1578559268_0_pav1_1500-b37dceb19a45c190cd14facbbd53bce3.jpg

Pažangiausia
gydymo įstaiga Lietuvoje

Moderni naujausia įranga, profesionalūs gydytojai
1578559385_0_256498_P4EPCK_448-b8c9a3e2864a762be8b302575ddf383f.jpg

Pažangiausia
gydymo įstaiga Lietuvoje

Moderni naujausia įranga, profesionalūs gydytojai
1578559576_0_pav4_1800-fc8f46e92dd54a5044ca40d5f7132773.jpg

Pažangiausia
gydymo įstaiga Lietuvoje

Moderni naujausia įranga, profesionalūs gydytojai.
1578559623_0_Pav5_1920-fe6b9738851eb791ae4fcf447202f29f.jpg

Pažangiausia
gydymo įstaiga Lietuvoje

Moderni naujausia įranga, profesionalūs gydytojai.
Paieška
Padėkos
Didžiulis dėkui socialinei darbuotojai Vilijai Mažeikienei už nuoširdžią pagalbą ir naudingus patarimus pasirenkant ir organizuojant pacientės slaugą reabilitacijos laikotarpiu. Jos parama artimiesiems šiuo sudėtingu laiku buvo labai svarbi ir reikalinga.
Ačiū Jums labai labai.
Dalios artimieji

Labai noriu atkreipti dėmesį į tai, kokius profesionalius gydytojus ir personalą turite (kalbu apie visus, su kuriais teko susidurti viso gydymosi metu).

Esu keletą kartų susidūręs su Jūsų klinokimis, kai gydėsi mano šeimos nariai ir visada susidarydavo labai gera nuomonė, o kai teko gydytis pačiam, dar kartą tuo įsitikinau.

Ypač noriu padėkoti Eglei Puncevičienei, labai maloni ir absoliučiai profesionali gydytoja, kai pirmą kartą apsilankiau, iškart supratau, kad galiu būti ramus, nes bus padaryta viskas, kas tik šiuo metu yra įmanoma.

Dėl tokių patirčių atsiranda tikėjimas, kad tokie žmonės išjudins nedėkingą sveikatos sistemą :)

Tikiuosi, kad neteks vėl gydytis, bet, jeigu teks, tai viliuosi, kad Jūsų klinikose :)

Ačiū Jums ir sėkmės!

Eimantas

Šiandien ryte aš tris kartus peržiūrėjau tas neapsakomos žmogiškos vertės nuotraukas iš „kovos su koronavirusu epicentro’’.

Kokia „daktarišką šilumą’’ skleidžia šių žmonių akys, kiek daug jose gerumo ir šilumos. Koks nuovargis ir tos įspaudos gražiuose veiduose nuo nešiojamų kaukių.

Kokie nepakartojami žvilgsniai pilni nuovargio ir spindesio už sugražintą kažkieno sveikatą.

Negalėjau sulaikyti ašarų, neištvėriau neparašęs ir neišakęs komplimentų. Žiūrėjau ne į raukšles „išdygusias’’ po nakties  ar įtampos, o į grožio karalienes, tikrąja to žodžio prasme.

Deja, raukšlytės ir nebeišnyks, bet neišnyks iš jus gerbiančių žmonių atminties, jūsų didvyriški darbai.

NEPAKAROJAMO GROŽIO MOTERYS, GARBŪS VYRAI, šiandieną vakare, kai švęsiu namie ŠABĄ, PAKELSIU VYNO TAURĘ UŽ JUS, UŽ JŪSŲ DRĄSĄ, UŽ JŪSŲ RANKAS, KURIOS APKABINA LIGONĮ, UŽ JŪSŲ AKIS IR NUOVARGIO RAUKŠLELES JŪSŲ VEIDUOSE.

Nėra didingesnės profesijos už Gydytojo. Pažįstu labai daug JŪSŲ kolegų. O su prof. Šerpyčiu buvome nominuoti „ŠVENTAS KRISTOFORAS’’, BUVO GARBĖ BŪTI ŠALIA.

O kai bendravau vieną vakarą su chirurgu ponu Jotautu, pritrūko oro kvėpuoti, koks pasiaukojimas, drąsa ir meilė ligoniui.

TELAIMINA JUS DIEVAS IR PADEDA VYRIAUSYBĖ.

PAGARBIAI IR ŠILTAI

Miša Jakobas

Noriu pradėti nuo padėkos Jums, gydytojai.
Deja, Covid-19 neaplenkė ir mano šeimos. Susirgo mano du brangiausi žmonės – sūnūs. Jaunesnysis persirgo lengva forma, tačiau vyresnis susirgo sunkiau, kai buvo atvežtas į Santaros klinikų Infekcinių ligų skyrių. Jam  buvo diagnozuota COVID- 19 komplikacija - abipusis plaučių uždegimas. Profesorės  Ligitos Jančorienės dėka, nustačius ankstyvą komplikaciją ir taikius inovatyviausią gydymą - mano sūnus  atgavo jėgas ir galėjo grįžti į mylimą šeimą, kibti į darbus. Esu be galo laiminga, kad Lietuvoje dirba tokie nuostabūs medikai, kurie yra pasišventę savo darbui. Savo dėkingumą noriu išreikšti profesorei Ligitai Jančorienei ir visam Infekcinių ligų centro personalui, kurie rūpinosi mano sūnaus sveikata. 

Likite sveiki, nes mums esate labai reikalingi!

Su didžiausiu dėkingumu ir pagarba

Rima Žagelienė 

Skubi pagalba kaip mus rasti susisiekti