Ausų, nosies, gerklės ligų centro vadovas prof. Eugenijus Lesinskas, el.p. eugenijus.lesinskas@santa.lt.


Centro struktūrą sudaro:

Ausų, nosies ir gerklės ligų skyrius stacionaras.
Vedėjas – doc. Mindaugas Petrulionis, el. p. mindaugas.petrulionis@santa.lt

Vyresnioji slaugytoja – slaugos administratorė Dalia Riabovienė, el. p. dalia.riaboviene@santa.lt 

Ausų, nosies, gerklės ligų skyriuje yra 30 gydymui skirtų vietų, trys šiuolaikiškai įrengtos operacinės su visa reikalinga operacine technika (mikroskopai, videoendoskopinė įranga, lazeris ir kt.), du modernūs apžiūrų kabinetai su šiuolaikine diagnostine įranga bei galimybe stebėti vaizdus ekrane, įrašyti duomenis bei juos archyvuoti.

Šiame skyriuje koncentruojami pacientai su sunkiomis, komplikuotomis arba diagnostiškai neaiškiomis ausų, nosies, gerklės būklėmis, taip pat tie, kuriems gydymas kitose gydymo įstaigose buvo nepakankamai efektyvus. Čia labai dažnai operuojami pacientai, kuriems reikalinga aukščiausios kvalifikacijos otorinolaringologinė pagalba, sudėtingos operacijos, tačiau tuo pačiu atliekamos ir tradicinės otorinolaringologinės operacijos.

Konsultacijų poskyris. Vyr.ordinatorė – dr. Aistė Paškonienė, el. p. aiste.paskoniene@santa.lt

Vaikų ausų, nosies ir gerklės ligų skyriuje
suteikiamos ambulatorinės ir stacionarinės paslaugos.  Atliekamas išsamus klausos, nosiaryklės, prienosinių ančių, gerklų ištyrimas ir ligų gydymas. Konsultuojami ir ruošiami pacientai kochlearinei implantacijai.


Vaikų ausų, nosies ir gerklės ligų skyriaus
vedėja Vaiva Mickevičienė, el. p. vaiva.mickeviciene@santa.lt


Veido ir žandikaulių chirurgijos skyrius.  
Čia teikiamas plataus spektro burnos, veido ir žandikaulių patologijos gydymas: neišdygusių dantų šalinimo operacijos, dantų implantacijos, žandikaulių alveolinės ataugos regeneracinės procedūros, įgimtų ir įgytų veido deformacijų, smilkininio-apatinio žandikaulio sąnario, nepiktybinių veido, kaklo ir žandikaulių darinių, seilių liaukų  patologijų chirurginis gydymas.

Veido ir žandikaulių skyriuje sumontuota nauja radiologinė įranga, skirta panoraminėms rentgenogramoms ir tūrinei kompiuterinei tomografijai atlikti.

Vaikams Dienos stacionaro sąlygomis yra galimybė fiksuoti gydytojų ortodontų paskirtus įvairaus tipo ortodontinius implantus, taikant intraveninę sedaciją ar bendrąją endotrachėjinę (intubacinę) nejautrą.

Paslaugos suaugusiems mokamos, vaikams (asmenims iki 18 m.) – finansuojamos iš PSDF lėšų.

Veido ir žandikaulių chirurgijos skyriaus vedėjas – Gediminas Kapušinskas, el.p. gediminas.kapusinskas@santa.lt

Paskutinį kartą redaguota: 2023-03-14
Į viršų