Kvietimai į ledo šou „Ledynmetis Live!“ Kaune – Vaikų ligoninės pacientams

Gruodžio 10, 2014

Norėdami Kalėdų dvasia užlieti ir mažųjų ligoniukų širdis, šou ant ledo „Ledynmetis Live!” organizatoriai padovanojo 300 kvietimų Vaikų ligoninėje, VUL Santariškių klinikų filiale gydomiems vaikams į gruodžio 12-14 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje rodomą šou.

Pirmą kartą Lietuvoje viešėsianti trupė žiūrovams pristatys nuotaikingą ir spalvingą šou, kuriame legendinio animacinio kino filmo siužetinę liniją kurs net 40 artistų. Įspūdingų dekoracijų apsuptyje, lydimi specialiųjų efektų, ledo arenoje pasirodys gigantiški mamutai Menis ir Elė, įkyrusis tinginys Sidas, gilės nuolat ieškanti voverė Skretas, kardadantis tigras Diegas ir būrys jų draugų. Vaikų pamiltus ir be galo tikroviškus personažus įgarsino žinomi Lietuvos aktoriai, tad net ir patys mažiausieji supras kiekvieną siužeto vingį.

Vaikų ligoninės paramos fondas gautus kvietimus išdalino vaikams, gydomiems dvidešimtyje Vaikų ligoninės skyrių. Jie šią savaitę  bus išrašyti namo, todėl  lydimi artimųjų, šį sekmadienį Kaune galės apsilankyti pamėgto filmo siužetu sukurtame pasirodyme ant ledo.

„300 – simboliškas skaičius, nes kasdien mūsų gydymo įstaigoje gydoma ir slaugoma apie 300 vaikų nuo gimimo iki aštuoniolikos metų“, – sako Vaikų ligoninės direktoriaus pavaduotoja slaugai Rima Rozenbergaitė.

Džiugas su mama šiuo metu gydosi Pediatrijos skyriuje ir dar laukia kelių svarbių tyrimų, bet jau žino, kad penktadienį bus išrašytas namo. Tokia dovana vaiką labai pradžiugino: „Daug kartų mačiau šį filmuką, bet niekada nesu matęs čiuožiančių ant ledo artistų.“  Dovilė iš Vaikų traumatologijos skyriaus išrašyta šį trečiadienį, tikisi iki savaitgalio galutinai sustiprėti, todėl įkalbėjo tėtį ją nuvežti į renginį Kaune.

Patenkinti ne tik pacientai. „Juk ne kiekvieną dieną išeidamas iš ligoninės pacientas išsineša tokių vertingų dovanų“, –  tarpusavy geromis naujienomis dalijasi ir personalas. 

Vaikų ligoninė dėkinga tokioms socialiai atsakingoms įmonėms, kaip UAB „Live Nation Lietuva“, kurios prieš Kalėdas nepamiršta ne tik savo darbuotojų, bet ir tų, kuriems šventes apkartina liga.

 

Nuotraukose - 

Džiugas su kvietimu į šou ant ledo. Jam džiaugtis padeda ir neatskiriami skyriaus draugai ir jau pasiruošusi namo išvykti Dovilė su kvietimu į šou prie Vaikų traumatologijos skyriaus egutlės

Džiugas su kvietimu į šou ant ledo. Jam džiaugtis padeda ir neatskiriami skyriaus draugai   Dovile jau pasiruosusi isvykti namo

 

 

 

Daugiau informacijos:

Vaikų ligoninės, viešosios įstaigos Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų filialo

atstovė ryšiams su visuomene

Jolanta Normantienė

el.p. jolanta.normantiene@vuvl.lt">jolanta.normantiene@vuvl.lt  Tel. (8 5) 272 05 35, mob. tel. 8 656 22660, www.vaikuligonine.lt

Paskutinį kartą redaguota: 2014-12-10
Į viršų