Dėl pacientų maitinimo Santaros klinikose

Rugsėjo 18, 2019

Santaros klinikos dėkoja savo pacientams, jų artimiesiems ir visai visuomenei už supratingumą bei kantrybę susidarius neeilinei situacijai dėl maitinimo. Pagrindinis ligoninės tikslas – užtikrinti aukščiausius standartus atitinkančias sveikatos priežiūros paslaugas, o dietinis maitinimas – neatsiejama jų dalis. 

Atkreipiame dėmesį, jog prieš kelis mėnesius UAB „Pontem“ inicijavo derybas dėl sutarties nutraukimo abiejų šalių sutarimu ir Santaros klinikos sutiko su jų pateiktais siūlymais bei buvo suderintos pozicijos, tačiau, nenurodę priežasties, UAB „Pontem“ derybas vienašališkai nutraukė. 

Ligoninės administracija, jausdama atsakomybę už klinikose besigydančius pacientus ir jų sveikatą, dar kartą sutinka sėsti prie derybų stalo, tik pabrėžia, jog sutarimai ir sprendimai galimi tik tokie, kurie atitinka Lietuvos Respublikos teisinį reglamentą.   

Klinikos toliau stebės ir tikrins pacientams tiekiamą maistą bei sieks, kad pacientai gautų kokybišką maitinimą. Esant neatitikimams bei pažeidimams, Santaros klinikos formuluos ir pateiks pretenzijas tiekėjui nurodydami terminą jiems pašalinti.

Paskutinį kartą redaguota: 2019-09-18
Į viršų