Ausų, nosies, gerklės ligų centre teikiamos planinės chirurgijos paslaugos vaikams ir suaugusiesiems, skubi pagalba Vilniaus miesto ir Vilniaus apskrities gyventojams, konsultuojami visos respublikos gyventojai, parenkami ir išduodami klausos aparatai Vilniaus apskrities gyventojams.

Veido ir žandikaulių chirurgijos skyriuje teikiamas plataus spektro burnos, veido ir žandikaulių patologijos gydymas: neišdygusių dantų šalinimo operacijos, dantų implantacijos, žandikaulių alveolinės ataugos regeneracinės procedūros, įgimtų ir įgytų veido deformacijų, smilkininio-apatinio žandikaulio sąnario, nepiktybinių veido, kaklo ir žandikaulių darinių, seilių liaukų  patologijų chirurginis gydymas.

Veido ir žandikaulių skyriuje sumontuota nauja radiologinė įranga, skirta panoraminėms rentgenogramoms ir tūrinei kompiuterinei tomografijai atlikti.

Vaikams Dienos stacionaro sąlygomis yra galimybė fiksuoti gydytojų ortodontų paskirtus įvairaus tipo ortodontinius implantus, taikant intraveninę sedaciją ar bendrąją endotrachėjinę (intubacinę) nejautrą.

Paslaugos suaugusiems mokamos, vaikams (asmenims iki 18 m.) – finansuojamos iš PSDF lėšų.

Paskutinį kartą redaguota: 2023-02-02
Į viršų