Hepatologijos, gastroenterologijos ir dietologijos centras

Vadovas prof. Jonas Valantinas
El. p. Jonas.Valantinas@santa.lt

tel./faks.  852365230

Doc. Danutė Speičienė

El. p. Danute.Speiciene@santa.lt

tel. 852365158

 

Doc. Goda Denapienė

El. p. Goda.Denapiene@santa.lt

tel. 852501717 

 

Gydytoja dietologė doc. dr. Edita Gavelienė

El. p. Edita.Gaveliene@santa.lt

tel. 868862395

 

Hepatologijos ir gastroenterologijos skyrius

Vedėja gyd. Saulė Brašiškienė

El. p. Saule.Brasiskiene@santa.lt

tel. 852364311

 

Gydytojų kabinetas, tel. 852365232

Slaugytojų postas, tel. 852365231

 

Vyresnioji slaugytoja Jolanta Naraškevičienė

El. p. Jolanta.Naraskeviciene@santa.lt

tel.  852365231

 

Gastroenterologų konsultacijų kabinetai

Konsultacijų poliklinika, 3 aukštas

Registracija tel. 852501717 (I-IV 7-17 val., V 7-16val.) Prieššventinę dieną darbo laikas trumpinamas viena valanda.

Mokamų paslaugų registratūra tel. 868697981

Jolita Jakutienė, gydytoja gastroenterologė, konsultacijų kabinetų vyresnioji gydytoja

El. p. Jolita.Jakutienė@santa.lt
Tel. 852365150

Endoskopinės diagnostikos ir minimaliai invazinės chirurgijos skyrius

Vedėjas dr. Juozas Stanaitis

El. p. Juozas.Stanaitis@santa.lt

tel. 852365232


Paskutinį kartą redaguota: 2021-02-09
Skubi pagalba kaip mus rasti susisiekti