INFORMACIJA PACIENTUI PRIEŠ ATVYKSTANT Į MEDICININĖS GENETIKOS CENTRĄ
Prieš atvykdamas pacientas tiek gydytojo genetiko, tiek prenatalinės diagnostikos konsultacijai pas gydytoją specialistą turi užsiregistruoti iš anksto internetu https://www.esveikata.lt/ipr/. Negalėdamas atvykti sutartu laiku, pacientas ne vėliau kaip 12 valandų iki vizito privalo pranešti apie tai registratūros telefonais ar kitomis ryšio priemonėmis.
 
Pacientas, atvykęs konsultacijai į Santaros klinikų Medicininės genetikos centrą, registratūroje turi pateikti pasą ar kitą jo tapatybę patvirtinantį dokumentą ir siuntimą gydytojo genetiko konsultacijai. Europos sąjungos šalių piliečiai privalo pateikti Europos sveikatos draudimo kortelę (sertifikatą) ir E formos pažymą. Atvykusiems neapdraustiems ar be siuntimo asmenims ir ne dėl būtinosios pagalbos už gydytojo konsultaciją Konsultacijų poliklinikoje mokamas nustatyto dydžio mokestis.
 
Siekiant optimizuoti paciento genetinį ištyrimą, asmuo turėtų turėti medicininius dokumentus, susijusius su nurodyta indikacija genetiniam konsultavimui (kitų gydytojų konsultantų išvadas, laboratorinių bei vaizdinių instrumentinių (echoskopijos / rentgenografijos / kompiuterinės tomografijos / magnetinio rezonanso) tyrimų rezultatus, autopsijos duomenis ir kt.).
Maloniai prašome laikytis gydytojų genetikų konsultacijoms nurodytos tvarkos. 
Paskutinį kartą redaguota: 2021-05-31
Į viršų