Nuoširdžiai dėkoju Prevencinio sk. kardiologei Mildai Kovaitei, sesutei Zitai Krikštaponienei, Intervencinės kardiologijos ir rendgenochirurgijos sk. palatos daktarui Rimgaudui Katkui bei personalui.

3-iojo Širdies chirurgijos sk. vedėjui Gintarui Kalinauskui palatos gyd. Jonui Pliopliui, chirurgams Gintarui Kalinauskui, Justinui Burkauskui, Edvinui Gaižauskui už puikiai atliktą operaciją.

Visiems labai didelis ačiū.

Su pagarba

L.Girstautas


Nuoširdžiai dėkojame kardiologei Rasai Čypienei už didelę pagalbą, nuoširdų rūpestį ir žmogišką šilumą. Nuoširdus ačiū prof. Eligijui Poškui už teisingą sveikatos būklės įvertinimą, gastroenterologei Editai Kacėnaitei už profesionalią pagalbą ir Kardiologijos skyriaus darbuotojai Jolantai Tamulynaitei bei visam skyriaus personalui už pagalbą, šiltas šypsenas ir pagarbą pacientui.

Su dideliu dėkingumu ir pagarba!

Salomėja Lauzaitienė ir duktė Danguolė Marc


Reiškiu pačius nuoširdžiausius padėkos žodžius gyd. Rokui Račkauskui, prof. Eligijui Poškui ir 1-ojo Pilvo chirurgijos skyriaus aptarnaujančiam personalui.

Visą ligoninėje buvusį laiką jaučiau, kaip viasas kolektyvas puikiai, atsakingai ir nuoširdžiai rūpinasi pacientais.

Didelės sekmės ir telaimina Jus Dievas nelangvame darbe.

 

Marija Geben


Nuoširdžiai dėkoju VULSK Nefrologijos skyriaus gydytojams ir slaugytojoms, asmeniškai gydytojoms Miglei Gudynaitei ir Agnei Čerkauskaitei, taip pat VULSK Šeimos centrui ir gyd. endokrinologei Dovilei Kriaučiūnienei už laiku suteiktą visapusišką pagalbą užklupus netikėtai ligai.

Liucija Bartusevičienė


Dėkoju gydytojai Audrei Tylienei už jos nuostabias rankas, už jos paprastumą, nuoširdumą ir ypatingą artumą paprastam žmogui. Būkit sveika ir dar ilgai padėkit tiems, kuriems reikia jūsų pagalbos.

Raimundas Cicėnas


Onkologinė kraujo liga mano broliui Rimui buvo diagnozuota ankstyvoje stadijoje, deja, liga buvo stipresnė. Tačiau į Amžinybę jis iškeliavo kupinas dėkingumo tiems, kas visomis išgalėmis siekė, kad jis liktų su mumis. Jis šiltai ir su dėkingumu atsiliepdavo apie bendrosios hematologijos skyriaus vedėją gyd. Reginą Pileckytę, gyd. rezidentą Liną Davainį, Kaulų čiulpų transplantacijos skyriaus vedėją gyd. Igorį Trociuką, gyd. Ingą Šlepikienę, gyd. Renatą Jucaitienę, Imunosupresuotųjų specializuotos pagalbos skyriaus vedėją gyd. Valdą Pečeliūną. Šeimos ir artimųjų vardu visiems jiems norime pasakyti tikrą, nuoširdų Ačiū. Ačiū III Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus anesteziologui-reanimatologui Šarūnui Judickui, kuris kartu su kolega Luku Balčiūnu lemtingą naktį nepailsdami kovojo už brolio gyvybę.

Esame labai dėkingi visų skyrių slaugos bei pagalbiniam personalui už nuolatinę priežiūrą ir atidumą.

Albinas Pilipauskas


Nuoširdus ačiū gydytojui Domantui Stundžiui už labai profesionaliai atliktą operaciją. Tai labai profesionalus gydytojas ir šiltas žmogus.

Ačiū.

 

Vytas


Dėkoju už geležinę kantrybę, profesionalią pagalbą ir sugrąžintą sveikatą.

Nuoširdus AČIŪ šauniam Jūsų kolektyvui.

 

Pagarbiai

Danas Čivilis


Nuoširdžiai dėkoju Ausų, nosies, gerklės ligų atidžiam, paslaugiam ir visada geranoriškai nusiteikusiam skyriaus personalui. Ypač dėkoju gydytojams Ignui Karnui, Editai Dambravienei ir anesteziologei už profesionalumą, gebėjimą aiškiai ir išsamiai paaiškinti situaciją, operacijos eigą ir duoti tolimesnes rekomendacijas. Nuo Jūsų sklindantis ramumas bei Jūsų profesiniai įgūdžiai išsklaido visas baimes ir neaiškumus.

Ačiū už nuoširdų dėmesį, už žmogiškumą.

Sėkmės Jūsų nelengvame ir pagarbos vertame darbe!

Regina S.

Vilnius


Padėka gyd. Povilui Budriui ir 7-toios operacinės personalui už jų malonų bendravimą, puikiai atliktą darbą ir paslaugumą.

Nuoširdus AČIŪ Jūsų šauniam kolektyvui !!!

 

Pagarbiai

Algimantas Mikštas


Noriu padėkoti 2-ojo Kardiologinio skyriaus personalui už nuoširdumą, dėmesį, kompetenciją ir nuolatinę šypseną mums pacientams. Ypač esu dėkinga skyriaus vedėjui prof. habil. dr. Germanui Marinskiui, rezidentei Dovilei Jančiauskaitei už nuoširdumą ir dėmesį.

Renė

Nuoširdžiai dėkojame priėmimo-skubios pagalbos skyriaus gydytojai Galinai Gubinai, vidaus ligų skyriaus gydytojai Sandrai Kasnauskienei, vidaus ligų skyriaus vedėjai Aušrai Marcijonienei, visiems konsultantams, ypatingas ačiū visoms Vidaus ligų skyriaus slaugytojoms ir padėjėjoms už paciento Vytauto Ališankos gydymą ir priežiūrą.

Ališankų šeimyna.


Nuoširdžiai dėkoju gerb. gydytojui Mariui Petrulioniui už atidumą, išsamias konsultacijas, profesionaliai atliktą operaciją ir man dovanotą sveikatą. Dėkoju Pilvo chirurgijos centro II skyriaus darbuotojams už priežiūrą, rūpestį, šiltą bendravimą ir kantrybę. Linkiu visam kolektyvui laimės, sveikatos ir ištvermės! Sėkmės Jūsų nelengvame ir pagarbos vertame darbe!

Pagarbiai

Irina Devicijonienė.


Ačiū savo srities profesionalei, kuri ne tik su vaiku bendravo taip kaip nei vadovėliuose parašyta, nei per ilgą laiką matyta. Tiek pozityvumo, pagalbos, profesionalumo dar nesu sutikusi.

Ačiū, kad parodėte, koks gydytojas turėtų būti.

Didžiausios Jums sėkmės!

Edita


Dėkojame nuostabiems gydytojams Mindaugui Šakiui, Mindaugui Balniui, Airidai Bagdžiūnienei ir jos padėjėjai, akušerei Linai Baranauskienei, Elenai Landsbergytei-Bukauskienei.

Su jumis buvo drąsu, saugu ir netgi linksma :) Didžiausias ir nuoširdžiausias AČIŪ akušerei Jovitai Eidukonienei!

Jūs esate gerumo, rūpestingumo, kantrybės įsikūnijimas! Jūsų dėka man pavyko atlikti svarbiausią gyvenime darbą, o sūneliui saugiai ateiti į šį pasaulį!

Dėkoju ir sėkmės jums visiems.

 

Milda Tomonienė


Paskutinį kartą redaguota: 2020-08-14
Skubi pagalba kaip mus rasti susisiekti