Santariškių klinikų komanda sulaukė pripažinimo Japonijoje

Lapkričio 12, 2013
Santariskiu komanda Japonijoje 2013 m. spalio pabaigoje Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų delegacija dalyvavo 18-toje Tarptautinės telemedicinos ir e. sveikatos asociacijos ISfTeH konferencijoje, kuri vyko Japonijos Takamatsu mieste. Į konferenciją atvyko keli šimtai atstovų iš 25 pasaulio šalių, buvo pristatyta virš 50 pranešimų telemedicinos ir e. sveikatos temomis. Santariškių klinikų komanda šioje konferencijoje pristatė net 3 pranešimus.

Rolandas Bėrontas, Romualdas Kizlaitis parengė ir pristatė pranešimą „Daugiakalbis asmeninės sveikatos portalas VIVAPORT.EU – nuotolinio stebėjimo ir savistebėsenos galimybė pacientams“.

Domantas Stundys, Romualdas Kizlaitis, Neringa Karvelytė parengė ir pristatė pranešimą „PrimCareIT – telekonsultacijomis bei nuotoliniu mokymu pagrįstų sistemų taikymas siekiant sumažinti pirminės sveikatos priežiūros specialistų profesinę izoliaciją bei migraciją iš atokių regionų”.

Lina Barzdaitė, Romualdas Kizlaitis, Mindaugas Gaidelionis parengė ir pristatė pranešimą „Nacionalinės klinikinių sprendimų palaikymo sistemos projektas Lietuvoje “.

Iš šių pranešimų net 2 sulaukė aukščiausio konferencijos organizatorių įvertinimo. Pirmasis gavo apdovanojimą Tarptautinio bendradarbiavimo srityje, o trečiasis „Ateities telemedicinos technologijų“ nominacijoje buvo pripažintas geriausiu.

Daugiau informacijos konferencijos tinklapyje http://j-telemed-s.jp/isfteh18/index.php

 

ES logotipas
 Sertifikatas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paskutinį kartą redaguota: 2015-07-27
Į viršų