Santaros žinios (trečiadienis, lapkričio 4 d.)

Lapkričio 04, 2020
Lapkričio 4 dienos duomenimis, Santaros klinikose gydomi 117 COVID-19 sergančių pacientų, iš jų 13 – Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuje. Iš 117 COVID-19 sergančiųjų 2 yra vaikai.

Pasak direktorės valdymui Aušros Bilotienės Motiejūnienės, kadangi per dieną hospitalizuojame apie 20 naujų ligonių, VUL Santaros klinikoms kyla būtinybė dėl naujų vietų COVID-19 pacientams tartis su atraminėmis regiono ligoninėmis, kalbamasi su Ukmergės, Alytaus ir kitomis ligoninėmis.

Šiuo metu Vilniaus miesto klinikinėje ligoninėje gydomas 61 COVID-19 sergantis pacientas, vienas iš jų – Reanimacijos-intensyviosios terapijos skyriuje.

Kaip III lygio stacionarines asmens sveikatos priežiūros paslaugas teikianti ligoninė, VUL Santaros klinikos turi užtikrinti gyventojams ir kitas reikalingas planines paslaugas.

Dėl Vyriausybės planuojamo naujo karantino paskelbimo VUL Santaros klinikų darbas neturėtų pasikeisti. Dėl didelio susirgimų COVID-19 skaičiaus ir galimos personalo stokos planuojama kai kurias paslaugas optimizuoti, tačiau stabdyti neplanuojama. Jei atraminėse ligoninėse būtų įsteigti COVID-19 ligai gydyti skirti skyriai, tektų perorganizuoti kai kurių paslaugų teikimą perkeliant jas į kitas įstaigas.
Paskutinį kartą redaguota: 2020-11-04
Į viršų