Ausų, nosies, gerklės ligų centro (vadovas prof. Eugenijus Lesinskas, eugenijus.lesinskas@santa.lt) struktūrą sudaro:

Ausų, nosies ir gerklės ligų skyrius stacionaras.
Vedėjas doc. Mindaugas Petrulionis, el. p. mindaugas.petrulionis@santa.lt

Vyresnioji slaugytoja – slaugos administratorė Dalia Riabovienė, el. p. dalia.riaboviene@santa.lt 

Konsultacijų poskyris. Vyr.ordinatorė dr. Aistė Paškonienė, el. p. aiste.paskoniene@santa.lt

Ausų, nosies, gerklės ligų skyriuje yra 30 gydymui skirtų vietų, trys šiuolaikiškai įrengtos operacinės su visa reikalinga operacine technika (mikroskopai, videoendoskopinė įranga, lazeris ir kt.), du modernūs apžiūrų kabinetai su šiuolaikine diagnostine įranga bei galimybe stebėti vaizdus ekrane, įrašyti duomenis bei juos archyvuoti.

Šiame skyriuje koncentruojami pacientai su sunkiomis, komplikuotomis arba diagnostiškai neaiškiomis ausų, nosies, gerklės būklėmis, taip pat tie, kuriems gydymas kitose gydymo įstaigose buvo nepakankamai efektyvus. Čia labai dažnai operuojami pacientai, kuriems reikalinga aukščiausios kvalifikacijos otorinolaringologinė pagalba, sudėtingos operacijos, tačiau tuo pačiu atliekamos ir tradicinės otorinolaringologinės operacijos.

Vaikų ausų, nosies ir gerklės ligų skyriuje suteikiamos ambulatorinės ir stacionarinės paslaugos.  Atliekamas išsamus klausos, nosiaryklės, prienosinių ančių, gerklų ištyrimas ir ligų gydymas. Konsultuojami ir ruošiami pacientai kochlearinei implantacijai.

Vaikų ausų, nosies ir gerklės ligų skyriaus vedėjas doc. dr. Virgilijus Sakalinskas, el. p. virgilijus.sakalinskas@santa.lt

Paskutinį kartą redaguota: 2021-11-15
Į viršų