2018 m. gruodžio 29 d. vakarą susilaukėme dukrelės Santarų klinikose.

Didelis ačiū specialistų komandai už puikiai atliktą darbą – 10 balų! Super gydytojui Sigitui Daubariui, kurio profesionalumas, puikus bendravimas, subtilus humoras, pasakytas laiku ir vietoje tikrai gerai nuteikia gimdyvę, jos vyrą, o taip pat ir visą personalą. Sugrįšime čia ir kitą kartą!

Andrius ir Auksė Tiškovai


Nuoširdžiausiai dėkoju Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų gydytojui kardiologui RIMGAUDUI KATKUI už kvalifikuotą gydymą, šiltą žodį, dėmesingumą ir rūpestį. Esate gydytojas nuo Dievo!

 

Pagarbiai

Marijona Semenovič,

Klaipėda


Visa šeima esame nuoširdžiai dėkingi Vidaus ligų diagnostikos skyriaus gydytojai Irenai Uvarovienei už profesionalumą, rūpestingumą, palaikimą, gydant Danutą Valiukevič.

Pagarbiai Danutos Valiukevič artimieji


Dėkoju Santaros klinikų Akušerijos skyriui už profesionalumą, atidumą ir saugumo kūrimą ateinant mūsų naujai šeimos narei. Sėkmės ir sveikatos Jūsų darbe. Dar kartą ačiū.

Milda Samulionytė-Zikarienė


Nuoširdžiai dėkoju 1-mojo Pilvo chirurgijos skyriaus kolektyvui už atliktą sudėtingą operaciją, gydymą bei puikią priežiūrą. Ypatingą padėką norėčiau išreikšti gyd. Donatui Daniui, Mykolui Venckui, bendrosios praktikos slaugytojai Zitai Ažubalienei, už profesionalią pagalbą, dėmesingumą ir malonų bendravimą.

Didelis ačiū už suteiktą viltį.

Stasė Čiuladienė


Nuuoširdžiai dėkoju Kraujagyslių rekostrukcinės ir endovaskulinės chirurgijos centro gydytojams Antanui Virbaliui ir dr. Ingridai Ašakienei už atliktas operacijas ir nuoširdų rūpestį.

Kazimieras Dilys


Nuoširdžiai dėkoju Širdies chirurgijos centro vadovui prof. Kęstučiui Ručinskui, skyriaus vedėjui dr. Viliui Janušauskui, gyd. Aleksejui Zorinui, dr. Gintarui Kalinauskui ir 2-ojo anesteziologijos - reanimatologijos skyriaus vedėjui dr. Robertui Samalavičiui už profesionaliai atliktą sudėtingą širdies operaciją, už nuoširdų rūpestį ir priežiūrą prieš ir pooperaciniu laikotarpiu.

Kazimieras Dilys


Nuoširdžiai dėkoju gydytojui Andriui Timpai už sėkmingai atliktą operaciją, rūpestį, supratimą, paaiškinimus, padrąsinimus.

Taip pat esu dėkinga visam Krūtinės chirurgijos skyriaus personalui už rūpestį ir globą.

 

Pagarbiai

Janina Sadauskienė


Padėka Violetai Staniulevičienei Akušerijos skyriaus vyr. akušerei - slaugos administratorei už nuoširdumą, geranoriškumą, supratimą visur ir visada.

Ačiū Tau, Violeta!

 

Akušerijos skyriaus kolektyvas.


Nuošidžiai dėkoju mane operavusiems Pilvo chirurgijos skyriuje dirbantiems profesoriui Virgilijui Beišai ir Anatolijui Ostapenko už profesionaliai atliktą operaciją.

Didžiulė padėka visoms centre dirbančioms sesutėms ir slaugutėms.

Linkiu visam kolektyvui geros sveikatos ir ištvermės, gydant ligonius.

Jaučiau Jūsų šilumą ir dėmesį, gulėdama 505 palatoj.

 

Jūratė Kupliauskienė


Padėka Akušerijos skyriaus vyr.akušerei administratorei Violetai Staniulevičienei.

AČIŪ už supratimą nuoširdumą palaikymą.

 

Kristina Gorelyševa


Nuoširdžiai dėkoju ir skiriu gyd. K.Saniukui ir G.Bernotavičiui.

 

Gydytojai.

Iš kur jie semiasi stiprybės,

Kantrybės, rimties, ištvermės?

Jų akys šviesios, jie neleis palūžti

Nei mažam, nei dideliam,

Visiems gebės įpūst vilties.

Gydytojai.

Jie nepaliaujamai save dalina

Vis po dalelę, po dalelę Ir taip kasdien, kasdien, kasdien...

Prašau, rašykit žodį Gydytojas

Tik iš didžios, taip, iš didžios raidės.

 

Ačiū, kad esate ne dėl savęs, o dėl mūsų visų!

 

Aurika Navickienė


Nuoširdžiai noriu padėkoti gyd. Giedrei Manikienei!

Gydytoja iš didžiosios raidės! Pirmą kartą sutikau tokią puikią gydytoją, kuri nuoširdžiai ir profesionaliai atsižvelgė į mano vaiko bėdą.

Ačiū Jums labai!

 

Linkėjimus siunčia Gabija iš Šalčininkų!


Nuoširdžiai dėkojuPilvo chirurgijos centro profesoriui Virgilijui Beišai, Anesteziologijos centro anesteziologui reanimatologui Jonui Špūrui už profesionalumą, nuoširdumą, rūpestingumą. Linkiu Jums ne tik išlaikyti šias vertybes, bet ir perduoti jas jaunesniems kolegoms. Už šiltą bendravimą, dėmesį dėkoju visam II Pilvo chirurgijos skyriaus kolektyvui.

Su pagarba kolega Kęstutis.


Nuoširdžiai dėkoju Santaros ligoninės prof. Eligijui Poškui už profesionaliai atliktą operaciją, padrąsinantį, nuoširdų bendravimą, jautrų dėmesį, priežiūrą po operacijos, geranoriškumą, skirtą laiką ir mielą humoro jausmą. Dėkinga ir sužavėta skyriaus darbu, kuris priminė sudėtingą, puikiai suderintą muzikos instrumentą. Linkiu darbuotojams visokeriopos sėkmės darbe, asmeniniame gyvenime, dėkingų pacientų ir žavių poilsio valandėių.

Pagarbiai

M.Z. Eimulienė


Paskutinį kartą redaguota: 2020-08-14
Į viršų