Rekomendacija atvykstantiems į Infekcinių ligų centro Priėmimo-skubios pagalbos skyrių

Kovo 27, 2020

Mieli Santaros klinikų pacientai ir juos lankantys artimieji,

2020 m. vasario 26 d. paskelbus ekstremalią situaciją dėl koronaviruso COVID-19, Santaros klinikų Infekcinių ligų centro Priėmimo-skubios pagalbos skyriuje išaugo besikreipiančiųjų srautas, dėl to prašome Jūsų supratingumo ir draugiško bendradarbiavimo. Tik palaikydami vieni kitus ir bendradarbiaudami, pasieksime visiems rūpimo tikslo – kiek įmanoma greitesnio paciento ligos nustatymo bei gydymo paskyrimo, visuomenės apsaugos ir optimalaus medicinos išteklių panaudojimo.

Norime priminti, jog pacientai stebėjimo laikotarpiu nemaitinami. Prašytume būnant stebėjimo palatoje, neužsakinėti maisto į palatas iš maistą tiekiančių miesto įmonių. Suprantame, jog tai kai kuriais atvejais gali sukelti nepatogumų, nes tyrimai atliekami pakankamai ilgai, tačiau stebėjimo paslauga nėra tolygi hospitalizacijai (guldymui į ligoninę), todėl ir maitinimo paslauga nėra numatyta.

Rekomenduotume atvykstant į Infekcinių ligų Priėmimo-skubios pagalbos skyrių, įsidėti lengvų užkandžių, nes skyriuje laukiant tyrimų atsakymų gali tekti užsibūti iki paros.

Gerbiami pacientai, labai prašome Jūsų kantraus ir geranoriško bendradarbiavimo šioje ekstremalioje situacijoje. Suprantame, jog nėra lengva laukti paskirto molekulinio tyrimo atsakymo, o ligoninės palata ir lova niekuomet neatstos namų jaukumo ir patogumo, bet mes labai stengiamės padėti Jums ir apsaugoti kitus asmenis nuo infekcijos paplitimo.

Paskutinį kartą redaguota: 2020-07-03
Į viršų
Skubi pagalba Skubi pagalba kaip mus rasti kaip mus rasti susisiekti susisiekti