1578559268_0_pav1_1500-b37dceb19a45c190cd14facbbd53bce3.jpg

Pažangiausia
gydymo įstaiga Lietuvoje

Moderni naujausia įranga, profesionalūs gydytojai
1578559385_0_256498_P4EPCK_448-b8c9a3e2864a762be8b302575ddf383f.jpg

Pažangiausia
gydymo įstaiga Lietuvoje

Moderni naujausia įranga, profesionalūs gydytojai
1578559576_0_pav4_1800-fc8f46e92dd54a5044ca40d5f7132773.jpg

Pažangiausia
gydymo įstaiga Lietuvoje

Moderni naujausia įranga, profesionalūs gydytojai.
1578559623_0_Pav5_1920-fe6b9738851eb791ae4fcf447202f29f.jpg

Pažangiausia
gydymo įstaiga Lietuvoje

Moderni naujausia įranga, profesionalūs gydytojai.
Paieška
Padėkos

Retai rašome padėkos žodžius, tariame ačiū.
Bet šiandien nuoširdų ačiū norėčiau tarti gydytojai Irenai Uvarovienei (Vidaus ligų sk.) Už pasiaukojamą rūpestį, atidumą, profesionalumą. Gydytojai, dirbančiai iš pašaukimo. Mums labai pasisekė, kad laiku patekome į kliniką, kad ligonį gydo nuostabus žmogus ir puikus specialistas. Šiuo nelengvu laikotarpiu, kai esame emociškai jautrūs ir išgyvename dėl artimųjų ir negalime jų aplankyti, gydytoja nedelsdama atsakė el. laišku apie ligonio būklę. Paskambinus pateikė puikias rekomendacijas apie tolimesnį gydymą. Buvo ir yra labai dėmesinga ne tik ligoniams, bet ir jų artimiesiems. Apie tai kalba patys pacientai. Linkėdama Irenai Uvarovienei sveikatos ir sėkmės tikiu, kad ji visuomet išliks gydytoja iš didžiosios raidės.

Šioje žinutėje dar didelį ačiū tariu gydytojui Justinui Grušauskui. Puikus jaunosios kartos atstovas, profesionalas, labai šiltas, malonus žmogus, su kuriuo lengva bendrauti. Ligoniams labai rūpestingas, atidus, labai išsamiai atsako į klausimus. Prižiūri ir gydo ne formaliai, o iš visos širdies.

Pačius geriausius atsiliepimus iš ligonių apie Vidaus ligų skyriuje dirbančius Žmones pasakosime visiems.

Pagarbiai
Jūratė Zakaravičienė.

Labai dėkoju gydytojui urologui ALBERTUI CEKAUSKUI už jo kantrybę, atsidavimą darbui ir nuoširdų rūpestį mane gydant Vilniaus universiteto ligoninės Santarų klinikų Urologijos skyriuje.
Taip pat norėčiau padėkoti medikų komandai, kuri dalyvavo operacijoje, ir visam skyriaus personalui už priežiūrą, malonų bendravimą bei norą padėti.
Ištvermės ir stiprybės sunkiame jūsų darbe.

Saturninas Vladas Kučinskas

Noriu nuoširdžiai padėkoti Jums ir Jūsų vadovaujamos ligoninės personalui už kvalifikuotą gydymą ir puikią priežiūrą.☺️

Ypatingą padėką norėčiau išreikšti Akių skyriaus gydytojai Dovilei Šimkienei ir skyriaus vedėjui Andriui Cimbalui, kurie iki šiol taip atsakingai rūpinasi manimi! 

Išskirtinės padėkos nusipelnė gydytoja oftalmologė D.Šimkienė. Jos profesonalus požiūris ir išskirtinis dėmesys, šiuolaikinė medicininė pagalba ir glaudus bendradarbiavimas su kolegomis gydytojais padėjo palaikyti bent toki regėjima koks yra dabar bent jau matau kažką, o gydymą gydytoja atidžiai stebi ir tęsia! Stabilizuoja mano sveikatos būklę ir atsakingai žiūri. Tikrai drąsiai teigiu, kad tai GYDYTOJA, kuri taip atsakingai dirba savo darbą IR VERTA GERIAUSIO! Vis dažniau sakau visiems apie šią gydytoją aplinkiniams ir rašau atiliepimus įvairioms įstaigoms su pagyrimais, kad atkreiptų dėmesį ir norėčiau, kad į šitą atiliepimą atkreiptų dėmesį atsakingas asmuo, kuris turi tokią puikią gydytoją savo personale! 

Dėkoju Jums ir Jūsų ligoninės personalui už suteiktą operatyvią pagalbą ir linkiu Jums kuo geriausios kloties ir sėkmės.

Karina Jacevič

Nuoširdžiausias AČIŪ Santaros klinikų Ortopedijos traumatologijos centro personalui.
Prieš pusantro mėnesio susilaužiau koją. Buvo vėlyvas vakaras, tačiau du gydytojai POVILAS MASIONIS ir RIMANTAS VENCEVIČIUS vienuoliktą valandą pradėjo operuoti.
Tokioje situacijoje sunku ką nors pastebėti, bet man krito į akis labai gera atmosfera operacinėje. Nežinau vardų ir pavardžių visų operacinėje dalyvavusių medikų, bet tikrai jaučiau aukštą profesionalumą ir labai jaukią bei šiltą atmosferą. O to tikrai reikia ištikus nelaimei. Labai svarbu ir tai, kad gydytojai maloniai atsižvelgė į mano įsitikinimus bei pageidavimus. Vėliau man išsamiai paaiškino kas buvo padaryta ir kokia turėtų būti gydymo eiga. Ir visada su šypsena! Suprantu, kad darbas šiame skyriuje yra sunkus, bet personalas – labai malonus ir geranoriškas, pasiruošęs bet kurią minutę atskubėti į pagalbą.

Tad dar kartą norėčiau padėkoti tokiems šiltiems ir atsidavusiems gydytojams bei visam skyriaus personalui. Ypač esu dėkinga gydančiam gydytojui POVILUI MASIONIUI už šilumą, gerumą ir atsidavimą savo darbui.
Pagarbiai
Lidija 2020-10-18 
Skubi pagalba kaip mus rasti susisiekti