„Odos akademija" – mokymai pacientams

Rugsėjo 17, 2019

VUL Santaros klinikų Dermatovenerologijos centre nuo 2018 m. balandžio mėnesio veikiantis nemokamas edukacinis projektas „Odos akademija" – mokymai pacientams – po vasaros atostogų grįžta naujam 2019-ųjų rudens sezonui!

Nemaža dalis odos ligų yra lėtinės arba sunkiai gydymui pasiduodančios eigos, reikalaujančios išskirtinio dėmesio iš paciento. Šių mokymų tikslas – supažindinti pacientus su odos ligomis ar būklėmis, paaiškinti, kaip jos atsiranda bei išmokyti prižiūrėti savo odą.

„Odos akademija" – tai teoriniai ir praktiniai mokymai, skirti pacientams, sergantiems tokiomis ligomis kaip psoriazė, atopinis dermatitas, aknė ir rožinė. Taip pat organizuojamos paskaitos apie odos priežiūrą nėštumo ir pogimdyviniu laikotarpiu (aptariant ir naujagimių odos priežiūros subtilybes), sezoninę odos priežiūrą žiemos/vasaros laikotarpiais bei mitybos įtaką odai.

Kiekvienų užsiėmimų metu dalyvis gali ne tik užduoti jam rūpimus klausimus gydytojams, bet ir dalintis savo patirtimi su kitais.

„Odos akademijos" susitikimai vyksta VUL SK Dermatovenerologijos centro patalpose pirmadieniais 18:00-20:00, 173-ioje auditorijoje. Adresas: Kairiūkščio g. 2, Vilnius.

 

Artimiausi susitikimai:

10-07 Aknė ir odos priežiūra

10-14 Rožinė ir odos priežiūra

10-21 Nėščiųjų ir naujagimio susilaukusių moterų odos priežiūra

10-28 Psoriazė ir odos priežiūra

11-04 Odos priežiūra šaltuoju sezonu

11-11 Atopinės odos priežiūra

11-18 Mityba ir oda

 

Daugiau informacijos ir registracija į paskaitas: www.odosakademija.lt

Sekite mūsų naujienas: www.facebook.com/odosakademija

Paskutinį kartą redaguota: 2019-09-18
Į viršų