2023 METŲ LIETUVOS MOKSLO PREMIJOS laureatais tapo ir Santaros klinikų gydytojai!

Vasario 07, 2024
Šių metų pradžioje Lietuvos mokslų akademijoje Lietuvos mokslo premijų komisija paskelbė, kas tapo 2023 metų Lietuvos mokslų premijos laureatais.
 
Medicinos ir sveikatos mokslų srityse Pulmonologijos ir alergologijos centro gydytoja alergologė-klinikinė imunologė prof. Laura Malinauskienė su bendraautore įvertintos už darbų ciklą „Alergija maistui ir cheminėms medžiagoms: nuo naujagimių kohortų iki epidemiologinių, eksperimentinių ir molekulinių tyrimų“.
 
Už darbų ciklą „Gyvybės palaikymo mechaninės kraujotakos priemonėmis sistemų įdiegimas į klinikinę praktiką ir metodikos tobulinimas“ apdovanoti Širdies ir krūtinės chirurgijos centro vadovas gydytojas širdies chirurgas prof. Kęstutis  Ručinskas, I Širdies chirurgijos skyriaus vedėjas gydytojas širdies chirurgas dr. Vilius Janušauskas, Anesteziologijos, intensyvios terapijos ir skausmo gydymo centro II Anesteziologijos skyriaus gydytojas anesteziologas reanimatologas prof. Robertas Stasys Samalavičius, Kardiologijos ir angiologijos centro gydytojas kardiologas prof. Pranas Šerpytis.
 
Nuoširdžiai sveikiname ir džiaugiamės tokiu mūsų kolegų įvertinimu!
Paskutinį kartą redaguota: 2024-02-07
Į viršų