Dermatovenerologijos centro vadovė – gydytoja dermatovenerologė doc. dr. Jūratė Grigaitienė
Dermatovenerologijos konsultacijų skyriuje konsultuojami ir gydomi suaugusieji bei vaikai, sergantys tiek sunkiomis, retomis, tiek ir dažnomis odos ligomis: žvyneline, atopiniu dermatitu, akne, rožine, grybelinėmis, bakterinėmis, virusinėmis infekcijomis ir kt.

Viena iš centro prioritetinių krypčių yra onkodermatologija. Apgamų, ikivėžinių bei vėžinių odos darinių diagnostikai pasitelkiama moderni diagnostinė aparatūra, skaitmeninė videodermatoskopija, atliekamos odos biopsijos, o gydymui taikomi pasaulinius standartus atitinkantys metodai: atliekamos gerybinių bei piktybinių odos, paodžio darinių operacijos, krioterapija, elektrochirurgija ar lazerinė chirurgija.

Centre taip pat tiriamos ir gydomos lytiškai plintančios infekcijos.

Skyriaus vedėjas gyd. A. Šumila, el. paštas algirdas.sumila@santa.lt
Registratūros tel. 852658534 arba 852720434 (I-V 8-15 val.), https://www.esveikata.lt/ipr/ (visą parą).

Dermatovenerologijos dienos stacionare teikiama dermatologinė asmens sveikatos priežiūra pacientams, kuriems nebūtinas stebėjimas visą parą. Skiriamas kompleksinis gydymas fototerapija, sistemine ir vonių fotochemoterapija, fotodinamine terapija, biologine terapija, jonoforezės procedūromis hiperhidrozei gydyti, atliekami diagnostiniai odos alerginiai lopo testai su įvairiomis alergenų serijomis.

Vyr. gydytoja R. McGlone, el. paštas raimonda.mcglone@santa.lt
Slaugytojų postas 852364312

Dermatovenerologijos skyriuje (25 lovos) diagnozuojamos ir gydomos išplitusios, sunkios bei retos dermatozės, pūslinės ir kitos autoimuninės ligos, odos vaskulitai, periferinės odos T ląstelių limfomos, įvairios etiologijos opos, šalutinio vaistų poveikio sukeltos odos reakcijos ir kt. Nuodugniam pacientų ištyrimui taikomi šiuolaikiniai diagnostiniai metodai: odos biopsija, imunohistocheminiai bei imunofluorescentiniai tyrimai, radiologiniai, klinikiniai imunologiniai, citologiniai, mikrobiologiniai ir kiti tyrimai. Skiriamas kompleksinis gydymas vietiniais ir sisteminiais medikamentais, fototerapija, fotochemoterapija, gydomosiomis plazmaferezėmis, biologine terapija, chirurginėmis intervencijomis.

Skyriaus vedėjas gyd. J. Lauraitis, el. paštas jonas.lauraitis@santa.lt
Slaugytojų postas 852658514

Odos ligų ir estetinės dermatologijos mokamų paslaugų kabinetas
Centre taip pat veikia Odos ligų ir estetinės dermatologijos mokamų paslaugų kabinetas, kuriame konsultuoja centro gydytojai dermatovenerologai bei atliekamos gydomosios, lazerinės ir estetinės procedūros.
Odos ligų ir estetinės dermatologijos kabinetas (352 kab.).

Registratūra 852501329 (I–V 8–15 val.)

Paskutinį kartą redaguota: 2021-04-20
Skubi pagalba kaip mus rasti susisiekti