Nuoširdžiai dėkoju Vidaus ligų skyriaus vedėjai m. dr. Aušrai Marcijonienei ir visam Vidaus ligų skyriaus darbuotojų kolektyvui už nuoširdų gydymą ir nuoširdžią pagalbą sunkiai sergančiam mano tėčiui Jonui Miškiniui (gulėjusiam skyriuje 2019 m. sausio mėn.).

Pagarbiai

Alma Mitalienė


AČIŪ už Jūsų profesionalumą, dėmesingumą ir rūpestingumą!

Nuoširdi padėka Jūsų vadovaujamo skyriaus darbuotojams už kantrybę, atsidavimą darbui, mokėjimą bendrauti.

DĖKOJU JUMS VISIEMS, PADĖJUSIEMS MAN SVEIKTI IR STIPRĖTI!

 

Pagarbiai

naujam gyvenimui prikeltas Kęstutis Skėberis iš Kauno


Galiu tik pasidžiaugti, kad atsidūriau laiku ir vietoje, bei šioje Santaros Klinikose, kur tokie šaunūs, dėmesingi, savo darbą puikiai išmanantys specialistai, tokie kaip intervencinis kardiologas dr. A. BARANAUSKAS. Šios srities specialistas geba ligonį prikelti naujam gyvenimui, įkvėpti vilties ir pozityvumo, moka kartu džiaugtis.

Nuoširdi PAGARBA ir tariu AČIŪ!

Pagarbiai

naujam gyvenimui prikeltas Kęstutis Skėberis iš Kauno


2018.05.05 Santaros klinikose gimė mano sūnus Herkus Šumskas. Norėjau iš visos širdies padėkoti visam personalui, o ypač daktarei Simonai Radžvilaitei ir akušerei Jūratei Kerulienei. Šios moterys, man leido pasijusti, kaip namuose. Jos skyrė visą savo dėmesį ir rūpestį. Šiandien mano sūnui jau devyni mėnesiai, bet kasdien dėkoju Dievui ir likimui, kad tą kartą patekau į šių nuostabių profesionalių rankas. Ačiū, už viską, ką padarėte dėl manęs ir mano sūnaus.

Šilčiausi linkėjimai ir padėka Jums.

 

Gabrielė Šumskienė


Nuoširdžiai dėkojame Akušerijos ir ginekologijos centro gydytojai Angelei Puzienei bei 2019-02-03 su ja dirbusiai visai komandai, padėjusiems mūsų sūneliui ateiti į šį pasaulį! Tai komanda, kuria galima besąlygiškai pasitikėti ir būti tikriems, kad gimdymas bus lengvas ir sėkmingas. Jūsų darbas yra vienas svarbiausių! Juk ar gali būti kas nors svarbiau už pagalbą gimti mažam žmogučiui ir už rūpestį bei saugumą pirmų gyvenimo akimirkų metu. Ačiū!!!

Zita ir Giedrius


Už gydymą ir slaugą, nuoširdų ir šiltą bendravimą dėkoju Kardiologijos ir angiologijos centro Širdies aritmijų skyriaus gydytojams, slaugytojoms ir kitam personalui.

Marijona Galubkienė


Iš kur tiek semiatės jėgų ir būnat toks rūpestingas, nuoširdus, kultūringas mums pacientams. Mes, bendraujant su Jumis, jaučiame ir įvertiname Jus, kad esate didis Žmogus. Jūs mums suteikiate didelę pagalbą ir tariame Jums didelį ačiū. Tokių nuostabių gydytojų sunku surasti. Profesoriau, Jūs esate pavyzdys visiems gydytojams ir didžiulė garbė Santaros klinikoms turėti tokį nuostabų gydytoją profesorių Marių Migliną.

Su pagarba

B. Šukienė, Anykščiai.


Noriu tarti nuoširdų ačiū savo a.a. tėvelio Gintauto Beržanskio ir jo žmonos bei dukrų vardu gyd. V. Jovaišui ir visam Krūtinės chirurgijos skyriaus personalui, gyd. D. Digliui, S. Tulytei ir visam onkologijos-chemoterapijos skyriui bei doc. A. Klimašauskui, gyd. J. Romanovienei ir visam Skubios pagalbos centrui.

Ačiū, kad padėjote kovoti su sunkia liga, ačiū, kad padarėte viską, ką galėjote ir dar daugiau. Jūsų dėka kova, nors ir pralaimėta, tačiau buvo lengvesnė, o jos pabaiga ne tokia baisi. 

Sandra Strainienė


Noriu labai padėkoti tikrai savo srities profesionalei gastroenterologei ir pačiam nuostabiausiam žmogui - gyd. BIRUTEI TITOVAI.

Kiekvieną kartą apsilankiusi pas ją negaliu atsistebėti tuo begaliniu nuoširdumu, noru padėti, gebėjimu išklausyti, tiesiog paglostyti žodžiais.

Daktare, būkite stipri ir sveika, Jūs mums labai reikalinga!

 

Indrė Radžiukynienė


Siunčiu nuoširdžią padėką ligoninės 7 aukšto endoskopuotojų komandoms, kurios atlieka procedūrą su pamigdymu. Neišskirsiu nei vienos pavardės, visi esate puikūs-gydytojai, anesteziologai, slaugės. Kantrūs, šilti, profesionalūs ir labai jautrūs! Personalas lentoje pasirašęs sentenciją:"Tie, kurių bijo visi, bijo tų, kurie nebijo nieko!" Tai ačiū už tą begalinę drąsą, atsakomybę, už tai, kad nepalikot Tėvynės ir mes Jums rūpim! Būkit laimingi!

Indrė


Vakar prasidėjo kalendorinis pavasaris. Tačiau jo pradžia man ypatinga - iš Konsultacijų poliklinikos vyresniosios slaugytojos-slaugos administratorės Alinos Suslanovos išgirdau nuostabią žinią: mano liga nugalėta! O ją nugalėjo gydytoja gastroenterologė, Konsultacijų poliklinikos vadovė, ypatingai profesionali medikė Jolita Jakutienė. Nuoširdus Jums AČIŪ!!!

Zita Dobrovolskienė


Norėčiau padėkoti Santaros klinikų specialistams už suteiktą pagalbą susirgus: terapeutei Aneliai Sokolskajai, onkologei chemoterapeutei Irenai Povilonienei, radiologei doc. Jūratei Dementavičienei, neurologei Nomedai Budrikienei.

Ačiū už Jūsų žmogiškumą ir profesionalumą!

Rytis


Nuoširdžiai noriu padėkoti gydytojui Vitalijui Sokolovui už gerai atliktą tulžies pūslės šalinimo operaciją ir jos metu rastą visai kitą ligą. Tai labai profesionalus gydytojas ir puikus žmogus, kuriuo galima pasitikėti.

Sėkmės darbe ir asmeniniame gyvenime!

 

Pagarbiai

Aldona Kuncienė


Iš visos širdies noriu padėkoti prof. Germanui Marinskiui ir jo operacinės personalui už atliktą labai svarbią man plaučių venų izoliacijos operaciją, taip pat gyd. Jolitai Badarienei ir visam II Kardiologinio skyriaus personalui už nuoširdų rūpinimasi manimi.

Sėkmės Jums darbuose ir gyvenime.

AČIŪ

Danutė Ragauskaitė, II Kard. sk


Esame be galo dėkingi Santaros klinikų darbuotojams už rūpestį ir pagalbą susirgus mamai Leokadijai Mosteikienei. Nuoširdžiai dėkoju gydančiam ir prižiūrinčiam, sudėtingas operacijas atlikusiam gyd. kraujagyslių chirurgui Arminui Skrebūnui, ačiū ir visam Kraujagyslių chirurgijos skyriaus kolektyvui už nuoširdumą, rūpestį. Jūs suteikiate didelę pagalbą ir tariame visam skyriaus personalui didelį ačiū.

Su pagarba

dukra Rimutė Raudeliūnienė


Paskutinį kartą redaguota: 2020-08-14
Į viršų