Pažangiausia gydymo įstaiga Lietuvoje

Pažangiausia
gydymo įstaiga Lietuvoje

Moderni naujausia įranga, profesionalūs gydytojai
Santaros klinikos

Pažangiausia
gydymo įstaiga Lietuvoje

Moderni naujausia įranga, profesionalūs gydytojai
Moderni naujausia įranga, profesionalūs gydytojai

Pažangiausia
gydymo įstaiga Lietuvoje

Moderni naujausia įranga, profesionalūs gydytojai
Profesionalūs gydytojai

Pažangiausia
gydymo įstaiga Lietuvoje

Moderni naujausia įranga, profesionalūs gydytojai
Paieška
Padėkos
Dėkoju nuostabiai gyd. alergologei prof. Laurai Malinauskienei už profesionalumą ir dėmesį, skirtą mano tėvui Adolfui Kašėtai padedant išsiaiškinti įsisenėjusių negalavimų priežastis.
Sūnus Gintautas

Norėčiau išreikšti padėką gydytojui Ugniui Kšanui ir jam asistuojančiam rezidentui. Šiandien mintimis  sugrįžtu į gegužės mėnesio pabaigą.  Gyvenimas taip susiklostė, kad padarius galvos MRT sužinojau, jog galvoje yra darinys. Vien nuo tos minties, kad reikės operuotis, stingo kraujas. Vaikams padedant, užsirašiau konsultacijai pas neurochirurgą Ugnių Kšaną. Po vizito pas jį, viskas sugulė į savo vietas. Gydytojas ramiai, paprastam žmogui suprantamai išdėstė, kas yra ta meningioma. Nuramino, bet atsakingai paaiškino, kad ją reikėtų šalinti. Jo žodžiai - "jei tai būtų mano brangiems žmonėms - mamai, sesei, tikrai operuočiau" man padėjo apsispręsti. Birželio 6 d. neurochirurgas Ugnius Kšanas mane ir operavo. Po operacijos gydytojas aplankė palatoje, papasakojo apie operacijos eigą, kartu pasidžiaugėme mano apsisprendimu nelaukiant operuotis, kadangi tuo išvengėme galimų komplikacijų. Atskirai norėčiau padėkoti ir rezidentui (deja, nežinau jo pavardės) už šiltus žodžius, patarimus. 

Dabar jau po reabilitacijos ir jaučiuosi gerai, tik gražus randas primena, ką teko išgyventi.  Ačiū gydytojui Ugniui Kšanui ir su juo dirbusiam rezidentui. Jūs darote stebuklus savo profesionaliomis rankomis ir didele mylinčia širdimi.

Pagarbiai
Zita Mačiulienė

Nuoširdžiai dėkoju visiems 3-osios bei 1-osios reanimacijų skyrių kolektyvams, Nefrologijos skyriui už mano mamai suteiktą antrą gyvenimą. Ačiū už Jūsų profesionalumą, rūpestį bei atsidavimą.

Ypatinga padėka 1-osios reanimacijos skyriaus vedėjui p. Gintautui Kėkštui už puikią komunikaciją su artimaisiais, kantrybę bei gydymą.

Indre Lapinskiene, 3 -osios reanimacijos gydytoja, dėkoju Jums už operatyvumą, nuoširdų bei išsamų ligos išaiškinimą, Jūsų atsidavimą ir geranoriškumą. Ačiū už visus organizuotus susitikimus su nuostabiais savo srities profesionalais. Aš dar niekada nebuvau sutikusi tiek nuostabių medikų!

Širdingas ačiū Nefrologijos centro vadovui prof. Mariui Miglinui už šiltą priėmimą ir parodytą dėmesį.

Ačiū gydytojai Ugnei Čėsnienei už mamai skirtą gydymą ir dėmesį artimiesiems. Jūs esate pavyzdys, kaip paprastai ir aiškiai komunikuoti su šeimos nariais. Ir, žinoma, ačiū visoms skyrių sesutėms bei slaugos personalui. Jūsų kasdieninis darbas yra labai labai vertingas.

Helenos Morkūnienės dukra

Teko gydytis prof. Kęstučio Strupo vadovaujamame centre ir supratau, kad neklydau - gydytojai iš dievo malonės chirurgai – prof. Eligijus Poškus, dr. Andrius Rybakovas, anesteziologas Tomas Strainys – auksčiausios klasės profesionalai, atsakingi ir dėmesingi gydytojai, ramūs ir ryžtingi sudėtingose situacijose. Pribloškė šių gydytojų žmogiškas rūpestis – ar girdėta, kad per atostogas, išeiginėmis, ne darbo valandomis jie rūpinasi savo ligoniais. Nuoširdžiai Jiems dėkingas už išgydymą. Taip pat labai dėkingas visam skyriaus kolektyvui – slaugytojoms Irinai, Beatoms, Živilei, Jolantai, Irenai, Liucijai, slaugytojų padėjėjoms Ėlytei, Veslavai ir visiems, kurių vardu nesužinojau. Visiems, kurie kiekvieną dieną ir naktį traukė mane iš ligos gniaužtų. Ir dar – kartais pagalvoju, kokia Lietuva turtinga savo gydytojais, chirurgais. Ar tai suprantame? Gal mums reikia 100 metų istorinės perspektyvos, kad įžvelgtume didžiųjų savo chirurgų figūras Lietuvos medicinos istorijoje? Gal reikia laiko, kaip reikėjo ir didiesiems senovės gydytojams, kad juos pripažintų? Niekas dabar neprisimena to Romos valdininko, kuris išrašinėjo leidimus gydytojo praktikai. O gal tada nereikėjo? Užteko būti gydytoju iš dievo malonės.
Pacientas Aleksandras

Į viršų