Pacientų registracija Santaros klinikose šiandien paprastesnė ir patogesnė

Birželio 29, 2021
Santaros klinikose neseniai pradėjęs veikti naujas struktūrinis padalinys – Pacientų registravimo ir informavimo skyrius – tarnauja tam, kad pacientui būtų paprasčiau rasti reikalingos specialybės gydytoją ir užsiregistruoti jo konsultacijai telefonu. Sukurtas vienas numeris – 852501717, kuriuo paskambinus atsiliepia registratorės ir padeda greičiau užsiregistruoti pas reikiamą specialistą.  Per dieną sulaukiama iki penkių tūkstančių skambučių, kas mėnesį skambučių skaičius paauga dvidešimčia procentų.

Šiuo numeriu galima registruotis pas Santaros klinikų Konsultacijų poliklinikos gydytojus, Vaikų konsultacijų poliklinikos vaikų ligų specialistus, taip pat pas Šeimos medicinos ir Medicininės genetikos centrų specialistus, ambulatorinės kardiologijos, Įgimtų širdies ydų kabineto, plautinės hipertenzijos bei retų ligų specialistus.  

Palaipsniui į bendrą tinklą jungiasi ir kitos – Infekcinių ligų, Dermatovenerologijos, Reabilitacijos, fizinės ir sporto medicinos, Radiologijos ir branduolinės medicinos centrų, taip pat Santaros vaisingumo ir  Santaros medicinos centrų registratūros.   

Kaip teigia Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų direktorė valdymui Jolita Jakutienė, įkūrus šį skyrių, atsirado labai svarbi funkcija, palengvinanti ir skambučių centro darbuotojų darbą, ir itin naudinga pacientui.  Jei darbuotojas dėl didelio skambučių srauto negali tuo metu atsiliepti į skambutį, yra galimybė skambinančiajam atskambinti ir suteikti reikalingą informaciją. Šia galimybe jau pasinaudojo daugybė pacientų ir tokia paslauga liko patenkinti.

Surinkęs numerį  852501717 ir pasirinkęs reikiamą parinktį, žmogus užsiregistruos bet kurios specialybės gydytojo konsultacijai arba, paspaudęs parinktį „Informacija“,  gaus informacijos, kaip jam pasirengti konsultacijai ir atsakymus į kitus svarbius klausimus apie paslaugas.  Pasirinkęs parinktį „Vakcinavimas“, galės užsiregistruoti vakcinacijai.

Pacientų registravimo ir informavimo skyriaus darbuotojai dirba specialiai tam įrengtose patalpose, kur švieslentėse matomi skambučių srautai realiu laiku.

„Šiuo metu pas mus skyriuje dirba 18 profesionalių, savo darbą gerai išmanančių darbuotojų. Per dieną sulaukiame iki penkių tūkstančių skambučių. Visi skambučiai įrašomi. Jie yra perklausomi – taip vertinama aptarnavimo kokybė“, – pasakoja skyriui vadovaujanti Aldona Česnulevičienė.

Santaros klinikų  pacientų registracija vyksta nuo pirmadienio iki ketvirtadienio nuo 7 iki 18 val., o  penktadienį – nuo 7 iki 16 val.

Itin svarbu norint užsiregistruoti nepamiršti, kad jau registruojantis būtina turėti galiojantį elektroninį siuntimą.

„Ne tik telefonu galima registruotis pas mūsų specialistus. Labai skatiname registruotis internetu per išankstinės registracijos pacientų portalą esveikata.lt, kur galima pasirinkti  reikalingą specialistą ir tinkamą laiką“, –  apie kitas galimybes pakliūti pas Santaros klinikų specialistus primena Santaros klinikų direktorė valdymui Jolita Jakutienė.   

Paskutinį kartą redaguota: 2021-07-02
Į viršų