Vaikų ligoninės pacientus ir medikus aplankė ministrė Rimantė Šalaševičiūtė

Gruodžio 17, 2014
Ministrė R. Šalaševičiūtė Vaikų ligoninėje
2014 m. gruodžio 16 d. LR Sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė su viceministre  Laimute Vaideliene aplankė Vaikų ligoninę, VUL Santariškių klinikų filialą. 

Ministrės vizitas pradžiugino Priėmimo-skubios pagalbos, Vaikų gastroenterologijos ir Vaikų infekcinių ligų skyriuose gydomus vaikus, mat ministrė pas vaikus atėjo ne tuščiomis rankomis.

Aplankydama ligonius, ministrė kartu su ligoninės administracija ir infekcinių ligų skyriaus vadovais dar kartą įvertino Vaikų ligoninės Pediatrijos korpuso būklę, patvirtindama, kad naujojo Vaikų ligoninės korpuso statyba neabejotinai taps ateinančių metų realybe.

Priėmimo-skubios pagalbos skyriuje ministerijos vadovė atkreipė dėmesį į tai, kad čia teikiamos paros stebėjimo paslaugos, dažnu atveju padedančios išvengti ligonio guldymo į stacionarą, kitais metais turėtų tapti prioritetinėmis paslaugomis, visiškai apmokamomis iš PSDF biudžeto.

Susirinkusiems ligoninės Didžiojoje auditorijoje medikams ministrė pristatė ir kitus ministerijos šių metų nuveiktus darbus, tarp jų lėšų iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto rezervo skyrimą, pagerinsiantį šalies ligoninių, tarp jų ir Vaikų ligoninės,  finansinę būklę. Vaikų ligų gydytojus pradžiugino ir sprendimas daugiau lėšų skirti medicininės reabilitacijos paslaugoms teikti.

Vaikų ligoninės medikams pristatyta viceministrė vaikų ligų gydytoja Laimutė Vaidelienė kolegoms kalbėjo apie savo būsimus darbus: kuruoti Motinos ir vaiko sveikatos valdybos darbą, kruopščiai gilintis į vaikų sveikatos priežiūros problemas ir operatyviai jas spręsti.  

 

Daugiau informacijos:
Vaikų ligoninės, viešosios įstaigos Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų filialo
atstovė ryšiams su visuomene
Jolanta Normantienė
el.p. jolanta.normantiene@vuvl.lt, tel. (8 5) 272 05 35, mob. tel. 8 656 22660,
Paskutinį kartą redaguota: 2020-01-22
Į viršų