Darbo laikas:

I–V 7–19 val.
VI 9–12 val.

DĖMESIO! Šeimos medicinos centro nedarbo metu (tai yra – kasdien nuo 19 iki 7 val.,  šeštadieniais (išskyrus nuo 9 iki 12 val.), sekmadieniais ir švenčių dienomis skubią (būtinąją) pagalbą teikia Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų Priėmimo-skubios pagalbos skyrius.

Registracija pas Šeimos medicinos centro komandos narius vyksta dviem būdais:

  • Paskambinus ne į Šeimos medicinos centro registratūrą, kaip buvo anksčiau, o į bendrąjį Santaros klinikų Pacientų registravimo ir informavimo centrą telefonu 852501717. Mums žinoma, kad dėl labai didelio skambinančiųjų srauto pacientams kyla sunkumų prisiskambinti. Todėl jei bendrojo skambučių centro registratorius neatsiliepia, o Jūs nebegalite / nebenorite ilgiau laukti, paspauskite mygtuką „5“ – sulauksite automatinio perskambinimo, kai tik registratorius baigs pokalbį su kitu pacientu. Tokiu atveju svarbiausia,  kad telefonas būtų šalia ir kad atsilieptumėte, kai sulauksite grįžtamojo skambučio. Svarbu žinoti: jei nesulaukę, kol atsilieps bendrojo skambučių centro registratorius, telefoną išjungsite ir mėginsite skambinti pakartotinai – būsite nukreiptas į laukimo eilės galą;

    SVARBU: telefonu 852501717 į  Skambučių centrą pirmadieniais – ketvirtadieniais galima skambinti nuo 7 iki 18 valandos, penktadieniais – nuo 7 iki 16 valandos, šeštadieniais – nuo 9 iki 12 valandos. Visu kitu laiku skubią (būtinąją) pagalbą pacientams teikia Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų Priėmimo-skubios pagalbos skyrius. Jei būklė nėra skubi, gydytojo konsultacijai prašome registruotis internetu arba minėtu telefonu nurodytomis darbo valandomis.  

  • Internetu www.esveikata.lt/ipr per Išankstinio pacientų registravimo (IPR) sistemą, administruojamą Registrų centro.

El. paštas: smc@santa.lt 

Adresas: Santariškių g. 2, Vilnius

Centro vadovė doc. dr. Lina Vencevičienė

el. paštas: lina.venceviciene@santa.lt 

 

Skyriaus vedėja Jolanta Brėdikienė

el. paštas: jolanta.bredikiene@santa.lt 

 

Vyresn. slaugytoja-slaugos administratorė Nomeda Minkevičienė

el. paštas: nomeda.minkeviciene@santa.lt

 

Vyresn. bendrosios praktikos gydytoja odontologė Zita Vitosytė

el. paštas: zita.vitosyte@santa.lt

 

Gydytojas psichiatras  dr. Vytautas Raškauskas

el. paštas: vytautas.raskauskas@santa.lt


Paskutinį kartą redaguota: 2022-01-10
Į viršų