Dėl pacientų maitinimo sutrikimų Santaros klinikose

Birželio 06, 2023

Pacientų maitinimas yra neatsiejama sveikatos priežiūros paslaugos dalis. Ilgą laiką klinikų pacientų maitinimu rūpinosi išoriniai tiekėjai ir dėl šios paslaugos kokybės ligoninė sulaukdavo pacientų bei jų artimųjų nusiskundimų.  Galiausiai buvo priimtas sprendimas nuo 2023 m. birželio 1 d. Santaros klinikų pacientus maitinti patiems  – tai rimtas ir daug iššūkių sukėlęs pokytis, kurio pagrindinis tikslas: kokybiška, saugi, pacientų poreikius atitinkanti paslauga.

Santaros klinikos įrengė naują, modernią virtuvę, pasirūpino šiuolaikine įranga bei estetiškais indais, sutvarkė visus technologinius procesus. Deja, perėjimas prie savarankiško maitinimo kelia ir rimtų iššūkių. Didžiausias jų susijęs su darbuotojų paieška ir pritraukimu. Girdime mūsų pacientų bei jų artimųjų nusiskundimus dėl vėluojančio maitinimo, kuris susijęs būtent su darbuotojų stoka, ir nuoširdžiai atsiprašome jų už šiuos nepatogumus. Tačiau girdime ir tai, jog maisto kokybė, skonio savybės yra pagerėjusios ir mūsų pacientai tuo džiaugiuosi.

Labai dėkojame visiems šiuo metu ypatingai aktyviai virtuvėje ir skyriuose dirbantiems mūsų darbuotojams, kurie daro viską, kad maistas pasiektų pacientus. Mes iš savo pusės trūkstamų darbuotojų ieškome visomis įmanomomis priemonės – ieškome jų ne tik išorėje, bet ir siūlome to pageidaujantiems mūsų klinikų darbuotojams papildomą darbą. Kasdien renkamės aptarti esamos situacijos, reaguojame į išsakytas pastabas ir ieškome geriausių bei efektyviausių sprendimų. Suprantame, kad tai sukelia nepatogumų mūsų pacientams ir apgailestaujame, tačiau esame dėkingi už jų pasitikėjimą mūsų įstaiga bei joje teikiamomis aukščiausio lygio sveikatos priežiūros paslaugomis.

Paskutinį kartą redaguota: 2023-06-06
Į viršų