Nuoširdžiai noriu padėkoti gyd. Andriui Berūkščiui, sl. padėjėjoms L. Staknienei, N. Deksnė, S. Jušienei, I Bužinskajai už rūpestį, pagalbą vasario 20 d. atlikus sudėtingą kojų kraujagyslių procedūrą Leokadijai Mosteikienei. 

Su pagarba Dukra Rimutė Raudeliūnienė


Nuoširdžiai dėkoju gydytojai Indrei Klimienei ir su ja dirbančiai sesutei už puikias konsultacijas, atidumą ir rūpestį.

Ačiū gydytojui Linui Davainiui už atsakingumą, šilumą ir profesionaliai atliktą darbą.

 

Borisas Nachumovas


Širdingai dėkoju profesoriui Germanui Marinskiui už skirtą savo brangų laiką ir neįkainojamą pagalbą mano mamai.

Labai labai Jums ačiū!!!

Aušra Malūnavičiūtė


Noriu padėkoti Santaros klinikų Kardiologijos ir angiologijos centro gydytojams ir visam medicinos personalui, kurie man padėjo. Ypač dėkoju prof.dr. (HP) Audriui Aidiečiui, prof.(HP) Germanui Marinskiui, med.dr. Jūratei Barysienei, kurių savalaikė profesionali pagalba padėjo man grįžti į normalų gyvenimą.

Esu jiems labai dėkinga ir linkiu visokiariopos sėkmės jų nelengvame darbe.

Pagarbiai

Anelė Makut


Jeigu egzistuoja gydytojo idealas, tai jį netikėtai sutikau Santaros klinikose. Visada taktiška, išklausanti, pozityviai nusiteikusi, be galo atsargi ir pagarbi paciento atžvilgiu, spinduliuojanti vidinę ramybę - būtent tokia yra med. dr. Diana Bužinskienė.

Norėčiau labai padėkoti už suteiktą operatyvią pagalbą. Jūs – pavyzdys visiems medicinos profesionalams. Ir toliau išlikite tokia, kokia esate.

 

Marija Strylienė


Nuoširdus ačiū visam kardiologijos ir angiologijos centrui, prof. G. Davidavičiui ir prof. A. Kibarskiui, operacinės personalui, prevencinės kardiologijos poskyrio vadovei dr. J. Badarienei už kvalifikuotą ir savalaikę pagalbą, kompetenciją, profesionalumą, rūpestingumą, palaikymą ir nuoširdų bendravimą. Nežiūrint į problemos rimtumą, jaučiuosi esanti patikimose rankose, tinkamai ,,paremontuota" ir galinti planuoti savo aktyvią ateitį.

Pagarbiai

I. Kšanienė


Nuoširdžiai dėkojame 1-ojo Pilvo chirurgijos skyriaus vedėjui, prof. Eligijui Poškui, daktarui Andriui Rybakovui už profesionalų gydymą, atliktas operacijas, priežiūrą ir gydymą po operacijų, žmoniškumą, suteiktus 5 metus gyvenimo Leon Ustinovič.

Dėkojame gydytojai Anastasijai Rancevai, Vidaus ligų centro, Nefrologijos centro ir Dializės skyriaus, Urologijos centro darbuotojams už profesionalią pagalbą.

Geriausios kloties Jūsų svarbiame ir nelengvame darbe.

 

Birutė, sūnus ir seserys


Nuoširdi padėka V. Baranausko vardu gyd. Gediminui Račkauskui, gyd. Ramunei Škutaitei Jasevičienei, vyr. slaugytojai V. Gaidamavičiūtei, operacinės ir širdies aritmijų skyriaus slaugytojoms, už 2019.02.08 d. sėkmingai atliktą operaciją.

V. Baranausko šeima.


Esu nuoširdžiai dėkingas kardiologijos skyriaus gydytojai doc. S. Aidientienei už sureguliuotą gydymą bei supratingumą, bei visam skyriaus personalui už puikią priežiūrą.

DĖKOJU JUMS VISIEMS, PADĖJUSIEMS MAN SVEIKTI IR STIPRĖTI!

 

Pagarbiai

naujam gyvenimui prikeltas Kęstutis Skėberis iš Kauno


Už nuoširdų rūpestį, priežiūrą ir gydymą dėkoju gyd. gastroenterologui Benediktui Kurlinkui. Ačiū, jog manimi puikiai pasirūpinote ne tik gydymo stacionare laikotarpiu, bet ir nepamiršote manęs, kai grįžau į namus.

 

Rimantas Juozapas Dudonis


Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų profesionalų darbą: gydytojai Loretai Vareikienei, nefrologei Eglei Ašakienei, operavusiems chirurgams: doc. Arūnui Želviui, dr. Albertui Čekauskui, budintiems gydytojams, slaugytojoms, slaugytojų padėjėjoms, visam VUL Santaros klinikų kolektyvui.

Dėkojame už jūsų nuoširdų žodį, dėmesį, už viltį teikiantį žvilgsnį.

Linkime sėkmės ir sveikatos jums ir jūsų artimiesiams.

 

Vytautas ir Irena Škiudai,

Joniškis


Nuoširdžiai dėkoju prof. Germanui Marinskiui už profesionaliai atliktą plaučių venų krioabliacijos operaciją, gydymą bei žmoniškumą.

Geriausios kloties Jūsų darbe ir gyvenime.

 

P.Čivilis


Nuoširdus, didelis dėkui puikiam,talentingam, profesionaliam, rūpestingam, turinčiam gerą humoro jausmą, daktarui chirurgui Anatolij Ostapenko už atliktą operaciją ir gydymą. Jo dėka šiandien galiu džiaugtis gyvenimu, būti su savo šeima, artimaisiais.

AČIŪ visam 2-jam pilvo chirurgijos med. personalui, skyriaus ved. doc. Valdemarui Jotautui, gydytojai Vilmai Brimienei-sonoskopija, reanimacijos skyriui.

Su pagarba, jūsų pacientas Romualdas Staševskis ir žmona Danutė


Didžiulis dėkui plastikos chirurgams N. Jakučiui ir J. Vaičiulėnaitei!

Esu be galo dėkinga gydytojams už supratimą, pagalbą, už atsakymus į klausimus, rūpestį... ir žinoma AČIŪ už nuostabiai atliktą darbą, kurio rezultatais negaliu atsidžiaugti tiek matydama save veidrodyje, tiek vėl galėdama gyventi be skausmo!

Ačiū už sugrąžintą gyvenimo kokybę ir pasitikėjimą savimi, ačiū už tai, kad kasdien visiems noriu pasakoti, kokių puikių gydytojų turime Lietuvoje! ;)

 

Justina


Kardiologė V. Maneikienė man yra tobulo mediko pavyzdys:aukštas profesinis meistriškumas puikiai dera su nuoširdžiu bendravimu, išskirtiniu dėmesingumu paciento sveikatos problemoms, operatyvia ir altruistiška pagalba.

Su didžiausia pagarba tariu Jums AČIŪ.

Kornelijus Avižius


Paskutinį kartą redaguota: 2020-08-14
Į viršų