Hemofilijos ir krešėjimo sutrikimų kompetencijos centre (KC) suteikiamos visos skubios, kasdienės ir ilgalaikės su retomis krešėjimo sutrikimų ligomis susijusios diagnostikos ir gydymo paslaugos. Hemofilijos ir krešėjimo sutrikimų KC diagnozuojama ir gydoma:  

 • Įgimta hemofilija A ir B
 • Įgyta hemofilija
 • von Willebrand liga
 • Kiti reti įgimti ir įgyti krešėjimo faktorių trūkumai
 • Trombocitopatijos
 • Įgimta ir įgyta trombofilija
   

Hemofilijos ir krešėjimo sutrikimų KC atliekami biomedicininiai tyrimai: 
 

 1. N8 saugumas ir veiksmingumas, skiriant sergantiems hemofilija A kraujavimo epizodų profilaktikai ir prireikus malšinant kraujavimo epizodus.
 2. Daugiacentris III fazės nekontroliuojamas atviras tyrimas, skirtas įvertinti profilaktinės terapijos preparatu BAY 81-8973  saugumą ir efektyvumą sunkia hemofilija A sergantiems vaikams.
 3. Perspektyvusis, tarptautinis, neintervencinis, poregistracinis tyrimas, skirtas dokumentais pagrįsti rekombinantinio žmogaus VIII koaguliacijos faktoriaus (simoktokogo alfa) ilgalaikį imunogeniškumą, saugumą ir veiksmingumą hemofilija A sergantiems pacientams, kuriems skiriamas įprastinis klinikinėje praktikoje taikomas gydymas.
 4. Imuninės tolerancijos indukcijos tyrimas (ObsITI tyrimas).
 5. Klinikiniai ir genetiniai rizikos veiksniai vaikams ir paaugliams, kuriems yra tromboembolija, gydomiems pagal NOPHO ALL 2008 protokolą: atvejo-kontrolės tyrimas.
 6. Klinikiniai ir genetiniai rizikos veiksniai vaikams ir paaugliams, kuriems yra tromboembolija, gydomiems pagal NOPHO ALL 2008 protokolą: atvejo-kontrolės tyrimas. 
   

Hemofilijos ir krešėjimo sutrikimų KC teikiamos kvalifikuotos gydytojo vaikų onkohematologo, suaugusiųjų hematologo bei įvairių kitų sričių gydytojų, dirbančių kituose VUL Santaros klinikų padaliniuose, konsultacijos: laboratorinės medicinos gydytojų, gydytojų genetikų, akušerių-ginekologų, ortopedų-traumatologų, radiologų, gastroenterologų, angiochirurgų, odontologų, urologų ir gydytojų reabilitologų.

Paskutinį kartą redaguota: 2020-10-11
Į viršų
Skubi pagalba Skubi pagalba kaip mus rasti kaip mus rasti susisiekti susisiekti