientus.

Margarita Adomavičienė


Nuoširdžiai dėkingas gydytojai Birutei Vaišnytei. Už skirtą laiką ir dėmesį. Už pagalbą ir požiūrį, į paprastą eilinį pacientą. Linkiu gydytojai tik sėkmės, sveikatos ir laimės.

Ačiū šiai GYDYTOJAI.

D.Motuza


Vakar mano vaikas liko gyvas, jis turi gyventi ir gyvens. Ačiū Jūsų reanimacijos darbuotojams.

Igor Smirnov


Paskutinį kartą redaguota: 2020-08-14
Į viršų